Jump to content
originaal

Kümned janused ...

Recommended Posts

Hei,

Laupäevases Õhtulehes on pikem jutt esimeste Tallinna alkoholi laenutajate www.alkolaenutus.ee kohta.

Artikliga saab tutvuda siin: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=382682

Mis arvate, kas teenus jääb püsima või võetakse varsti vastu mõni seadusemuudatus?

Äkki võiks neid ravimiameti poolt ravimiteks nimetatud jõusaalisöötasid ka müümise asemel laenata:D?

Jõudu musklisse!

9284103_TAdbk9.jpeg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hei,

Laupäevases Õhtulehes on pikem jutt esimeste Tallinna alkoholi laenutajate www.alkolaenutus.ee kohta.

Artikliga saab tutvuda siin: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=382682

Mis arvate, kas teenus jääb püsima või võetakse varsti vastu mõni seadusemuudatus?

Äkki võiks neid ravimiameti poolt ravimiteks nimetatud jõusaalisöötasid ka müümise asemel laenata:D?

Jõudu musklisse!

9284103_TAdbk9.jpeg

See ei ole fitness.ee - meelne teemaalgatus. Fitness.ee propageerib tervislikku ja sportlikku elustiili...

See kontingent, kes vajab ülaltoodud teenuseid ei püsi sportlaseteel kaua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeldetuletuseks: erinevalt üldlevinud arusaamast, ei kuulu alkohol eluks hädavajalike toodete-asjade hulka ja selle mittetarvitamine ei lõpe surmaga ! :)

Teenusest endast: Omades piisaval hulgal planeerimisvõimet ja tahtejõudu, ei tunne vajadust sellise järele, seda enam, et alkoholi suhtes olen üsnagi ükskõikne. Tõenäoliselt langeb selle kasutajaskond üsnagi suurel määral kokku SMS-laenu ja muude sarnaste teenuste kasutajaskonnaga, mis ütleb aga nii mõndagi.

Ärilises mõttes võib aga tegijatele au anda, suutsid leida seaduseaugu ja kasutavad seda edukalt ära. Aga vaevalt, et keskmises või pikemas perspektiivis see teenus jätkusuutlik on.

Edit: Samas meenutab see teema mõne kandi pealt ka halvastivarjatud enesereklaami

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meeldetuletuseks: erinevalt üldlevinud arusaamast, ei kuulu alkohol eluks hädavajalike toodete-asjade hulka ja selle mittetarvitamine ei lõpe surmaga ! B)

Teenusest endast: Omades piisaval hulgal planeerimisvõimet ja tahtejõudu, ei tunne vajadust sellise järele, seda enam, et alkoholi suhtes olen üsnagi ükskõikne. Tõenäoliselt langeb selle kasutajaskond üsnagi suurel määral kokku SMS-laenu ja muude sarnaste teenuste kasutajaskonnaga, mis ütleb aga nii mõndagi.

Ärilises mõttes võib aga tegijatele au anda, suutsid leida seaduseaugu ja kasutavad seda edukalt ära. Aga vaevalt, et keskmises või pikemas perspektiivis see teenus jätkusuutlik on.

Edit: Samas meenutab see teema mõne kandi pealt ka halvastivarjatud enesereklaami

Mina olen küll näinud inimesi, kes vaat kohe kohe hakkavad surema, kui lonksu ei saa... :)

Ma leian, et momendist, kus peo õnnestumine ei sõltu enam alkoholi olemasolust, on kõik korras.

Jätkusuutlik? Kõik sõltuvused toovad hästi sisse st tekitavad pakkujaid. Mida raskemaks (ebaseaduslikumaks) pakkumine muutub ja turg selleks ikkagi eksisteerib... seda tulutoovam on äri.

Ma pakun, et tekib lihtsalt suurem (teravam) kihistumine inimkonnas. Hakkavad selgemalt eristuma grupid, kes on sõltuvuses ja grupid, kes seda ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalgpalli MMist rääkimine pole fitness.ee-meelne teemaalgatus, fitness.ee soosib jõulisemaid treeninguid.

Liiga suure süsivesikusisaldusega retseptide postitamine pole fitness.ee-meelne teemaalgatus, fitness.ee soosib tervislikumat eluviisi.

Steroide tarvitavate sportlaste (Coleman jt) trennivideote postitamine pole fitness.ee-meelne teemaalgatus, fitness.ee soosib puhast kulturismi.

"Pullide piltide" postitamine vabateema alla pole fitness.ee-meelne teemaalgatus, fitness.ee soovitab tööd või trenni teha ja mitte molutada.

Alla 20 kg hantlite ostmine pole fitness.ee-meelne teemaalgatus, fitness.ee soovitab (ka naistele) Grow some balls ja hakata korralikult trenni tegema.

Oehhhh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ailel on isiklik vihavaen alkoholiga, seda on varasemad postitusedki näitanud :)

...ja teie olete ka korduvalt oma suhet alkoholisse demonstreerinud.

Fitness.ee s on nulltolerants dopingu ja narkootiliste ainete kasutamise osas.

...nii, et palun valige teine õlg, mille najal nutta. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nõudlust on, siis eks alati leitakse mingi moodus pakkuda, ükskõik millised seadused ja keelud välja mõeldakse.

Te kordasite lihtsalt minu mõtet...

Vahe on lihtsalt selles, et igaüks ei siple alkonäljas. Tekib sügavam kihistumine. Grupp, kes on nõus seda iga hinna eest muretsema, muutub järjest vaesemaks, alkoholist tingitud surmajuhtude arv kasvab.

Positiivseks pooleks on avalikult tauniv suhtumine alkoholisse ja sellega vähendatakse joodikutele "pealekasvu".

Ise peate teadma, mida te oma elus naudite.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te kordasite lihtsalt minu mõtet...

Vahe on lihtsalt selles, et igaüks ei siple alkonäljas. Tekib sügavam kihistumine. Grupp, kes on nõus seda iga hinna eest muretsema, muutub järjest vaesemaks, alkoholist tingitud surmajuhtude arv kasvab.

Positiivseks pooleks on avalikult tauniv suhtumine alkoholisse ja sellega vähendatakse joodikutele "pealekasvu".

Ise peate teadma, mida te oma elus naudite.

Praktika ei kinnita su teooriat.Keeluseadusi on ju proovitud ...

ja loobutud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praktika ei kinnita su teooriat.Keeluseadusi on ju proovitud ...

ja loobutud.

Millist osa minu teooriast? ...lootust, et alkohoolikute read jäävad hõredamaks?

Vähemalt üks osa minu teooriast kinnitab seda mõtet... et nende suremus tõuseb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×