Jump to content
Mark00

Söök enne trenni..

Recommended Posts

Oma praktika ja katseeksitus meetodil oskan öelda, et mulle igatahes mõjub selgelt paremini kui päeva esimene pool(eriti hommikul) süsivesikuid tarbida ja õhtupoole pigem rasvane, aga eks inimesed ole erinevad ja ka organismi harjumise asi ilmselt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui sv varud on juba kehas täis...

Muidugi siis mitte. Aga nagu ma kirjeldusest loen välja, siis hommikusöök puudu, seejärel trenn, seejärel ei paista ka midagi tulevat ...

Õhtul sv-de sisse lahmimine enam ei loe, ükskõik kui pikalt lagunevaid. Sest öö jooksul on need suure tõenäosusega seeditud ja üleliigne veresuhkur transformeerunud juba naha alla pekiks ... sealt aga seda enam kõigeks vajalikuks kätte ei saa ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi siis mitte. Aga nagu ma kirjeldusest loen välja, siis hommikusöök puudu, seejärel trenn, seejärel ei paista ka midagi tulevat ...

*Ta pole lihtsalt midagi muud kirjutanud, loogikale tuginedes julgen väita, et ta ikka sööb peale trenni! Seega sinu aju fail :)

Õhtul sv-de sisse lahmimine enam ei loe, ükskõik kui pikalt lagunevaid. Sest öö jooksul on need suure tõenäosusega seeditud

*ja haihtunud õhku?!

ja üleliigne veresuhkur transformeerunud juba naha alla pekiks

*just sel põhjusel polegi mõtet end sv yle täita, kui varud on täis siis on täis ja kui täidad siis nad täituvad ja peale trenni täituvad eriti hästi! Magamine pole trenn nagu sa tead ja mida sa siis täidad jälle kui õhtul/peale trenni hommikul täitsid juba?!

... sealt aga seda enam kõigeks vajalikuks kätte ei saa ...

* kas pean mõistma, et naha alt rasva kätte ei saa energiaks?(never ever)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kell magama lähed ja millal viimati sööd? Võib olla ei saa magu puhata.

Igatahes ilma hommikusöögita trenni minnes tapab lihast. Niigi öösel tekib defitsiit+ trenn veel otsa. Pealegist soovitatakse alles 2h pärast ärkamist raskejõustikuga tegeleda, kuna siis taastub selgroo lülidevaheline määre.

Magama lähen 23-00;00 vahel.Õhtul käin mitu korda külmikust midagi sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui käid külmikut rüüstamas vahepeal õhtul, siis ei maksa imestada miks hommikul isu pole. Mis kasu on trennist, kui sa kõik sedamoodi ära rikud. Soovitan endale planeerida toidukorrad ja nendest kinni pidada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi siis mitte. Aga nagu ma kirjeldusest loen välja, siis hommikusöök puudu, seejärel trenn, seejärel ei paista ka midagi tulevat ...

*Ta pole lihtsalt midagi muud kirjutanud, loogikale tuginedes julgen väita, et ta ikka sööb peale trenni! Seega sinu aju fail :)

Õhtul sv-de sisse lahmimine enam ei loe, ükskõik kui pikalt lagunevaid. Sest öö jooksul on need suure tõenäosusega seeditud

*ja haihtunud õhku?!

ja üleliigne veresuhkur transformeerunud juba naha alla pekiks

*just sel põhjusel polegi mõtet end sv yle täita, kui varud on täis siis on täis ja kui täidad siis nad täituvad ja peale trenni täituvad eriti hästi! Magamine pole trenn nagu sa tead ja mida sa siis täidad jälle kui õhtul/peale trenni hommikul täitsid juba?!

... sealt aga seda enam kõigeks vajalikuks kätte ei saa ...

* kas pean mõistma, et naha alt rasva kätte ei saa energiaks?(never ever)

Loe korra uuesti mu postitust. Ma ei ütle, et õhtul tarbitud süsivesikud on haihtunud õhku. Ei. Küll aga ladustatakse üleliigne, st. teatud aja jooksul mitte põletamiseks minev kogus rasvkudedesse rasvana.

Ei, sa saad valesti aru, st. ei lugenud läbi mu postitust. Naha alt saab rasva loomulikult energiaks kätte. Kuid see energia, mis kord juba rasvaks on töödeldud, ei sobi enam paljudele organismi osadele. Näiteks aju ja närvid. Lihastele jah.

Jämedalt on nii, et üleliigsed süsivesikud siirduvad kergelt rasvadeks naha alla, kuid naha alt nende kätte saamiseks pead sa võtma jämedalt pool naha alt, pool aga süsivesikutena uuesti juurde sööma. Ehk, 1000kcal toiduna naha alla söödu kätte saamiseks pead sa uuesti juurde panema 1000kcal toidust saadud süsivesikuid. Parem siis mitte neid õhtul naha alla süüa.

Miks keha ei anna rasva sama kergelt ära kui seda ladestab. Esiteks ülalnimetatud põhjus, teiseks see, et keha kaitseb oma varusid. Kui keha lubaks olla seni söömata kuni naha alt on viimane rasv kadunud - kui see kõik oleks sama pööratavalt energiaks kasutatav, siis paneks näljatunne uuesti "jahile" minema alles siis, kui paak on täiesti tühi. Ja kui nüüd saaki kätte ei saa, kukuksid kokku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud kõigile kes viitsisid sõna sekka öelda.eelmisest nädalast enam ei käi trennis nii vara,nüüd ikka korralik hommiku söök puder,mõned või leivad,kohvi.1 küsimus jäi nägu lahti,kuidas käituda õhtiti,kas jälgida sellist klassikalist varianti et peale 18:00 enam ei söö,kuigi tundub raske olevat kuna vahest tulen töölt suht hilja ja tahaks ikka korraliku prae nahka pista.Või süüa peale kuut midagi kerget näiteks jogurt,võileib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud kõigile kes viitsisid sõna sekka öelda.eelmisest nädalast enam ei käi trennis nii vara,nüüd ikka korralik hommiku söök puder,mõned või leivad,kohvi.1 küsimus jäi nägu lahti,kuidas käituda õhtiti,kas jälgida sellist klassikalist varianti et peale 18:00 enam ei söö,kuigi tundub raske olevat kuna vahest tulen töölt suht hilja ja tahaks ikka korraliku prae nahka pista.Või süüa peale kuut midagi kerget näiteks jogurt,võileib.

Sellist juttu kuulen küll esimest korda, et peale kella kuut ei tohiks süüa? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 küsimus jäi nägu lahti,kuidas käituda õhtiti,kas jälgida sellist klassikalist varianti et peale 18:00 enam ei söö,kuigi tundub raske olevat kuna vahest tulen töölt suht hilja ja tahaks ikka korraliku prae nahka pista.Või süüa peale kuut midagi kerget näiteks jogurt,võileib.

Mis krdi klassikaline variant?!

Lauslollus ju,tibindusest pärit.Ja lauslollusi ei maksa järgida.

Kaks tundi enne magamaminekut süüa on piisav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi kerget on jogurt või võileib??? Parem ikka miski kohupiim või kodujuust vmt. Head pikad valgud ja pole liigset süsikat vastu õhtut, eriti kui hommikul niiehknaa süsivesikurikas. Ja otseloomulikult peab õhtul sööma.

Muudetud kasutaja Alfonze poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
midagi kerget näiteks jogurt,võileib.

Pigem võtaks midagi süsivesikute/suhkruvaesemat õhtul. Nt kodujuust, mulle meeldib kala, muna, närimiseks või keetmiseks juurvilju. Ma olen kahjuks õhtuti nigel sööja, pigem söön hommikul kõike ja rohkemgi veel. Ise olen näiteks teinud selliseid lihtsaid asju.. segan kokku nt tükeldatud muna (või kodujuustu), tomat, herned, till jmt. Leiba õhtul väga ei söö. Söön ikkagi rohkem kui 2 tundi enne magamaminekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×