Jump to content
tatjana

Rasvaprotsent

Recommended Posts

Nimelt olen hädas kõrge rassvaprotsendiga 22%

Seda on minu jaoks palju, pikkus 159 ja kaal 57

Olen ka pidev trenni inimene ja toitumist väga

pikalt jälginud. Kuid kui alla võtan, siis nagu rasv igalt poolt lötendaks. Palukski head nõu, kuidas vähendada just nimelt rasva ja ka kaalu 54 kg-ni

Kaal pidevalt kõigub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

las ma pakun - see kaalu alandamine käib sul nagu enamikel naisterahvastel ehk et päevapealt kaloraas praktiliselt nulli ehk ei söö praktiliselt mitte midagi ja siis veel need veepäevad jne. ja pärast tuleb see mitmekordselt tagasi sest keha juba teab et sa narrid teda ja proovib järgmiseks ''dieediks'' valmis olla. tulemuseks ongi tihti hoopis see et rasva asemel langeb kaal lihase ja vedeliku arvelt. rasvapõletus ei käi üleöö. rasv tuleb tasapisi põlema saada. siin just Ott soovitas kellelegi et vähendada tuleks süsivesikuid ja rasva ei maksa karta. ma isiklikult soovitaks veel ka suurendada valgu osakaalu toidus. ühesõnaga võtmeks on õige toitumine. ikka 5 - 6 korda päevas ja ohtupoole süs minimaalselt jne. sellest on siis pikalt laialt räägitud. kasuta aga julgelt otsingut ja loe artikleid. aa ja põhipoint. võta see kaal mis sul kodus on ja viska see kõhklemata aknast välja. ja siis mine otsi see kaal üles ja viska veel. põruta nii kuis torust tuleb. pärast teistkordset viskamist ei ole vaja kaalu üle otsida. las ta jääb. point. ei maks kinni olla kehakaalus. jälgi hoopis peeglit. kehakaalu mõjutvad miljon tegurit seega see ei ole eriti usaldusväärne allikas. kehakaal kõigub ja peabki kõikuma. peeglist näed sa ju kohe kas hakkab kõhult mingit sixpacki juba viskama või ei. et kas kaob rasv või hoopis suureneb. või hakkab lotendama. edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et neid tahkeid, loomseid rasvu tuleks küll vältida, vedelad rasvad aga ei tee hullu. ühesõnaga tahtsin õelda seda, et puhast seapekki ärge nüüd sööma hakake

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sunnin ennast lihtsalt jooksmas tihedamini käima, kui kasvõi tundubki, et rasvaprotsent hakkab üle piiride minema. Tõhusaim igatahes minu jaoks...peale 40 minutit silkamist on rasvapõletus lausa kuulda:irw

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×