Jump to content
ROtter

Kas tühja kõhuga treenimine «põletab» tõepoolest rasva?

Recommended Posts

Bailey, kumba sa siis teed, intervalli või aeroobset?

Ja kust sa nii täpselt tead, et 12 kg rasva maha ja 8 kg lihast juurde?

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljudel on see ka harjumuse asi, et kui kogu aeg on tehtud trenni tühja kõhuga ja ühtäkki hakata täis kõhuga tegema, siis ei ole enesetunne kõige parem. Aga eks see võtab harjumist.

Kunagi palju varem ma sõin hommikuti, aga nüüd on esimene söögikord pärast trenni. Mul on ntx raske teha trenni hommikul kui olen söönud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõidan trennipäevade hommikul enne sööki 30 minutit velotrenal 70%-se pulsiga maxist. Enne ratta selga istumist söön keskmise õuna ja joon natuke vett. Läheb kolmas aasta ja ma olen küll väga rahul. Hommik algab värske enesetunde ja positiivse emotsiooniga. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bailey, kumba sa siis teed, intervalli või aeroobset?

Ja kust sa nii täpselt tead, et 12 kg rasva maha ja 8 kg lihast juurde?

Intervalli, mis ongi aeroobne, tund või rohkem ratta seljas nühkimist või jooksmist on minu standardite järgi rohkem nagu mahutrenn juba.

Esimesel nädalal peale trenniga alustamist sai rasva% lasta mõõdetud ja 2 nädalat tagasi samuti, kuna kreatiini ega ka ühtegi teist toidulisandit ei kasuta ja kummagile mõõtmisele eelnevalt alkoholi ka polnud tarbinud, siis vee kogus kehamassis peas suures järgus sama olema ja ka muud tingimused sarnased nii et max. eksimus on 1 kg piires, ning ülejäänu juba arvutamise küsimus, et arvutada rasva mass ja puhas mass mõlemal juhul jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa teed intervalli 80%+ pulsiga, siis ei ole see kuskilt otsast aeroobne treening. Üldiselt sellisel tasemel pulsiga treening on lihtsalt efektiivsem kui enne söödud, sest lubab rohkem pingutada enne kui pulss lakke ja vastupidavuspiir vastu lendab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×