Jump to content
Raivo Piiber

FitShop esitleb Rannabiitseps 2010

Recommended Posts

Väike näide neile kes ei saanud kohale tulla.

Kahjuks ei olnud korralikku kaamerat käepärast, seepärast ka väga kehv kvaliteet aga vähemalt saate aimu kui kiiresti see kang liikus.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väike näide neile kes ei saanud kohale tulla.

Kahjuks ei olnud korralikku kaamerat käepärast, seepärast ka väga kehv kvaliteet aga vähemalt saate aimu kui kiiresti see kang liikus.

Jõudu!

:D Hahaaa! Nii tore, et see video üles sai! Siit on nüüd väga hästi näha, kui "tore" kohtunik antud võistlusel oli. Teimur Babajev'i kõik 16 "korrektset" sooritust läks arvesse. Selg lahti ja punnitas kogu jõust terve kehaga :D

Oleks äärmiselt tore, kui ka finaali video üles pannakse B) , saaks näha, kuidas Teimur Babajev oma 62 korda ära punnitas. Antud video oli ju " superfinaali" video ning 16 x küll ju ei olnud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D Hahaaa! Nii tore, et see video üles sai! Siit on nüüd väga hästi näha, kui "tore" kohtunik antud võistlusel oli. Teimur Babajev'i kõik 16 "korrektset" sooritust läks arvesse. Selg lahti ja punnitas kogu jõust terve kehaga :D

Oleks äärmiselt tore, kui ka finaali video üles pannakse B) , saaks näha, kuidas Teimur Babajev oma 62 korda ära punnitas. Antud video oli ju " superfinaali" video ning 16 x küll ju ei olnud :D

Rahune maha! Nagu ma juba mainisin korra varem, siis tegemist pole tiitlivõistlusega, vaid rahvaüritusega! Oled kade? Või mis on su probleem? Kõik pretensioonid mulle, kui sul midagi öelda on! Tee oma üritus, ole ise kohtunik ja voilaa!

Muudetud kasutaja Raivo Piiber poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rahune maha! Nagu ma juba mainisin korra varem, siis tegemist pole tiitlivõistlusega, vaid rahvaüritusega! Oled kade? Või mis on su probleem? Kõik pretensioonid mulle, kui sul midagi öelda on! Tee oma üritus, ole ise kohtunik ja voilaa!

Milleks nii ärrituda minu kommentaari peale? Kõigest lihtsalt kriitika läbi huumori B) . Otseloomulikult oli see rahvaüritus, mitte tiitlivõistlus, olen sellega täiesti nõus.

Selle peale ei maksa siis ärrituda, et teise koha omanik natukene sobi tegi, samas esimese koha omanik kõik korrad ausalt ära tegi. :D

Nüüd ei ole kohe kindlasti enam lootust finaali videot näha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks nii ärrituda minu kommentaari peale? Kõigest lihtsalt kriitika läbi huumori B) . Otseloomulikult oli see rahvaüritus, mitte tiitlivõistlus, olen sellega täiesti nõus.

Selle peale ei maksa siis ärrituda, et teise koha omanik natukene sobi tegi, samas esimese koha omanik kõik korrad ausalt ära tegi. :D

Nüüd ei ole kohe kindlasti enam lootust finaali videot näha :D

Sina hindad, kes tegi sobi ja kes ausalt ning kui palju kordusi kellelgi lugemata jäi? Tule võta järgmisel aastal ise ka osa, ilmselt naisteklassis siis ja vaatame, palju sul korralikult tuleb neid tõsted ja palju mitte!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga närviline teema, järgmine aasta vist läheb ka dopingukontrolli nõudlemiseks ning sootestide tegemiseks. Kohtunikul muidu vinged tatokad, maoorineiu vist :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga närviline teema, järgmine aasta vist läheb ka dopingukontrolli nõudlemiseks ning sootestide tegemiseks. Kohtunikul muidu vinged tatokad, maoorineiu vist :D

Kes kulturismi ja fitnessiga vähegi kursis, teab ka, kes see kohtunik on :D

Ja aastal 2011 lähevad iga kati 3 paremat pissiproovi andma, EOK andis juba oma nõusoleku dopinguproovide läbiviimiseks!

Muudetud kasutaja Raivo Piiber poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes kulturismi ja fitnessiga vähegi kursis, teab ka, kes see kohtunik on :D

Ja aastal 2011 lähevad iga kati 3 paremat pissiproovi andma, EOK andis juba oma nõusoleku dopinguproovide läbiviimiseks!

Ma arvan, et christina oleks nii mõnelegi mehele ära teinud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks nii ärrituda minu kommentaari peale? Kõigest lihtsalt kriitika läbi huumori B) . Otseloomulikult oli see rahvaüritus, mitte tiitlivõistlus, olen sellega täiesti nõus.

Selle peale ei maksa siis ärrituda, et teise koha omanik natukene sobi tegi, samas esimese koha omanik kõik korrad ausalt ära tegi. :D

Nüüd ei ole kohe kindlasti enam lootust finaali videot näha :D

Ma oleks ka vihane, kui korraldaksin ürituse ja paneksin reeglid paika , aga uks vend otsustab neist mitte kinni pidada...ning hiljem peaksin kriitikat foorumis kannatama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×