Jump to content
Angelo

JALGPALLI MM 2010

Recommended Posts

Kellele pöialt siis hoiate?Keda võitjax pakute?

Ise olen Portugali poolt :o , usun aga ,et Hispaania võidab :D

Kommentaatoritest rääkides siis Zelenski on normaalne aga see teine mees ei meeldi kohe ültse, Mehiko ja LAV.i mäng oli, siis see "teine mees " ütles Mehiko asemel HIspaania ;) KOmmenteerib ka uimaset, Mart Mardisalu võix olla Zelenskiga.

Muudetud kasutaja Angelo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen suur Hollandi fänn aga antud aastal ei oska võitjat ennustada sest meeskondade muudatused on suured. aga eks 11 juuli näeb kes on kõigist parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellele pöialt siis hoiate?Keda võitjax pakute?

Ise olen Portugali poolt :o , usun aga ,et Hispaania võidab :D

Kommentaatoritest rääkides siis Zelenski on normaalne aga see teine mees ei meeldi kohe ültse, Mehiko ja LAV.i mäng oli, siis see "teine mees " ütles Mehiko asemel HIspaania ;) KOmmenteerib ka uimaset, Mart Mardisalu võix olla Zelenskiga.

selle ,,teise mehe" nimi on Tarmo Tiisler.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selle ,,teise mehe" nimi on Tarmo Tiisler.

Mulle Tiisler väga istub, kõvasti parem, kui kaljuveer, Kalkun ning Zelisnki, kel pidevalt suu putru täis ega sa sõnu sealt välja või leiutab midagi uut:) Aga saab nende kommentaatoritega hakkama küll.

Ise olen Hollandi ja Inglismaa poolt. Maailmameistriks tuleb ilmselt USA.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hollandi poolt - meeldivad van persie,robben ja snejder. Holland mängib head kiiret ning ründavat jalgpalli.

Tra see lembitu kommenteerimine üldse ei istu, tahaks Kalev Kruusi kommenteerima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Holland ja USA hetkel lemmikud... aga kuna Eesti koondis MM-ile ei pääsenud seekord, siis sel turniiril kindlat lemmikut mul ei olegi... aga eks paistab peale esimest ringi juba, kelle mäng enim meeldib.

USA-l võiks veel hästi minna. Eile panustasin nende mängus viigile ja sain 5 kordselt raha tagasi ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nalja teed või?

No eilne USA vs Inglismaa mäng andis selleks lootust. Mis vahet sel on, mida ma usun? Umbes kümmekond meeskonda on võimelised võitma seda tiitlit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No eilne USA vs Inglismaa mäng andis selleks lootust. Mis vahet sel on, mida ma usun? Umbes kümmekond meeskonda on võimelised võitma seda tiitlit.

inglaste väravaht muidugi oli ka kõva osaline ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×