Jump to content
Angelo

JALGPALLI MM 2010

Recommended Posts

Mina aga olen pettunud, et Dunga jättis koondisest välja Ronaldinho.

Jah, sellest on tõesti kahju. Ta oli oma madalseisust enam vähem üle saanud. Oleks võinud paksu Ronaldo ka koondisesse võtta, siis oleksid brassid no.1 meeskond, kellele pöialt hoida:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Panustaks ka hea meelega, kui Eesti Maksu- ja tolliamet poleks Unibet-i blokeerinud. :)

Muuda DNS ära ja saad vabalt kõike unibetis teha. Kõik sisse- ja väljamaksud töötavad ka korrektselt.

Lisaks seda, et Triobet sai litsentsi ja saab seal ka ennustada, kes soovib.

Muudetud kasutaja Jarmo Oberst poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muuda DNS ära ja saad vabalt kõike unibetis teha. Kõik sisse- ja väljamaksud töötavad ka korrektselt.

Lisaks seda, et Triobet sai litsentsi ja saab seal ka ennustada, kes soovib.

Oh, kas tõesti?

Mis asi on DNS ja kuda ma selle ära muudan?

EDIT: Sain hakkama, aitäh!

Muudetud kasutaja Nesatur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saksamaa poolt ülihea mäng, kuigi nad rikkusid vähemalt, aga kindlalt 2 (ütlen "vähemalt", kuna võib-olla oli 3) olukorda ära, kus oleks pidanud kindel värav olema. Üliilus söödumäng sakslastelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen nende pealtvaatajate poolt, kes 2 tundi ennem mängu juba ennast kohale veavad ja siis 4 tundi jutti oma torupilli puhuvad nii et näost lillad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen nende pealtvaatajate poolt, kes 2 tundi ennem mängu juba ennast kohale veavad ja siis 4 tundi jutti oma torupilli puhuvad nii et näost lillad.

vuvuzela_mainpic.jpg

No siiamaani on vuvuzela´d selle MM-i suurimad üllatajad - nopivad ühe võidu teise järel. Loodame, et nad langevad mängus sponsorite ja telekanalite vastu varsti välja..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Si*t keeb neist torupillidest. Nagu mesilasparv sumiseb toas..

Noh, ma panin nagu väikese huumoriga kah. Peale postitust vaatasin wikit ja tuleb välja, et torust tuleb välja müra umbes 130db, mis umbes 2 meetri kaugusel veel on ka stiilis 115 db, mis on ikka päris räme hääl. Kas mitte lennuk ei tõusnud õhku eritades umbes 120db? Nii et maitea, palju õnne kodamikud pealtvaatajad, kes te torupilli juures olete (mis on nagu umbes 120% tõenäosusega).

Ka lisaks pidi sealt hästi saama tatti välja pritsida. Tavaline aevastus (stiilis 6 meetrit) pidi tiba kahvatuma selle kõrval, kaugele see prits sülge loobib. Nii et tõenäoliselt tulevad peale MM'i tagasi poolkurdid rõvedalt tõbised inimesed.

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×