Jump to content
Raigo Kuusnõmm

European Powerlifting Championships 2010

Recommended Posts

Mõtlesin, e tlisan siia ka lingi, kus kohast saab võistlust lives vaadata.

Hetkel võistleb kehakaal -67,5 ja -75

Homme on kehakaal 82,5 kus peaks võistlus tules olema ka minu vastane Daniel Miller.

Eestlastest peaks võistlema sel korral minu teada ainult HIRSNIK ERKKI, seda siis 6 mai kehakaalus -100kg.

mms://stream.bowlstream.tv/stream1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan samuti Bsplayeriga aga mängib korralikult.

kell 14,00( ilmselt siis Rootsi ajajärgi) hakkab mehed -82,5 võistlema...... Kus nagu varem mainitud ka võistleb minu konkurent Miller ja usun et läheb seekord jälle juunioride küki maailma rekordit püüdma . Sellesk vaja tal 356 kg üles kükkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatan samuti Bsplayeriga aga mängib korralikult.

kell 14,00( ilmselt siis Rootsi ajajärgi) hakkab mehed -82,5 võistlema...... Kus nagu varem mainitud ka võistleb minu konkurent Miller ja usun et läheb seekord jälle juunioride küki maailma rekordit püüdma . Sellesk vaja tal 356 kg üles kükkida.

Eesti aja järgi peaks see siis kell 15.00 olema?

Usun et miller paneb hullu täna, vaadates youtubest tema videosi siis võib kõike oodata :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesti aja järgi peaks see siis kell 15.00 olema?

Usun et miller paneb hullu täna, vaadates youtubest tema videosi siis võib kõike oodata :lol:

No viimased võistlused, mis Milleril oli, need siis olid märtsis Poole meistrivõisltused , kükkis ta 356 kg ära. Aga tol korral sai ta 290 tõmbes nulli...Tal on olnud päris pikk võistluste seeria eelmine aasta...aga usun et ta teeb korraliku võistluse täna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel võistlevate meeste kehakaalud on küll päris ülemise piiri lähedal :lol: Kokku 12 meest, kellest kergeim on 80,85kg ja raskeim 82,30kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida värki? Seda ma ei teadnud. Kuis tal nii sis juhtus?

Oli vist kas 90 või 100 kiloga prantsuse surumist teind ja nii juhtus, kiirabiga oli ära viidud, bonsuna foorumis päeva sündmuse teemas oli juttu sellest nati!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tule taevas appi. ta sai võistluse käigus vigastada, jõutõmbe soojendusel arvatavasti.

samas võis vigastus tulla ka 357 kykist... see ette vajumine või mis iganes ja andis tõmbes tunda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×