Jump to content
DIT

? Milles asi, kehal nahka liiga palju ?

Recommended Posts

...võib tunduda natuke imelik teema, aga küsija suu pihta ei lööda...

Asi nimelt selles, et kaalun 70 kg, vanust 18, pikkus 180cm. Aga asi selles, et varem väiksena olin selline priskem ja nüüd vist kaalust alla võtnud, lihaseid juurde treeninud jms. Kuid nahka tervel kehal oleks nagu topelt. Mitmest kohast võin venitada seda keha pinnalt eemale nii umbes 3-5 cm. Mis toimub? Milles asi? Kas geenidest või asi on selles, et võtsin alla ja nahk jäigi nagu alles? Ja ega seda mul lapsena niii palju ka nüüd ei olnud. Kas asi vales toitumuses? Rasvast ei söö, lihaseid on aga nad on naha all peidus. Milles asi ja kuidas saada elastselt pingul nahk???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näo jaoks on igatahes nahka pingutav kreem olemas. Mul venib ka nahk natuke, peabki venima. Vb on lihased mitte naha all vaid on seda pekiussi ka seal peidus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hia teema.

180 pikk ja kaal 70 ???????kuidas see võimalik on mehepuhul????? kui ma sust 15 kilo rohkem kaalusin olin kui anorexik.kuidas sa püsti jõuad seista?hakka ruttu sööma mis sa näljutad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

irv, ei ole anorexik! :)

on nii pekki kui ka lihast, teist vist ikka rohkem.

ja ei näljuta ega pea mingit erilist dieeti ka, lihtsalt suure rasvasisaldusega toitu ei söö..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi näitas Guinessi rekordite saates analoogset venda nagu sina, kelle nahk venis hirmsasti, kõhujuurest isegi mingi 15 cm, tegemist oli kõhna tegelasega. Arvan et sul on mingi sarnane veniv nahatüüp, raske kommenteerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub kah, et tegemis vist mingi erilise nahaga. Mul üks tuttav võttis mingi 125 kilo pealt (vist) prauhti 80 kilo peale, pärast käis nagu buldog ringi:) Arst arvas aga, et kui stabiilselt kaalu hoida madalal, siis peaks see probleem ajapikku kaduma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×