Jump to content
LauraL

Jõutõstjate viievõistlus

Recommended Posts

Ma kujutan ette, mis tunne sul olla võib - passi peab tihedamini hakkama vaatama, enne kui poegadega võidu jooksma lähed ;)

Positiivne on see, et su rind ja käed viga ei saanud, lamades saab suruda ka rebestatud tagareitega.... :D

Kõigepealt peab pingile roomama ja vaatama mis veel alles jäi. Täielikud liikumisraskused.

Võib-olla peab tõesti passi vaatama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga äge üritus oli. Korralduse pool oli väga hea, selle eest tahan tänada tänaseid kohtunikke/treenereid ning kogu ürituse ideemeest Martinit.

Ma olen enda katsetega suhteliselt rahul, kuigi osad tänastest tulemustest jäid keska ajal tehtud markidele alla. Aga pole hullu, vähemalt elasin päeva üle.

NB! Kaido, ära muretse, mul on ilusasti uperpallitamine lindil ning ka palju teiste huvitavaid stiilinäiteid. Kahjuks on mu arvuti kompromiteerivate materjalidega hetkel ravil, aga kohe, kui ta tagasi saan, teen väikese videomontaazi. ;)

Ära seda minu rallit ülesse pane. Ma ei taha et konkurendid rõõmustaksid :D

Las ma elan rahulikku vanainimese elu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära seda minu rallit ülesse pane. Ma ei taha et konkurendid rõõmustaksid :D

Las ma elan rahulikku vanainimese elu...

Head paranemist! ;)

Vanus v6i asi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodan ,et Laura saab nüüd pilte ka lisada - idee poolest peaksid kõik kasutajad saama, all on selline browse kast ja sealt peaksite saama oma kataloogidest pilte alla laadida. (andke teada kui ei õnnestu) - peaasi, et pildid liiga suuremahulised ei ole, üle 200 kb ei ole mõtet panna, kiiresti laeb maha netiformaadi 50 - 100kb.

Loodan ,et avalikustate õige pea ka tulemused. Kes ja kus viga sai?

Vahva ettevõtmine igaljuhul

Alade lõikes olid parimad tulemused: 60m - 7,9 (Taaniel)

Kaugus - 4.76 (Manfred)

Kuul - 13.30 (Martin)

Ketas - 34.70 (Martin)

1000 m - 3.33,2 (Taaniel)

Mõne sõna ka tingimustest: rada oli libe, ja eriti tuli see välja 60m stardikiirenduses, mis paraku ongi 60-e meetri jooksu kõige olulisem osa. Kauguses rajakate rolli ei mänginud, pakk ka pidas :D , ainult paku tabamisega oli enamusel probleeme, mistõttu sinna 4,5 kanti hüpped olid paljudel meestel sooritatud paku tagant. Kuul ja eriti ketas on tõesti väga tehnilised alad, ja toore jõuga, kui just ei oska seda läbi jala rakendada, pole suurt midagi teha. Hoota, käe ja õlaga tõugates on ikka väga raske 10-t meetritki kätte saada. Siimul õnnestus ühel katsel natukenegi oma massi ära kasutada ja meeter oli kohe tulemusel juures (parim 10.98). Natuke tegime noorematele konkurentidele liiga ka, kuna kõik mehed pidid tõukama kuuliga, mille kaal siis 7,260kg, ehkki mõnede vanus (16a.) lubas kergejõustiku vanuse gruppide järgi tõugata neil veel 5 kg-e kuuliga. Selle puudujäägi kompenseerisid noorematel (loe: kergematel) jooksud ja kaugus.

Ketas samuti sai kõigile meestele (naise tegid tõuke-heitealasid ikka neile ettenähtud raskustega - 4kg kuul, ja 1kg ketas) valitud 2kg-ne, et poisid ikka maitse suhu saaksid, millega Kanter 70 meetrit heidab ;) , ja võisid, ilma ironiseerimata kogeda, et ega seee nii lihtne ei olegi. Kõik tegid ketast paigalt, ilma hoota, ning mõni üksik katse õnnestus natukenegi jõudu kettalennule kaasa anda. Ütleks, et neist viiest alast kõige tehnilisem, ja võimaldas mul õnneks piisav edumaa nooremate konkurentide ees saavutada enne 1000 meetri jooksu, mis nagu asjaosalised juba eespool mainisid, joosti sõna otseses mõttes ennast nii pikali, kui ka sisikonnad tagurpidi.

Miinuseks kogu ürituse juures olid siis vigastused, milledest Kaido ja nüüd, õhtul, kui jalg maha jahtunud on, ka minu vigastus, iseloomult mõlemad reie tagalihaste venitused. Paraku jah, ilma vigastusteta saab harva läbi, ning 60 meetrit või kaugust poole hooga joosta pole ka võimalik. Pole hullu, paraneme, treenime ja teeme uuesti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Head paranemist! :D

Vanus v6i asi...

:D

Aitäh Aile!

Hakkan paranemisega tegelema, praegu ei saa tõusta ka.

Keha on jahtunud ja nüüd peab tähelepanelik olema, et ta täiesti ära ei jahtuks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et oli tore üritus teil! Loodetavasti korraldatakse selliseid tulevikus veelgi. Kuna jõutõstjad on nii mitmekülgsed inimesed ja saavad hakkama ka muude aladega, võiks järgmisel korral võistelda näiteks kulturismis :D Nüüd jääb veel fotosid oodata. Head paranemist vigastatutele! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;)

Aitäh Aile!

Hakkan paranemisega tegelema, praegu ei saa tõusta ka.

Keha on jahtunud ja nüüd peab tähelepanelik olema, et ta täiesti ära ei jahtuks :D

Kannata ära... Hetkel, mida jahtunum, seda parem.

Sa oled tunduvalt rohkem orbiidis, kui mina või keegi teine st ka vastutus on suurem. Üks põhimõte, mida ma üritan järgida.... me peame püüdlema ajatu...eatu arusaama kultiveerimisele. Sport ei tohi olla "kiiremini põlemine". Üs hoolitse enese eest rohkem. Sa oled ju paljudele eeskujuks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned huvitavamad pildid :D

(Klõpsas Henry Küla)

Naiste 60m start

post-20384-1278683223_thumb.jpg

Poiste start

post-20384-1278683257_thumb.jpg

-100kg meeste start

post-20384-1278683305_thumb.jpg

+100kg meeste start

post-20384-1278683340_thumb.jpg

Imelised kaugushüppe tehnikad

post-20384-1278683457_thumb.jpg

Mr. Scary

post-20384-1278683512_thumb.jpg

Tasa, tasa, lumehelbeke...

post-20384-1278683543_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev hiljem on kõik lihased väga valulikud, kõht - eriti küljelihased, alaselg, reie väliskülg, säär ja hüppeliigese juurest ka. Kergejõustiklastel peaksid korralikud sixpackid olema, mul pole kunagi kõhulihased peale trenni nii valusad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äge võistlus oli. Kuuli ja ketast hoidsin käes esimest korda elus. Hüpanud ja jooksnud olin viimati vist 5-7 aastat tagasi :D

Mul oli natuke parem seis, 1000-t jooksin viimati siis, kui Akadeemiasse astusin, ehk 10 aastat tagasi, samasse aastasse jäävad ka viimased sprindid ja kaugus. Kuulis ja kettas oli muidugi konkurentide ees eelis. Olen suviti ikka nö pühapäeva kuulitõukaja olnud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×