Jump to content
kristosepp

Sild

Recommended Posts

Tekkis küsimus, et ma ise pole kordagi ühtegi maksimumi proovinud siiamaani kasutades silda (100kg viimati, ei tulnud ära, aga varsti tuleb :)), sillaga tuleks see ju palju kergemalt. Kas pigem teha ikka nii, et kogu keha on pingil või mis raskustest alates oleks vaja juba sillaga teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis küsimus, et ma ise pole kordagi ühtegi maksimumi proovinud siiamaani kasutades silda (100kg viimati, ei tulnud ära, aga varsti tuleb :)), sillaga tuleks see ju palju kergemalt. Kas pigem teha ikka nii, et kogu keha on pingil või mis raskustest alates oleks vaja juba sillaga teha?

Kui sa soovid harjutada sillaga surumist, siis tasub silda kasutada koguaeg, ka soojendust tehes tühja kangiga jne. See kui sa arvad,et sillaga surudes tuleks kergemalt siis esimestel kordadel ei pruugi see sedasi olla, sest nagu Alessandro ennem mainis vajab sillaga surumine harjutamist. Lisaks peab ka ülaselg ja jala olema tugevad,et sild ära ei laguneks.

Ühesõnaga, ei tasu mõelda,et see sild nüüd mingi imeasi on millega surumine meeletult kergem oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot, ma ei tea, kuskil ühes surumist puudutavas videos mainis (vist?) Dave Tate, et kui inimest panna silda tegema ja paar-kolm trenni tehnikaga tõsiselt tegeleda, siis võib kohe mingi 10-15 kilo võita surumisest. Aga see on muidugi algajate puhul. Kui oled eluaeg sillata suruja olnud, siis tõenäoliselt selg ei paindugi ja silda ei saagi teha.

Igatahes, mina arvan, et kui selg vähegi paindub, siis tuleks silda kasutada. Sellega kindlasti ei kaota, aga võita võib palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igatahes, mina arvan, et kui selg vähegi paindub, siis tuleks silda kasutada. Sellega kindlasti ei kaota, aga võita võib palju.

Tahaks siinkohal küsida mida täpsemalt sa võidad sillaga surudes? Esmapilgul tundub mulle silla kasutamine (jätame praegu kõrvale jõutõstmise võistlused) lihtsalt enese petmine selles mõttes et sa muudad harjutuse olemust vähendades kangi liikumisamplituudi ning siis saad uhkeldada veidi kõrgema rinnalt surumise numbriga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks siinkohal küsida mida täpsemalt sa võidad sillaga surudes? Esmapilgul tundub mulle silla kasutamine (jätame praegu kõrvale jõutõstmise võistlused) lihtsalt enese petmine selles mõttes et sa muudad harjutuse olemust vähendades kangi liikumisamplituudi ning siis saad uhkeldada veidi kõrgema rinnalt surumise numbriga.

No peamine võit on jah suurem raskus kangil.. Mis siin salata, paljusid huvitab just see, palju ta surub, mitte see, kui ilus ta rind välja näeb.

Mina sain aru, et teema algataja tahab rohkem suruda. Kes ei taha rohkem suruda, see ei pea üldse surumist tegema - rinnale on teisigi harjutusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, selleks, et vähendada surumise amplituudi. Lisaks kaasneb sillaga see, et jalad on kindlalt maas ja surumisel on võimalik kasutada alakeha. Samuti oled sillaga kindlamalt pingil ja kuskile ei liigu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mainiks siinkohal ära, et kohe alguses ei tasu suurte raskustega silda harjutada. Endal õnnestus selg ära nikastada nii ja mitu treening päeva jäi vahele :). Alguses ikka tühja kangiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×