Jump to content
Arnold

SINU KÜLJES TRENNIS: (28. OSA): RAMMUMEHED MURUMETS JA MÄNNIK

Recommended Posts

See on inimloomus, seda koolituselt ei saa! Jutumeheks sünnitakse mitte ei õpita..... :D

Kahju, et ma kohe peale sündimist veel rääkida ei osanud. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on inimloomus, seda koolituselt ei saa! Jutumeheks sünnitakse mitte ei õpita..... :D

Ma usun, et kõike saab kui tahetakse. Tähtaeg on vaja lihtsalt õige panna. ;)

ok, ok... ma usun, et ma ei saaks enesele meetripikkusi jalgu jne stiilis soovid on erand.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahju, et ma kohe peale sündimist veel rääkida ei osanud. :D

Kindlasti oskasid, aga sa ei rääkinud sellel ajal ilmselt eesti keeles :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VV. võiks teha ise ka mingi saate või miskit. Kindlasti hästi huvitav ja positiivne on kõigil teda kuulata. Ning nagu siin videodes ja ka seal Elmari raadio eetris paistis, sobib talle see saatejuhi roll päris hästi (et kui ohjad ei anta tema kätte, siis sujuvalt võetakse ise need üle)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tagasi uudise juurde

Saatesarja "Sinu küljes trennis" 11.osas on Oti käeküljes legendaarne Eesti kuulitõukeäss Margus Tammaru. Margus on tippspordist ise juba aastaid taandunud, kuid spordib aktiivselt igapäevaselt edasi samuti jagab näpunäiteid noortele sportlastele.

Selles osas toob Margus meieni kuulitõuke jõutreeningu iseärasused ja paneb ka saatejuhi kuulitõukama, vaadake kuidas see tal õnnestub.

Head vaatamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea saade see viimane. Ma just mõtlesin et võiks teha video selle kohta kuidas treenib sportlane või klassikaline tõstja (kuna kulturistid ja jõutõstjad on eelmistes episoodides esindatud) kuid nüüd saiig näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea saade see viimane. Ma just mõtlesin et võiks teha video selle kohta kuidas treenib sportlane või klassikaline tõstja (kuna kulturistid ja jõutõstjad on eelmistes episoodides esindatud) kuid nüüd saiig näha.

Vaatasin huviga! :D Suur tänu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiega hea osa on, see 15 min läks nii ruttu et ei saanud arugi, tahaks veel edasi vaadata:D

Ei aga kuti voodi oli küll maru suur ja ta olks võinud sinna selili visata et näidata kumb laiem on:))))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, kui keegi kõik selle kraami kinni plekiks, siis miks mitte. Selleks ju sponsorid ongi. Igatahes jõhkralt kraami, tundus et pooled asjad olid veel justkui dubleeritud, ehk kui üks ei laksa, siis teine analoogne lisand ikka laksab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Osad uued Olimpi lisandid jõudsid küll ka Eedenisse, aga nii palju erinevaid tabletikesi ei aja isegi mina endale sisse.

Ilmselt sinna ongi koer maetud, miks ma 120 kg liha pole. :)

Selle video järgi ütleks et Colemanistki paar korda rohkem vist ;) Topelt ei kärise kehtis ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

iseenesest on täitsa hea idee sedasi näidata erinevate tegijate treeninguid , kuid ma ei saa aru , mille kuradi pärast seda käerauda vaja on :) kui käerauad ära kaotada , siis oleks väga mõnus jälgida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iseenesest on täitsa hea idee sedasi näidata erinevate tegijate treeninguid , kuid ma ei saa aru , mille kuradi pärast seda käerauda vaja on :) kui käerauad ära kaotada , siis oleks väga mõnus jälgida ;)

Ja miks need käerauad su vaatamist häirivad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×