Jump to content
Amarillo

Revalspordi noorterühm

Recommended Posts

tere,

Revali kodukal kirjas , et noortel võimalus käia 4x nädalas jõusaalis ja maksumus on 350 eek. Mis kellaaegadel ja päevadel need siis oleks ? Saatsin ammu meili ka, aga vastust pole tulnud ja äkki siit tuleb kiirem. 4 kuud aega enne kui 20 saan , et äkki käiks revalis need kuud ja siis vaataks edasi... :(

tönud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sügisel ootaksin täiendust just noorte osas, vanus 15,16,17 a. Meil on olemas päris suur võistlejate sportlaste grupp, kuid noorteklass on täiesti väljakasvanud, seega ootaksin just eelpool öeldud poiste osas tugevat täiendust, selge et ei ole ka vanemaid soovijaid ära saatnud, kuid mida vanem soovija, seda kõrgem on ka ootuskriteerium.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

okei tänud, aga ma vaatasin et Spartas ka samalaadne võimalus, ainult seal saab käia iga päev.

Küsimus : seal on kirjas et, 350 eeki kuu, aga kas siis liikmemaks (690) eeki peab veel lisaks maksma , või kui palju seal liitumistasu oleks klubiga ??? Ma saan aru et 350 eeki kuu ainult noorterühm ja kõik ? lollid küsimused, aga mine sa tea kuidas kohapeal keeravad vms :(

vale koht küsimiseks, aga kõige kiirem vastus - tõnud !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
E,T,N,R 14-17.00 Tere tulemast, kohapeal olemas Andres Barabanov, kellelt nõu küsida.Ise olen 3 nädalat puhkusel ära.

Mis Ristost saanud on? Kas ta ei tööta enam või puhkab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
okei tänud, aga ma vaatasin et Spartas ka samalaadne võimalus, ainult seal saab käia iga päev.

Küsimus : seal on kirjas et, 350 eeki kuu, aga kas siis liikmemaks (690) eeki peab veel lisaks maksma , või kui palju seal liitumistasu oleks klubiga ??? Ma saan aru et 350 eeki kuu ainult noorterühm ja kõik ? lollid küsimused, aga mine sa tea kuidas kohapeal keeravad vms :(

vale koht küsimiseks, aga kõige kiirem vastus - tõnud !!!

äkki keeg iviitsib vastata ruttu, sest kui mmingid maksud ka siis lähen täna juab teisie jüuka ja teen kuukaardi ära-.... tönud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
okei tänud, aga ma vaatasin et Spartas ka samalaadne võimalus, ainult seal saab käia iga päev.

Küsimus : seal on kirjas et, 350 eeki kuu, aga kas siis liikmemaks (690) eeki peab veel lisaks maksma , või kui palju seal liitumistasu oleks klubiga ??? Ma saan aru et 350 eeki kuu ainult noorterühm ja kõik ? lollid küsimused, aga mine sa tea kuidas kohapeal keeravad vms :(

vale koht küsimiseks, aga kõige kiirem vastus - tõnud !!!

Klubiga liitumistasu 75 eeki maksad 1. korral 350le lisaks, edaspidi 350 eeki kuu kuni 20 täitub ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klubiga liitumistasu 75 eeki maksad 1. korral 350le lisaks, edaspidi 350 eeki kuu kuni 20 täitub ;)

seal aastapikkust lepet vms pole`? et käin ükskõik mis kuu ja jätan mõne vahele kui tahan ? mitte nagu articus et PEAB aastase leppe sõlmima :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spartas saad käia nendel kuudel mille eest maksad. Kui tahad puhata mõne kuu siis palun. Keegi selle eest raha ei taha.

seal aastapikkust lepet vms pole`? et käin ükskõik mis kuu ja jätan mõne vahele kui tahan ? mitte nagu articus et PEAB aastase leppe sõlmima :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seal aastapikkust lepet vms pole`? et käin ükskõik mis kuu ja jätan mõne vahele kui tahan ? mitte nagu articus et PEAB aastase leppe sõlmima :(

Ei pea mignisugust aastast lepingut sõlmima, vahele jäta kuid palju tahad kuni vanus veel sobiv on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seal aastapikkust lepet vms pole`? et käin ükskõik mis kuu ja jätan mõne vahele kui tahan ? mitte nagu articus et PEAB aastase leppe sõlmima :(

Sellised klubid on kahjuks jah olemas ja kui tahad veel varem lõpetada, et ei saa enam maksta, siis on isegi trahv.

Reval on just hea, et maksad siis kui käid. Ntx juunikuus käid, siis maksad. Kui puhkad, siis selle kuu eest ei maksa. Maksmine on vaid iga kuu.

Väga mugav kuupäevast-kuupäevani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×