Jump to content
R.Thompson

Sparta jõusaali võistlus

Recommended Posts

Lamades surumises on lubatud suruda põrkega, kuid kogu soorituse jooksul ei tohi jalad puudutada ei pinki ega põrandat. Sooviks küsida, et kus need jalad peavad mul soorituse ajal paiknema siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sedasi on kirjas, siis järelikult peaksid need jalad paiknema õhus.

Väike näide: http://www.youtube.com/watch?v=50SMS78LT8A

Ma põrnitsesin ka selle lause üle ning ei suutnud välja mõelda. Selline jalad õhus surumine tundub väga ebaloomulik kui mitte öelda et väga ohtlik stabiilsuse koha pealt. Lihtsam oleks lihtsalt jälgida et keegi ei hakka mingit silda seal oma kehast ehitama.

Teine asi mida tahaks teada: Kas jõutõmbes on lubatud korduste vahel haaret parandada? Reeglites kirjas vaid et käed ei tohi kangi küljest lahti tulla nii et kui mul käed ei vabane kangist, siis võin seal korra kohendada? Ning kui kaua võib kang korduste vahel maas olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma põrnitsesin ka selle lause üle ning ei suutnud välja mõelda. Selline jalad õhus surumine tundub väga ebaloomulik kui mitte öelda et väga ohtlik stabiilsuse koha pealt. Lihtsam oleks lihtsalt jälgida et keegi ei hakka mingit silda seal oma kehast ehitama.

Teine asi mida tahaks teada: Kas jõutõmbes on lubatud korduste vahel haaret parandada? Reeglites kirjas vaid et käed ei tohi kangi küljest lahti tulla nii et kui mul käed ei vabane kangist, siis võin seal korra kohendada? Ning kui kaua võib kang korduste vahel maas olla?

Jah kui kang on põrandal siis võib käsi kohendada. Kui soovid all "puhata" siis see on lubatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah kui kang on põrandal siis võib käsi kohendada. Kui soovid all "puhata" siis see on lubatud.

Tänud vastuse eest.

Kuna küsimustering on juba avatud, siis tahaks ka küsida selle kohta kuidas küki sügavusega on. Juhendis on kirjas et kükipuuris on mingid plaadid mida peab kang puutuma kuid kas neid kohendatakse vastavalt võistleja pikkusele või on kõigile samad?

Teiseks, mis moodi arvutatakse võitja? Kas selle järgi kes on teatud soo ja vanuse kategoorias kõigil kolmel alal kõige rohkem kordusi kokku teinud?

Ning mis järjekorras surumine-kükk-tõmbe sooritamine käib? Kas omal valikul? Ning palju on lubatud puhkust alade sooritamise vahel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud vastuse eest.

Kuna küsimustering on juba avatud, siis tahaks ka küsida selle kohta kuidas küki sügavusega on. Juhendis on kirjas et kükipuuris on mingid plaadid mida peab kang puutuma kuid kas neid kohendatakse vastavalt võistleja pikkusele või on kõigile samad?

Teiseks, mis moodi arvutatakse võitja? Kas selle järgi kes on teatud soo ja vanuse kategoorias kõigil kolmel alal kõige rohkem kordusi kokku teinud?

Ning mis järjekorras surumine-kükk-tõmbe sooritamine käib? Kas omal valikul? Ning palju on lubatud puhkust alade sooritamise vahel?

Küki sügavus on nii nagu IPF reeglites kirjas. Reis puusaliigese kohalt peab olema sügavamal kui põlv. Plaadid paneme paika nii, et ketta jõudmisel plaadini on küki sügavus reeglitele vastav.

Jah võitjad arvutatakse nii nagu kirjeldasid.

Sooritus järjekord on kükk, surumine ja jõutõmme. Aeg kahe alavahel võiks olla umbes 30min. Seda muidugi juhul kui oled ainus võistleja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näide, kuidas arvutatakse võitjad

Oletame, et meil on kolm noort. Esimene võistleja tuleb esmaspäeval ja saab kükis 7, surumises 11 ja jõutõmbes 9 kordust kirja, mis teeb kogusummaks 27 kordust. Teine ja kolmas noor võistlevad näiteks neljapäeval saades kokku vastavalt 42 ja 19 kordust. Esimese etapi kokkuvõtteks võib öelda, et võitis teine noor 42 kordusega. See kuidas nelja etapi kokkuvõttes seis jääb saab öelda alles siis, kui 30 sept. on käes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

Minul selline küsimus, et kas varustuse alla lähevad koos tõstevööga ka tavalised jõusaali kindad või ei ole need ikka lubatud? Ma selline "siidikäpast" tütarlaps :)

Muudetud kasutaja Midri poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Minul selline küsimus, et kas varustuse alla lähevad koos tõstevööga ka tavalised jõusaali kindad või ei ole need ikka lubatud? Ma selline "siidikäpast" tütarlaps :)

Jah kindad on lubatud, sest meestel on sama probleem :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tehti esimesed tulemused, parim noorte kogusumma oli 170x ja meestel 88x. Noorte tulemusega sai hakkama Robin-Cris Tammik ja meeste klassi tulemuse tegi Taavi Ottoson. Naisi esimesel päeval ei olnud.

Jõusaali huvilised tulge ja võrrelge oma võimeid omasugustega. I etapi tulemust saate teha veel, kuni reede õhtuni. Olen Sparta jõusaalis tööpäevadel 15:00-19:30.

Eriti ootan kulturiste, kellele peaks just korduste peale võistlemine kõige rohkem sobima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seis peale 2 päeva on järgmine. 3 päeva veel I etapi lõpuni

NAISED

1.Maare-Liis Kriisa (27+0+13)=40

NOORED

1.Mark Mets (156+31+21)=208

2.Robin-Cris Tammik (101+34+35)=170

3.Marko Loogna (51+34+16)=101

MEHED

1.Andre Voropajev (43+23+23)=89

2.Taavi Ottoson (40+26+22)=88

3.Leho Soosilla (32+12+15)=59

4.Ahti Jakson (30+0+16)=46

5.Kunnar Klauks (22+10+12)=44

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seis peale 3 päeva on järgmine. 2 päeva veel I etapi lõpuni

NAISED

1. Maare-Liis Kriisa (27+0+13)=40

NOORED

1. Mark Mets (156+31+21)=208

2. Robin-Cris Tammik (101+34+35)=170

3. Kristian Luig (81+41+30)=152

4. Michael Florea (61+21+26)=108

5. Marko Loogna (51+34+16)=101

6. Marcus Kallavus (39+28+10)=77

MEHED

1. Jüri Nisumaa (81+22+26)=129

2. Andre Voropajev (43+23+23)=89

3. Taavi Ottoson (40+26+22)=88

4. Jüri Leinvald (50+14+8)=72

5. Leho Soosilla (32+12+15)=59

6. Ahti Jakson (30+0+16)=46

7. Kunnar Klauks (22+10+12)=44

8. Oliver Leho (0+9+0)=9

9. Marek Keerand (1+0+0)=1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×