Jump to content
Amarillo

pikad kordused

Recommended Posts

tervist, tahaks küsida kas näiteks 1000 kätekat päevas tuleb lihase suuruse arengule pigem kasuks või kahjuks? või 200 lõuga vms - täna tegin nt 1000 kätekat, mängin huvitavat pela ;) nagu rind kiluks ei lähe ve ? ma eriti nagu märganud pole et väheneks vms, aga mine sa tea ????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise ka teinud mingi perioodi nii. Ausalt öeldes mingit kahju küll sellest polnud, pigem kasu - suurem vere läbivoolavus, suurem pumbatus.

Pikemas perspektiivis muidugi teine asi. Mida arenenum oled, seda vähem pikaajalist kasu saad - lihas kohaneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Idee järgi peaks sellest siiski ainult kasu olema.

Muidugi ma ei mõista mida sa pead "kilu rinna" alla silmas, kolossaalset rinnalihase kasvu?! :)

"kilu" = väike.

Ta küsis, et kas rind väikseks ei lähe v?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ammu kindalks tehtud, et korduste arvu pealt ainult lihast ei kasvata. Kiluks jääd nii voi naa.

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ammu kindalks tehtud, et korduste arvu pealt ainult lihast ei kasvata. Kiluks jääd nii voi naa.

ma teen 1-2 normaalset jõusaali treeningut ka rinnale nädalas , nagu need tuhanded kätekad nädalas tulevad kahjuks tahad öelda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis intervalliga see 1000 kõverdust teed? (ma mõtlen, mitu seeriat ja kui pikad vahed)

Ise olen vahel(kuus korra) teinud rinnale pikemaid seeriad näit. 50X50X4seeriat.

Annab heasti sitkust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Isegi, kui te ei treeni funktsionaalsetel eesmärkidel, mõne konkreetse spordiala huvides, kus kiirus on oluline, teadke, et korduste kiire sooritamine aktiveerib töösse kiireid lihaskiudusid. Need on lihaskiud, millel on suur jõu ja võimsuse potentsiaal, samuti kasvupotentsiaal."

"20-40 sekundit = segatüübiline hüpertroofia (nii funktsionaalne kui sarkoplasmaatiline hüpertroofia)"

no ma teen 50-70 käteka kaupa 20-30 sekiga + ülikiirelt , siis puhkan - no mis ma siis ikkagi saan, suht segane tekst ja siin tekstis pole arvestatud ,et teen neid ikka päris palju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis intervalliga see 1000 kõverdust teed? (ma mõtlen, mitu seeriat ja kui pikad vahed)

Ise olen vahel(kuus korra) teinud rinnale pikemaid seeriad näit. 50X50X4seeriat.

Annab heasti sitkust.

teen mingi 25-70 kaupa, oleneb mängust :) , sitkust ma usun et annab, aga tahaks teada ,kas rinna suurust kuidagi ei kärbi vms või teeb veel laiemaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×