Jump to content
Lauksss

Selg.

Recommended Posts

Vabandan kohe ette ära kui selline teema olnud on.

Olen suhteliselt uus jõukas. St väga pikk paus olnud. Aga mure selline, et kui olen rippes ja teen nagu kõhulihaseid, siis käib alaseljast mingi 3 raginat või krõksu nagu läbi. Samamoodi matil pikali kõhulihaseid tehes. Olen varem arsti juures käind, ülevalt on mul selgroog kahelepoole kõver(vasakule, siis paremal ja siis keskele tagasi ja sirgelt alla). Arst ütles, et see ei mängi mingit rolli....ei tea. Ja tihti on alaseljas valud. Oskab keegi soovitada mida ette võtta? Mingeid kindlaid harjutusi? Kas peaksin need harjutused ära jätma millega need raksud läbi käivad?

Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paneks kohe siiasamma kirja veel teise mure kah. Tehes kaldpingil surumist. Siis on vasakus küünarnukis Tohutu valu. Hästi terav valu. Mis tegema peaksin? Kaldpingi ära jätma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan kohe ette ära kui selline teema olnud on.

Olen suhteliselt uus jõukas. St väga pikk paus olnud. Aga mure selline, et kui olen rippes ja teen nagu kõhulihaseid, siis käib alaseljast mingi 3 raginat või krõksu nagu läbi. Samamoodi matil pikali kõhulihaseid tehes. Olen varem arsti juures käind, ülevalt on mul selgroog kahelepoole kõver(vasakule, siis paremal ja siis keskele tagasi ja sirgelt alla). Arst ütles, et see ei mängi mingit rolli....ei tea. Ja tihti on alaseljas valud. Oskab keegi soovitada mida ette võtta? Mingeid kindlaid harjutusi? Kas peaksin need harjutused ära jätma millega need raksud läbi käivad?

Ette tänades!

Raksud pole midagi hullu, minu teada enamus ragisevad kaasaarvatud mina ka,

aga kui valu teeb siis vehta kyll harjutus millegi muu vastu.

Enamasti ragisemise p6hjuseks on muidu sool liigeste vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raksud pole midagi hullu, minu teada enamus ragisevad kaasaarvatud mina ka,

aga kui valu teeb siis vehta kyll harjutus millegi muu vastu.

Enamasti ragisemise p6hjuseks on muidu sool liigeste vahel.

Okei, selge. Tänud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan kohe ette ära kui selline teema olnud on.

Olen suhteliselt uus jõukas. St väga pikk paus olnud. Aga mure selline, et kui olen rippes ja teen nagu kõhulihaseid, siis käib alaseljast mingi 3 raginat või krõksu nagu läbi. Samamoodi matil pikali kõhulihaseid tehes. Olen varem arsti juures käind, ülevalt on mul selgroog kahelepoole kõver(vasakule, siis paremal ja siis keskele tagasi ja sirgelt alla). Arst ütles, et see ei mängi mingit rolli....ei tea. Ja tihti on alaseljas valud. Oskab keegi soovitada mida ette võtta? Mingeid kindlaid harjutusi? Kas peaksin need harjutused ära jätma millega need raksud läbi käivad?

Ette tänades!

Esialgu võid proovida parandada seda ''viga''. Oled maas kõhuli, tõstad vastaskäsi ja vastasjalg. Nii mitu korda. Ise olen reumaatik ja mul käivad hästi valjud ja valusad löögid läbi. Kui trennis muusikat poleks, siis kuulevad kõik. Mul aga lülisambaga probleemid. Kui aga ära ei lähe ja teevad valu, siis lase teha MRT.

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esialgu võid proovida parandada seda ''viga''. Oled maas kõhuli, tõstad vastaskäsi ja vastasjalg. Nii mitu korda. Ise olen reumaatik ja mul käivad hästi valjud ja valusad löögid läbi. Kui trennis muusikat poleks, siis kuulevad kõik. Mul aga lülisambaga probleemid. Kui aga ära ei lähe ja teevad valu, siis lase teha MRT.

Okei, suur-suur tänu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×