Jump to content
Vaokas

KIIRE PAKKUMINE JAANIPÄEVAKS!

Recommended Posts

Tervist kallis foorumirahvas.

On siis selline mure, et olen 22.juuni liikumas Haapsalust Pühajärvele jaanipäevapeole ja kuna autos on vabasid kohtasid siiis otsin reisikaaslasi.

Pühajärvel on kahe päevane jaanipidu ja pilet on eelmüügist 250 krooni. Programmiga saate tutvuda www.jaanituli.ee. Programmis on ka rammumeeste jõunumbrid.

Liigun marsruudil Haapsalu-Risti-Märjamaa-Paide-Tartu-Otepää-Pühajärve. 24 juuni liigun sama teed pidi haapsalu poole tagasi. Kui keegi sooviks kaasa tulla kuskilt tee pealt või isegi haapsalust siis andke teada. Kütteraha jaotaks ka ära kamba peale.

Kel soovi, siis meil on kinni pandud ka väike majake (peopaigast 500m), kus päeval korralikult välja puhata ning puudu ei ole ka pesemisvõimalus. Kuna tuba on kolmekohaline, siis kõik voodisse ei mahu aga põrandal saab ikka magada. Ööbimise hind sõltub sellest kui palju meid sinna tuppa koguneb. Kolmekesi olles on ühe öö hind 200 eek.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere vaokas!

Mul on vaja 24ndal saada Tartust Haapsallu - (ühistransport sellel marsruudil teatavasti imeb lurinal).

Kui sul jääb autosse vaba koht ja sul on plaanis jõuda 24ndal Haapsallu hiljemalt 3-ks 4-ks, siis mina oleksin käpp. Anna teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere vaokas!

Mul on vaja 24ndal saada Tartust Haapsallu - (ühistransport sellel marsruudil teatavasti imeb lurinal).

Kui sul jääb autosse vaba koht ja sul on plaanis jõuda 24ndal Haapsallu hiljemalt 3-ks 4-ks, siis mina oleksin käpp. Anna teada.

Saada mulle oma msn PM kaudu, räägime sealtkaudu asjad sirgeks siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×