Jump to content
Realxone

Figuur

Recommended Posts

Tere, olen algaja, käinud umbes 1 kuu jõusaalis. (3-4x nädalas)

Olen natukene uurinud, et proteiini jms on mõttetu kohe sisse hakata sööma, kui siis hiljem, kui lihas enam ei arene nii kiiresti.

Aga küsimus oleks just Burnerite ja figuuri parandavate ainete kohta.

http://fitshop.fitness.ee/burnerid-ja-figuur/0/readmore/84/

Kas te soovitate seda? Kui ei, siis mis oleks parem? Kas on üldse midagi võtta?

Olen 17, 181cm pikk, 76 kilo, mees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Julgen öelda et hetkeseisuga pole küll mõtet. Proovi alguses toitumiskava jebida ja selle järgi kaalu alla saada ja kui siis ka toppama jääb (muidugi kahtlen et jää:), siis võiks antud tooteid n-ö lisaks proovida. Kuigi kui vaatan sinu kaalu ja pikkuse suhet, siis soovitaks kõige pealt jõusaali minna ja lihas alla teha, sest muidu jääb ainult luu ja nahk järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Julgen öelda et hetkeseisuga pole küll mõtet. Proovi alguses toitumiskava jebida ja selle järgi kaalu alla saada ja kui siis ka toppama jääb (muidugi kahtlen et jää:), siis võiks antud tooteid n-ö lisaks proovida. Kuigi kui vaatan sinu kaalu ja pikkuse suhet, siis soovitaks kõige pealt jõusaali minna ja lihas alla teha, sest muidu jääb ainult luu ja nahk järgi.

Pole õrna aimugi kust endale see õige toitumiskava leida.

Hetkel söön lõuna-ajal natukene kohupiima või jogurtit. Koju jõudes tavaliselt veel kohupiima/jogurtit. Õhtul midagi rohkemat, liha-kartulit nt. Jälgin kcal hulka ka, krõpsu ei söö juba pool aastat, päevapealt mõtlesin ära jätta.

Kui keegi oleks nii hea ja lahke, ja annaks mõne hea kava, kus oleks minusugusele lolllile ka kõik selgeks tehtud. Nii palju olen kursis, et süsivesikud on väga pahad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole õrna aimugi kust endale see õige toitumiskava leida.

Hetkel söön lõuna-ajal natukene kohupiima või jogurtit. Koju jõudes tavaliselt veel kohupiima/jogurtit. Õhtul midagi rohkemat, liha-kartulit nt. Jälgin kcal hulka ka, krõpsu ei söö juba pool aastat, päevapealt mõtlesin ära jätta.

Kui keegi oleks nii hea ja lahke, ja annaks mõne hea kava, kus oleks minusugusele lolllile ka kõik selgeks tehtud. Nii palju olen kursis, et süsivesikud on väga pahad :)

Toitumiskava saad kui võtad siitsamast lehelt nt pood ja tellid või kui sul on kindel isik, kellelt soovid tellida, kirjuta otse e-mailile. Alati ei pea ka siit tellima, kui tunned tegijaid mujalt. Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii palju olen kursis, et süsivesikud on väga pahad :)

Kõik süsivesikud pole paha, kiirelt imenduvad on, nagu suhkur. Söö aeglaselt imenduvaid süsivesikuid nagu pruun riis, täistera leib, tatar...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud teile.

Tellisin toitumiskava, loodan et läheb asja ette :).

Ma ei hakka uut teemat tegema, aga ma venitasin eelmine reede ühe lihase vist ära. Nimelt parempoolne rinnalihas. Järske liigutusi teha ei saa, lööb terava valu sisse, kohati isegi hinge kinni. Midagi tõsist vast ei ole, lihtsalt ära venitanud, või mis te arvate? Mis selle vastu aitab? Fastum-gel?:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured tänud teile.

Tellisin toitumiskava, loodan et läheb asja ette :).

Ma ei hakka uut teemat tegema, aga ma venitasin eelmine reede ühe lihase vist ära. Nimelt parempoolne rinnalihas. Järske liigutusi teha ei saa, lööb terava valu sisse, kohati isegi hinge kinni. Midagi tõsist vast ei ole, lihtsalt ära venitanud, või mis te arvate? Mis selle vastu aitab? Fastum-gel?:)

Ei pruugi midagi väike asi olla. Anna lihasele puhkust mõnd aega, kui üle ei lähe, külasta kindlasti arsti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured tänud teile.

Tellisin toitumiskava, loodan et läheb asja ette :).

Ma ei hakka uut teemat tegema, aga ma venitasin eelmine reede ühe lihase vist ära. Nimelt parempoolne rinnalihas. Järske liigutusi teha ei saa, lööb terava valu sisse, kohati isegi hinge kinni. Midagi tõsist vast ei ole, lihtsalt ära venitanud, või mis te arvate? Mis selle vastu aitab? Fastum-gel?:)

Toitumiskava läheb kindlalt asja ette. Aga et enda käsi igal ajal mitte määrida, siis soovitan spray variandiga Diclac külma-efektiga pihustit. Ise extreemolukorras olen kasutanud seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin jõusaalis, parempool rinnast natukene andis tunda, aga mitte väga hullult. Mul endal üks külma-geel, panen seda peale ja proovin :).

Aitähh abi eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×