Jump to content
Arnold

SINU KÜLJES TRENNIS: (28. OSA): RAMMUMEHED MURUMETS JA MÄNNIK

Recommended Posts

Allar Rajaga jäi toitumisest rääkimata...

Ma räägin ,et tegelikult ei jäänu, lihtsalt selle saateosa heli ei võimaldanud ,seda klipi osa sisse panna ja seepärast jäi välja, kuid see selgus alles hiljem. Edaspidi jääb sisse nii toit kui lisanditeküsimused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma räägin ,et tegelikult ei jäänu, lihtsalt selle saateosa heli ei võimaldanud ,seda klipi osa sisse panna ja seepärast jäi välja, kuid see selgus alles hiljem. Edaspidi jääb sisse nii toit kui lisanditeküsimused.

Mis te rääkisite toitumisest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ,et just kõhulihaste trenni osas sai nii mõnigi endale uusi ideid ja harjutusi, mida igapäevaselt jõuaalis väga tegemas ei nähta.

Ma olen siin vist korduvalt soovitanud teha ühe kõhulihaste harjutusena planku, just kõhulihaste vastupidavuse ja süvalihaste treenimiseks. Arendab vägagi hästi seljasirutaja ja kõhu koostööd. Eriti hea on kui paned fitness palli käte alla ja hakkad kergelt seda liigutama 10x ühtepidi ja 10x teistpidi, arendab samal ajal ka keha tasakaalustus lihaste tööd.

Edu igal juhul ja loodame ka edaspidi huvitavaid videosid. Minu arust üks parimaid, sest ise ka eelistan sellist treeningut mis tagab saleda ja tugeva keha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ohh, ei tahaks tegijaid solvata, aga viimane osa on küll igavavõitu. kuiva juttu on liiga palju - oleks saanud intervjuu soojenduse ajal teha, oleks midagi vaadata olnud vähemalt. kaameramees võttis saja erineva nurga alt, mis oli väheke segav ja üldse liiga poliitiliselt korrektne näis kõik olevat va asjaolu, et mikrofon kohati jõledasti streikis.

mis sai nendest vahvadest osadest vend Vähi, Siim Rasti, Kalmuse ja teistega? kas Marek Liivaga on ka kunagi plaanis koos trenni teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Rando.

Tanel Padariga osa üllatas küll väga. Neid kinnitusega mikrofoni võiksite küll proovida jah.

Muidu tundus, et video läks pigem jutusaateks üle aga head huvitavat juttu aeti küll.

Video kvaliteet, liikumine, jäädvustamine ja taustamuusika oli päris hästi kokku pandud, seega kiitus kaamerameestele minupoolt.

Ootan juba järgmist osa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav saade, huvitav persoon. Eriti meeldis ,et sai näha milline "MyFitness'i" jõusaal Viru Keskuses välja näeb. Ise põline tallinnlane,aga ei ole sinna erinevatel (ka. majanduslikel) põhjustel kunagi sattunud.Lisaks on sellised persoonilood alati huvitavad,sest igapäevaliselt staaride (Eesti mõistes) eluga kursis ei ole, va. siinsed kulturistid.

Kiiduväärt igastahes,

oodates juba järgmist osa B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks tehniliselt muutume ka kord korralt paremaks, kuid midagi võib varusse ka jääda, muidu liiga perfektne.... :D Järgmine osa tuleb kindlasti mõne sportlasega, seega lähiajal vaatan, kes see olema saab. Tore kui vaatajad rahul on, see motiveerib veelgi paremini tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks olla rohkem videosid atleetidest, kes näiteks eesti sisevõistlustel korjavad medaleid. Ma usun, et enamikel meist on just nendelt midagi õppida.

Ei tahaks midagi halvustada, aga viimane video oli konkreetselt biitsepsi, rinna ja kõhu video, mida niigi kõik teevad üle või ainult seda treenivadki :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehke mõne 10-võistlejaga, neil on alast tulenevalt ka treening väga mitmekülgne ja suurt lihasfunktsionaalsust vajav, ei ole täpselt kursis aga vaevalt, et neil üle paari isolatsiooniharjutuse kavas on, nii et peaks küll olema põnevat materjali, mida vaadata nii uute harjutuste kui ka uute lähenemiste poolest trennile kui harjutustele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×