Jump to content
Ott Kiivikas

MR. OLYMPIA 2010

Recommended Posts

Ma ei ütlegi, et ei või eriarvamusi olla. Ma enda arvamust oma postitusega ei avaldanud ka.

Võtke üks teema ja rääkige seal tippkulturismist ja keemiast ja millest iganes - rääkige seal kõik oma eriarvamused ära, et hingel oleks kergem. Kuigi selliseid eraldi teemasid on ka piisavalt olnud juba. See hakkab juba väsitama, et igas teemas, kus näidatakse kulturiste, hakatakse kohe halama, et keemikud jne. See ainult risustab neid teemasid, mille mõte oli midagi muud. Praegu taheti näidata meeste vorme, kes valmistuvad Mr. Olympiaks, aga jälle rikuti teema ära - hoopis keemiast hakati rääkima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema hakkab vaikselt metsa poole minema, püüame ikka eelseisvast MR OLYMPIA võistlusest rääkida :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult ei saa sina poindist aru :huh:

Ilmselt mõtles ta seda,et pole tähtust kui palju keegi vaeva näeb kui viisid selleks on vastuvõetamatud.

töö ja higi pole midagi väärt kui inimene ei austa oma keha ega vaimu ning on valmis seda rikkuma mingite väärate eesmärkide nimel.

sry selline on ka minu arvamus ning kõik loomulikult ei peagi nii arvama.

FITNESS.EE logol seisab Tervis,Jõud,ilu-kõik on siin.sellest järeldades ei ole ta oma arvamusega vales kohas.

Avan et iga tipptasemel sport ei ole tervisele kasulik, mr olympia pole mingi erand kus dopingut kasutatakse, ja see on kulturismi tipp. Mina ei suhtu taunivalt, ise ei sooviks niisuguseks saada aga vaatemänguline on see ikkagi.

Muudetud kasutaja zon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle aasta kohta ei tea, aga järmisel aastal on SEE mees suht suureks ohuks neile. Kui end piisavalt "kuivaks" saab :huh:

Culturizmo Sintetico

See vend ei kujuta neile mingisugust ohtu nagu Gregg Valentinogi.

Tavaline Süntoli koll - kui õli välja lasta ei jää midagi järgi. Samuti ei saa ta ka kuivaks.

Need on need si*akotid kes ei viitsi kükki ja jõutõmmet teha ja valivad süntoli.

Kohe näost, nõrgavõitu kehast ja kaelast näha, et kõik ei sobi kokku.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See vend ei kujuta neile mingisugust ohtu nagu Gregg Valentinogi.

Tavaline Süntoli koll - kui õli välja lasta ei jää midagi järgi. Samuti ei saa ta ka kuivaks.

Need on need si*akotid kes ei viitsi kükki ja jõutõmmet teha ja valivad süntoli.

Kohe näost, nõrgavõitu kehast ja kaelast näha, et kõik ei sobi kokku.

Asi selles ka, et nad suurt füüsilist ei saagi teha , süda ei pea suurt vastu. Nagu tibid, kes lasevad kunstrinnad ette teha, vaevlevad pärast seljahädade käes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See vend ei kujuta neile mingisugust ohtu nagu Gregg Valentinogi.

Tavaline Süntoli koll - kui õli välja lasta ei jää midagi järgi. Samuti ei saa ta ka kuivaks.

Need on need si*akotid kes ei viitsi kükki ja jõutõmmet teha ja valivad süntoli.

Kohe näost, nõrgavõitu kehast ja kaelast näha, et kõik ei sobi kokku.

Tõeliselt jäle... nagu suuremat sorti abstsess oleks lahti tehtud. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan et saite ikka aru et mu öeldu oli irooniaga ;)

Aga muidu isegi hästi süntoolitud, võrreldes teiste samasugustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paras jurakas on ikka küll, vorm peab ikka veel teravamaks minema - oma paremate päevade tasemele, kus tuhar ja reietagaosa joonistasid nagu multifilmis.... aga aega on veel ka 5 nädalat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Nagu mingi kaamel.. täiesti mõttetu.

Rõve ta on jah....A mees ise vist arvab, et on jube lahe sellisena. ''Lihase'' kuju ka jube ebareaalne neil syntoolitud tüüpidel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähemalt mõned kes Mr. Olympia võistlustel laval käinud on kasutanud ka süntooli. Flex Wheeler kuulu järgi. Lisaks on kasutatud sääre implantaate jne. Kuidas sellistesse suhtuda? Puhas süntooli mees ei paista kellelegi meeldivat, aga kui on Mr. Olympia laval mees kes natuke siia sinna süntooli lasknud, kas siis on OK?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähemalt mõned kes Mr. Olympia võistlustel laval käinud on kasutanud ka süntooli. Flex Wheeler kuulu järgi. Lisaks on kasutatud sääre implantaate jne. Kuidas sellistesse suhtuda? Puhas süntooli mees ei paista kellelegi meeldivat, aga kui on Mr. Olympia laval mees kes natuke siia sinna süntooli lasknud, kas siis on OK?

Ega see just positiivne pole. Samas oleneb, mis määral syntholit kasutada. Kui ilmselgelt on aru saada, et tegu pole pärislihasega, siis on see muidugi negatiivne. Väikestes kogustes ei pruugi asjast lihtsalt aru saada. Vb mõnele kulturismikaugele tundub see jälle veider, aga minu arust implantaadid ja synthol on küll üle piiri, steroididega ehitatu on vähemalt ikka lihas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Roelly yesterday :D

Päris priske poiss, aga usun siiski, et esikolmikusse sellel mehel asja ei ole. Elame-näeme ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×