Jump to content
Turbo

Sama küsimus jälle!

Recommended Posts

Tere!

Olen 15 aastane poiss ja kuna nüüd on suvi käes mõtlesin ennast käsile võtta ja kõhult tuua six pack välja aga seda ilma lihast kaotamatta. Six pack iseenesest on peki kihi all olemas, ülemist kahte on isegi täidsa näha. Füüsiliselt olen muidu selline täiesti keskpärane noor, ainult kaal on teistest paar kilo kergem, kaalun nimelt kõikudes 50 lõpus-60 alguses aga see on arvatavasti geenide pärast, mu isa kaalus minu vanuselt umbes sama palju ja jõudis teistele kaalus järgi alles sõjaväe ajal. Olen siin lugenud et kõige rohkem loeb kõhu rasvast lahti saamiseks õige toitumine. Olen viimased 2-3 päeva googeldanud ja siin ringi surfanud,

Mu BAV on ca 1638.6kcal ja eile umbkaudselt arvutasin et tarbisin eile päevas 2666.5 kcalorit.

Tean et on...

* Proteins. Meat, poultry, fish, whey, eggs, cottage cheese,

* Veggies. Spinach, broccoli, salad, kale, cabbage, …

* Fruits. Banana, orange, apple, pineapple, peers, …

* Fats. Olive oil, fish oil, real butter, nuts, flax seeds, …

* Carbs. Brown rice, oats, whole grain pasta, quinoa, …

ja neid viimaseid ei tohiks palju süüa.

Trenni olen 2 päeva teinud selle video järgi:

http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY...eos=pEs3kpoDRCo.

Toitumises tahaksingi just teada et mida, mingil ajal, mis koguses süüa :)

Muidu tavaliselt on mul päevas 4 toidukorda Hommik(9-10)-lõuna(12.30-13-30)-Õhtuoode(16.30-18.00) ja Õhtusöök(20-22.30). Kas peaksin kuhugi mahutama veel ühe söögi korra? Kas see on õige et kui ma söön iga 3-4 tunni tagant ja joon 2 klaasi vett ei talleta keha nii palju rasva (muidugi juhul kui ma ei söö iga kolme tunni tagan big maci vms)?

Mul on kodus ka trenasöör millega saab kuidagi sõtkuda vms, ühesõnaga tollega trenni tehes näitab too mitu kalorit põletan. See oleks super hea kui keegi saaks mulle mõne näidiskava tuua B) Üldiselt ootan iga abi, ainult palun jätke ära need "seda on siin küsitud 100000 korda" kommentaarid, tean et on küsitud, olen siin lugenud neid teemasi ja kui ma oleks praegu saanud kõik vajaliku info ma ei postitaks seda teemat. Lühidalt oleks vaja lahti saada rasvast samas lihast mitte kaotamatta.

Ps! Kas keegi saaks anda eesti keelse keha rasva protsendi arvutamise kalkulaatori või mingi muu sellise asja.

Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen 15 aastane poiss ja kuna nüüd on suvi käes mõtlesin ennast käsile võtta ja kõhult tuua six pack välja aga seda ilma lihast kaotamatta. Six pack iseenesest on peki kihi all olemas, ülemist kahte on isegi täidsa näha. Füüsiliselt olen muidu selline täiesti keskpärane noor, ainult kaal on teistest paar kilo kergem, kaalun nimelt kõikudes 50 lõpus-60 alguses aga see on arvatavasti geenide pärast, mu isa kaalus minu vanuselt umbes sama palju ja jõudis teistele kaalus järgi alles sõjaväe ajal. Olen siin lugenud et kõige rohkem loeb kõhu rasvast lahti saamiseks õige toitumine. Olen viimased 2-3 päeva googeldanud ja siin ringi surfanud,

Mu BAV on ca 1638.6kcal ja eile umbkaudselt arvutasin et tarbisin eile päevas 2666.5 kcalorit.

Tean et on...

* Proteins. Meat, poultry, fish, whey, eggs, cottage cheese,

* Veggies. Spinach, broccoli, salad, kale, cabbage, …

* Fruits. Banana, orange, apple, pineapple, peers, …

* Fats. Olive oil, fish oil, real butter, nuts, flax seeds, …

* Carbs. Brown rice, oats, whole grain pasta, quinoa, …

ja neid viimaseid ei tohiks palju süüa.

Trenni olen 2 päeva teinud selle video järgi:

http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY...eos=pEs3kpoDRCo.

Toitumises tahaksingi just teada et mida, mingil ajal, mis koguses süüa :)

Muidu tavaliselt on mul päevas 4 toidukorda Hommik(9-10)-lõuna(12.30-13-30)-Õhtuoode(16.30-18.00) ja Õhtusöök(20-22.30). Kas peaksin kuhugi mahutama veel ühe söögi korra? Kas see on õige et kui ma söön iga 3-4 tunni tagant ja joon 2 klaasi vett ei talleta keha nii palju rasva (muidugi juhul kui ma ei söö iga kolme tunni tagan big maci vms)?

Mul on kodus ka trenasöör millega saab kuidagi sõtkuda vms, ühesõnaga tollega trenni tehes näitab too mitu kalorit põletan. See oleks super hea kui keegi saaks mulle mõne näidiskava tuua B) Üldiselt ootan iga abi, ainult palun jätke ära need "seda on siin küsitud 100000 korda" kommentaarid, tean et on küsitud, olen siin lugenud neid teemasi ja kui ma oleks praegu saanud kõik vajaliku info ma ei postitaks seda teemat. Lühidalt oleks vaja lahti saada rasvast samas lihast mitte kaotamatta.

Ps! Kas keegi saaks anda eesti keelse keha rasva protsendi arvutamise kalkulaatori või mingi muu sellise asja.

Tänan.

Eesmärgiks ainult kõhuliaste väljatoomine? Sa tundud niigi kõhna olevat, pikkust küll ei tea. Igatahes valem on selline 50%toitumine + 48% aeroobne treening + 2% kõhulihaste harjutusi = 6 pakk. Keegi ei oska sulle öelda, et mis koguseid täpselt sa sööma pead ning ilmselt ei hakka keegi sulle siin tasuta toitumiskava koostama. Palju lihtsam oleks, kui sa tooksid ka oma konkreetse kava siin välja, siis oleks lihtsam aidata - saaksime konkreetsemaid tippe anda, mida muuta. Igatahes kui tarbid süsivesikuid, siis neid pigem päeva esimesel poolel (peale/enne trenni), õhtul eelista pigem valk/rasv kombinatsiooni.

Toon välja enda kava, mille järgi aeg ajalt toitun..

- Hommikul omlett, paprikat ja hapukoort, roheline tee

- Lõuna kohupiim, õun

- trenn

- peale trenni banaan, fit whey

- kanafilee, roheline salat oliiviõliga

- kerge jalutuskäik

- enne magama minekut kodujuust, segan selle mingite köögi-ja juurviljadega, roheline tee

Sellest rasvaprotsendi arvutamisest sa mingit kasu nüüd küll ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesmärgiks ainult kõhuliaste väljatoomine? Sa tundud niigi kõhna olevat, pikkust küll ei tea. Igatahes valem on selline 50%toitumine + 48% aeroobne treening + 2% kõhulihaste harjutusi = 6 pakk. Keegi ei oska sulle öelda, et mis koguseid täpselt sa sööma pead ning ilmselt ei hakka keegi sulle siin tasuta toitumiskava koostama. Palju lihtsam oleks, kui sa tooksid ka oma konkreetse kava siin välja, siis oleks lihtsam aidata - saaksime konkreetsemaid tippe anda, mida muuta. Igatahes kui tarbid süsivesikuid, siis neid pigem päeva esimesel poolel (peale/enne trenni), õhtul eelista pigem valk/rasv kombinatsiooni.

Toon välja enda kava, mille järgi aeg ajalt toitun..

- Hommikul omlett, paprikat ja hapukoort, roheline tee

- Lõuna kohupiim, õun

- trenn

- peale trenni banaan, fit whey

- kanafilee, roheline salat oliiviõliga

- kerge jalutuskäik

- enne magama minekut kodujuust, segan selle mingite köögi-ja juurviljadega, roheline tee

Sellest rasvaprotsendi arvutamisest sa mingit kasu nüüd küll ei saa.

Jah eesmark on vähemalt praegu ainult kõhulihaste välja toomine, pole mingit konkreetset kava, seda peangi hakkama koostama. Täna olen näiteks söönud vaid taldrikutäie nelja-vilja putru ja 100g maapähkleid. Lõunaks oli mul plaanis omletti süüa aga mis näiteks sobiks õhtuks? Lihad, kalad ja munad? Täna ma arvan et saaksin õhtuks kana ja salatit. Kas sellest piisab aeroobseks trenniks kui sörgin või õigemini sõtkun mingil trenašööril või on see pointless? Muidugi kui läheb vesi soojemaks käin kindlasti ka ujumas (jõgi on majale väga lähedal) Rasvaprotsenti tahaksin niisama huvi pärastki teada :) Tahtsin ka küsida, kas neid kõhu lihase harjutusi oleks vaja teha iga päev või piisab 4-5 korda nädalas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah eesmark on vähemalt praegu ainult kõhulihaste välja toomine, pole mingit konkreetset kava, seda peangi hakkama koostama. Täna olen näiteks söönud vaid taldrikutäie nelja-vilja putru ja 100g maapähkleid. Lõunaks oli mul plaanis omletti süüa aga mis näiteks sobiks õhtuks? Lihad, kalad ja munad? Täna ma arvan et saaksin õhtuks kana ja salatit. Kas sellest piisab aeroobseks trenniks kui sörgin või õigemini sõtkun mingil trenašööril või on see pointless? Muidugi kui läheb vesi soojemaks käin kindlasti ka ujumas (jõgi on majale väga lähedal) Rasvaprotsenti tahaksin niisama huvi pärastki teada :) Tahtsin ka küsida, kas neid kõhu lihase harjutusi oleks vaja teha iga päev või piisab 4-5 korda nädalas?

sinu taseme puhul piisab 2-3 korrast täiesti,lihas kasvab puhates mitte treenides ,100g pähkleid on liialdus ühe korraga , 30-40g paras + võikisd hommikuti paar muna süüa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sinu taseme puhul piisab 2-3 korrast täiesti,lihas kasvab puhates mitte treenides ,100g pähkleid on liialdus ühe korraga , 30-40g paras + võikisd hommikuti paar muna süüa

Olgu, kahjuks tuli tänasest lõuna omletist loobuda, oli ainult 1 muna, soojendasin eile õhtust frikadelli suppi ja sõin mingi 200g maasikaid (magusa isu oli tappev) B):)

Muudetud kasutaja Turbo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toon välja enda kava, mille järgi aeg ajalt toitun..

- Hommikul omlett, paprikat ja hapukoort, roheline tee

- Lõuna kohupiim, õun

- trenn

- peale trenni banaan, fit whey

- kanafilee, roheline salat oliiviõliga

- kerge jalutuskäik

- enne magama minekut kodujuust, segan selle mingite köögi-ja juurviljadega, roheline tee

Sellest rasvaprotsendi arvutamisest sa mingit kasu nüüd küll ei saa.

Kui ütleme dieedil olla, siis ma jätaks lõunase õuna ära ja peale trenni banaani ka ära (aga sa saad fit wheyst vist ainult valke? sel juhul ikka banaan)

Muudetud kasutaja Saphireguy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ütleme dieedil olla, siis ma jätaks lõunase õuna ära ja peale trenni banaani ka ära (aga sa saad fit wheyst vist ainult valke? sel juhul ikka banaan)

Miks peaksin kaht puuvilja kartma??? Ainsad sellised "tõsisemad" sv allikad mu päeva jooksul. Niigi madal. Puuvilju küll kavast välja ei too, tarbin igapäevaselt neid ning kaal langeb mul nii nagu vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks peaksin kaht puuvilja kartma??? Ainsad sellised "tõsisemad" sv allikad mu päeva jooksul. Niigi madal. Puuvilju küll kavast välja ei too, tarbin igapäevaselt neid ning kaal langeb mul nii nagu vaja.

Sel juhul sul veab :), ma pean oma süsivesikud ikka üsna madalale tõmbama, et alla võtta.

See oleneb täiesti kehatüübist ju. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui palju ma seda aeroobset trenni tegema pean? Kas mingi täpse aja või maa?

2-3 korda nädalas on täiesti piisav. Korraga 30-45 minutit.

Kui pikk sa oled?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen 15 aastane poiss ja kuna nüüd on suvi käes mõtlesin ennast käsile võtta ja kõhult tuua six pack välja aga seda ilma lihast kaotamatta. Six pack iseenesest on peki kihi all olemas, ülemist kahte on isegi täidsa näha. Füüsiliselt olen muidu selline täiesti keskpärane noor, ainult kaal on teistest paar kilo kergem, kaalun nimelt kõikudes 50 lõpus-60 alguses aga see on arvatavasti geenide pärast, mu isa kaalus minu vanuselt umbes sama palju ja jõudis teistele kaalus järgi alles sõjaväe ajal. Olen siin lugenud et kõige rohkem loeb kõhu rasvast lahti saamiseks õige toitumine. Olen viimased 2-3 päeva googeldanud ja siin ringi surfanud,

Mu BAV on ca 1638.6kcal ja eile umbkaudselt arvutasin et tarbisin eile päevas 2666.5 kcalorit.

Tean et on...

* Proteins. Meat, poultry, fish, whey, eggs, cottage cheese,

* Veggies. Spinach, broccoli, salad, kale, cabbage, …

* Fruits. Banana, orange, apple, pineapple, peers, …

* Fats. Olive oil, fish oil, real butter, nuts, flax seeds, …

* Carbs. Brown rice, oats, whole grain pasta, quinoa, …

ja neid viimaseid ei tohiks palju süüa.

Trenni olen 2 päeva teinud selle video järgi:

http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY...eos=pEs3kpoDRCo.

Toitumises tahaksingi just teada et mida, mingil ajal, mis koguses süüa :D

Muidu tavaliselt on mul päevas 4 toidukorda Hommik(9-10)-lõuna(12.30-13-30)-Õhtuoode(16.30-18.00) ja Õhtusöök(20-22.30). Kas peaksin kuhugi mahutama veel ühe söögi korra? Kas see on õige et kui ma söön iga 3-4 tunni tagant ja joon 2 klaasi vett ei talleta keha nii palju rasva (muidugi juhul kui ma ei söö iga kolme tunni tagan big maci vms)?

Mul on kodus ka trenasöör millega saab kuidagi sõtkuda vms, ühesõnaga tollega trenni tehes näitab too mitu kalorit põletan. See oleks super hea kui keegi saaks mulle mõne näidiskava tuua :D Üldiselt ootan iga abi, ainult palun jätke ära need "seda on siin küsitud 100000 korda" kommentaarid, tean et on küsitud, olen siin lugenud neid teemasi ja kui ma oleks praegu saanud kõik vajaliku info ma ei postitaks seda teemat. Lühidalt oleks vaja lahti saada rasvast samas lihast mitte kaotamatta.

Ps! Kas keegi saaks anda eesti keelse keha rasva protsendi arvutamise kalkulaatori või mingi muu sellise asja.

Tänan.

Mul sama probleem,teen küll 3-4x jõusaalis trenni ja värki söön küll jah väga valesti aga siiski,mis kasu on kõhulihaste harjutustets kui need ei too mingit kasu,teen neid 2x nädalas ja muutusi küll ei toimu vahepeal,küll mul on seal kõhupüeal pekivolt suur millest tahaks lahti saada ja kudias saab söömine mu pekki vähendada,minaurust see kasvatab seda veel,???

Muudetud kasutaja Ra1t poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul on seal kõhupüeal pekivolt suur millest tahaks lahti saada ja kudias saab söömine mu pekki vähendada,minaurust see kasvatab seda veel,???

Kas Jaanipäeva tähistamine hakkas juba hoogsalt peale, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul sama probleem,teen küll 3-4x jõusaalis trenni ja värki söön küll jah väga valesti aga siiski,mis kasu on kõhulihaste harjutustets kui need ei too mingit kasu,teen neid 2x nädalas ja muutusi küll ei toimu vahepeal,küll mul on seal kõhupüeal pekivolt suur millest tahaks lahti saada ja kudias saab söömine mu pekki vähendada,minaurust see kasvatab seda veel,???

Siin on su probleem. Toitu õigesti (loe: vähenda süsivesikuid, s.h koogid, riis, kartul, kommid, mahlad jpm ning peamine rõhk jäta valgu ja kasulike rasvade peale) ning küll tasapisi ka kõhulihased tulevad välja.

Ütlen ausalt, et ega mu enda söömine pole ka perfektne. Puhtalt näiteks tänane menüü: kell 9.00 ca. 300g kaerahelbeputru +2 tl moosi, tass piima; kell 11:30 ca. 400g pilaffi, tass piima; enne trenni (14:00) 200g vanilje kohupiima, tass rohelist teed; peale trenni sheik ja ühe tunni pärast ca. 150g pilaffi (enne jaanipäeva ema keeldub süüa tegemast, viimastest jääkidest tegin eine :D), 4 muna (neist 2 munavalgetega), veiseliha konserv, tass piima; kell 20:30 söön 200g kodujuustu, tass rohelist teed. Sellise menüüga toitumisspetsialistiks ei saaks, kuid sellise menüüga (kus hommikusöök, enne trenni ning viimane söögikord on muutumatud) olen ma suutnud lödisevast hunnikust välja tuua kõhulihased ning sedagi ilma aeroobseta. Aeroobne võib kiirendada kaalulangetust, aga mul kiiret pole kuhugi :D.

Lisaks sellele söö umbes 4-5 korda päevas. Iga söögikord ei pea olema mingi mao-purustaja, vaid tulebki süüa väiksemates kogustes. Peale söömist võib tekkida tunne, et tahaks veel süüa, kuid oota veidi, näiteks 15 minutit kuni tund, ning siis tunned, et kõht on täis.

Pikk tekst lühidalt - söö 4-5 korda päevas umbes iga kolme tunni tagant, jätka kõhulihaste tegemist ja tulemusi võid näha sa juba paari kuu pärast (olenevalt sellest, kui palju sul rasva kehas on ning olenevalt sellest, kui korralikuks sa toitumise teed) :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on su probleem. Toitu õigesti (loe: vähenda süsivesikuid, s.h koogid, riis, kartul, kommid, mahlad jpm ning peamine rõhk jäta valgu ja kasulike rasvade peale) ning küll tasapisi ka kõhulihased tulevad välja.

Ütlen ausalt, et ega mu enda söömine pole ka perfektne. Puhtalt näiteks tänane menüü: kell 9.00 ca. 300g kaerahelbeputru +2 tl moosi, tass piima; kell 11:30 ca. 400g pilaffi, tass piima; enne trenni (14:00) 200g vanilje kohupiima, tass rohelist teed; peale trenni sheik ja ühe tunni pärast ca. 150g pilaffi (enne jaanipäeva ema keeldub süüa tegemast, viimastest jääkidest tegin eine :D), 4 muna (neist 2 munavalgetega), veiseliha konserv, tass piima; kell 20:30 söön 200g kodujuustu, tass rohelist teed. Sellise menüüga toitumisspetsialistiks ei saaks, kuid sellise menüüga (kus hommikusöök, enne trenni ning viimane söögikord on muutumatud) olen ma suutnud lödisevast hunnikust välja tuua kõhulihased ning sedagi ilma aeroobseta. Aeroobne võib kiirendada kaalulangetust, aga mul kiiret pole kuhugi :D.

Lisaks sellele söö umbes 4-5 korda päevas. Iga söögikord ei pea olema mingi mao-purustaja, vaid tulebki süüa väiksemates kogustes. Peale söömist võib tekkida tunne, et tahaks veel süüa, kuid oota veidi, näiteks 15 minutit kuni tund, ning siis tunned, et kõht on täis.

Pikk tekst lühidalt - söö 4-5 korda päevas umbes iga kolme tunni tagant, jätka kõhulihaste tegemist ja tulemusi võid näha sa juba paari kuu pärast (olenevalt sellest, kui palju sul rasva kehas on ning olenevalt sellest, kui korralikuks sa toitumise teed) :D.

Nii see sai selgeks,aga kuidas ma saan sellest pekist kõhupealt lahti,mul oleks see esimene saavutus,vabaneks pekist ja siis hakkaks lihaseid välja tooma v kuidas see asi käib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühelt kindlalt kohalt rasva põletada on võimatu. Süües õigesti vähendad rasvaprotsenti ühtlaselt tervelt oma kehalt. Kõhu pealt peki ära saamiseks pead sa oma keha rasvmassi vähendama õige toitumisega (ja aeroobsega). Proovi süüa võimalikult vähe süsivesikuid, peamine rõhk valkudele ning headele rasvadele (valgud: kodujuust, kohupiim, liha jpm; head rasvad: pähklid jpm) ning söö tihti, aga vähehaaval.

Nagu ma aru sain, siis sa tahad esmalt rasvast vabaneda - seega toitumine paika (minu postituste + otsi foorumis heade rasvade ja valkude kohta infot juurde, hetkel kiire ja kõike ei saa ehk kirja), võid teha paar korda nädalas aeroobset umbes 30 min. korraga ning küll ka rasv vähenema hakkab. Sügisest võid hakata jälle massi koguma, siis võid natuke lõdvemaks lasta menüü koha pealt ning siis pead sööma suuremates kogustes ning siis saad jälle kevadel kuivatama hakata, et suveks vormis olla :D.

Head jaani kõigile :D.

Muudetud kasutaja Spanktastic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tahaksin ka Hiina keiser olla, aga ei saa. Tahan ka paljudest kohtadest kohe ja ruttu, aga mida ei saa, seda ei saa paraku. Sul on vaja kannatust ja süüa õigesti ja trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kurat, jaanipäev läks küll toitumise kohapealt pe**e :D. Aga seda ei tulnud ma siia rääkima, tulin küsima kohvi kohta. Kas see jutt on lollus et kohvi joomine aitab vähendada rasvumist ja kas pakikohvidest peaksin ma üldse loobuma (neis ju igast sodi sees)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kurat, jaanipäev läks küll toitumise kohapealt pe**e :D. Aga seda ei tulnud ma siia rääkima, tulin küsima kohvi kohta. Kas see jutt on lollus et kohvi joomine aitab vähendada rasvumist ja kas pakikohvidest peaksin ma üldse loobuma (neis ju igast sodi sees)?

Mina olen lugenud, et kofeiin aitab küll kõhnuda, aga samas ei suuda keegi seda nii palju tarbida, et sel mingit olulist mõju oleks :D Teadjamad parandavad muidugi, kui valetan :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi oskab soovitada milline kodujuust on parim?

Vaevalt seal mingit suurt vahet on. Ei pane neist ükski imeväel lihast kasvama.

Kui valida, siis valgusisaldus võiks muidugi olla võimalikult suur, kodujuust ei pea olema rasvatu 4% on täiesti ok.

Maitsestamata kodujuustudes on muidugi valguprotsent suurem kui maitsestatud variantides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna kõhulihased taastuvad suhteliselt kiiresti võin ma ju teha trenni iga päev? Lihtsalt kasvõi selle pärast et peale trenni on nii mõnus tunne kõhus? :D Ja kas aeroobset trenni peab iga päev tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna kõhulihased taastuvad suhteliselt kiiresti võin ma ju teha trenni iga päev? Lihtsalt kasvõi selle pärast et peale trenni on nii mõnus tunne kõhus? :D Ja kas aeroobset trenni peab iga päev tegema?

Kui pikk aeg on suhteliselt kiiresti?:D

Kõhulihaste arenguks piisab nende treenimisest 3-4 korda nädalas. Aeroobset ei pea tegema iga päev, kui sinu eesmärk on pelgalt kaalu kaotada. Samamoodi 3 korda nädalas on piisav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tralalala... varsti juba august käes, olen nüüd teinud 8 minute abse vist umbes kuu ja pool, six pack on juba näha ja viimasel ajal (eriti peale trenni) ka 8 pack. Olen nüüd viimased 2-3 nädalat teinud ka 8 minute armse ja plaanis on ka 8 minute legse hakata tegema. Igastahes 8 minute abs on super :(. Olen kaotanud kõhult ka peki aga nüüd on mul selle eest seal palju nahka... selline välja veninud. Püsti seistes ei saa eriti aru aga kui istun tulevad päris korralikud naha voldid ja nii palju kui ma olen uurinud siis sellest lahti ei saa, tuleb ainult loota et nahk venib ise tagasi. Kusjuures mind hämmastab väga see et ma ei teinud peaegu üldse aeroobset trenni :D Ahjaa ja tahtsin ka küsida kui tihti teeksite teine neid 3 harjutuste seeriat? Nagu et kuidas te jaotaksite need nädala peale ära :)?

Muudetud kasutaja Turbo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskab soovitada harjutusi mis treeniks 4 ülemist kõhulihast. Võtame nt 8 minute abs, teeksin seda aga jätaksin välja need harjutused mis treeniksid 2 alumist kõhulihast ja teeks selle eest ülemistele poistele siis hästi natuke rohkem trenni. Ahjaaa... ütlen ka kohe ära et vaja on seda sest 2 alumist poissi on kuidagi suuremad ülemistest ja kui mul veel peale igat söömist kõht punni läheb....

millised harjutused peaksin siit välja jätma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×