Jump to content
razz12

Peale mandlite oppi

Recommended Posts

Tere! Mul oli peaaegu 3 nädalat tagasi mandli opp ja taastumine on läinud ilma tõrgeteta. Olen kuulnud erinevaid arvamusi , aga enamus on olnud umbes nii et võib juba teha jõusaalis aga vaikselt ja mitte pea alaspidi. Enne oppi hakkasid ka südamega juba väikesed probleemid( rütmihäired, aga arst trenni tegemist ära ei keelanud) . Kas keegi saaks natuke aidata mingi kavaga kuidas hakata ilusti taastuma ja lisaks on veel pikemat aega olnud soov kaalust ka juurde võtta, eriti nüüd peale oppi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Mul oli peaaegu 3 nädalat tagasi mandli opp ja taastumine on läinud ilma tõrgeteta. Olen kuulnud erinevaid arvamusi , aga enamus on olnud umbes nii et võib juba teha jõusaalis aga vaikselt ja mitte pea alaspidi. Enne oppi hakkasid ka südamega juba väikesed probleemid( rütmihäired, aga arst trenni tegemist ära ei keelanud) . Kas keegi saaks natuke aidata mingi kavaga kuidas hakata ilusti taastuma ja lisaks on veel pikemat aega olnud soov kaalust ka juurde võtta, eriti nüüd peale oppi.

Mina läksin juba teisel nädalal trenni ja polnud hullu midagi, edu treeningutes ja ära hulluks kohe mine, vaikselt hoog ülesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×