Jump to content
tamm00

Kus te vutti vaatate?

Recommended Posts

Abikaasa minu sõpru ei kannata. Temaga vuti vaatamine sarnaneb kohitsemisega. Seetõttu reserveerima laud mõnes sobivas baaris ning elame kaasa lemmik meeskonnale. Staadionil on muidugi meeldivam kuid võib olla kallis aga baarides on palju mõttekaaslasi. Viimane kord käisime omayles’s aga ennem nimeta baaris.

Aga kus te vaatate&

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Abikaasa minu sõpru ei kannata. Temaga vuti vaatamine sarnaneb kohitsemisega. Seetõttu reserveerima laud mõnes sobivas baaris ning elame kaasa lemmik meeskonnale. Staadionil on muidugi meeldivam kuid võib olla kallis aga baarides on palju mõttekaaslasi. Viimane kord käisime omayles’s aga ennem nimeta baaris.

Aga kus te vaatate&

Kui telekast ei saa siis netist.. champions leaguet pubis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka kodus suurelt ekraanilt. Kui olin Krimmis puhkusel, siis toas oli pisike värviteler (värvid olid veel paigast ära) ja pilt väreles lisaks kõigele, pärast kui koju tulin ja teleri ängima panin - istusin nagu kinos..... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MMi olen kodus vaadanud, ka muid mänge vaatan enamasti kodus. Taani-Kameruni mängu sai pubis vaatamas käidud. Rassism vohas, kõik olid Taani poolt.. :D

Kodus...

Meie hoiame p8ialt alati underdog ile :D Kama kaks, mis v2rvi nahaga tegemist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×