Jump to content
hjkl

Toitumine ja treening

Recommended Posts

Ma ka enam kohvi ei joo, panen 2 kofeiinitabletti peale sööki hinge alla ja ülejäänud päeva limpsin teed. Hetkel evel unehäireid ei ole, seega jätkan nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutaks teemat ära ja küsiks - jälle. Lükake ümber või kiitke takka.

Trenn satub mul tavaliselt lõunasele ajale. Hommikul tõusen 8 ajal, siis söön. 11 ajal teen vahepala tavaliselt (täna pool õuna ja 10gr mandleid). Siis 12st trenn 60minutit. Tean, et peale trenni peaks sööma süsivesikuid ja siis järgmisel söögikorral veel süsivesikuid. AGA siit küsimus, kas on ok peale trenni kohe teha LÕUNA? Lõuna teatavasti selline üks suurematest toidukordadest koos hommikusöögiga. Või peaks peale trenni mingit süsivesikut natukene võtma. Ja siis alles ca tunni pärast lõuna tegema?

Lühikokkuvõte siis. Kas LÕUNA (näiteks tatrapuder+lihakaste) vahetult peale trenni rikub kuidagi trenningu efektiivsust? Kui jah, siis kui pikk peaks olema vahe trenningu ja lõuna vahel? Eesmärgiks siis endiselt rasva vähendamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutaks teemat ära ja küsiks - jälle. Lükake ümber või kiitke takka.

Trenn satub mul tavaliselt lõunasele ajale. Hommikul tõusen 8 ajal, siis söön. 11 ajal teen vahepala tavaliselt (täna pool õuna ja 10gr mandleid). Siis 12st trenn 60minutit. Tean, et peale trenni peaks sööma süsivesikuid ja siis järgmisel söögikorral veel süsivesikuid. AGA siit küsimus, kas on ok peale trenni kohe teha LÕUNA? Lõuna teatavasti selline üks suurematest toidukordadest koos hommikusöögiga. Või peaks peale trenni mingit süsivesikut natukene võtma. Ja siis alles ca tunni pärast lõuna tegema?

Lühikokkuvõte siis. Kas LÕUNA (näiteks tatrapuder+lihakaste) vahetult peale trenni rikub kuidagi trenningu efektiivsust? Kui jah, siis kui pikk peaks olema vahe trenningu ja lõuna vahel? Eesmärgiks siis endiselt rasva vähendamine.

need 60min on ikka kangitrenni ma eeldan? kui kangitrenn siis võtaks kohupiima+õun pärast trenni ja teeks 1,5h pausi lõunasöögist, kui on aeroobne trenn siis ei võtaks ma midagi peale trenni ning sööks lõuna 1h-1,5h peale trenni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutaks teemat ära ja küsiks - jälle. Lükake ümber või kiitke takka.

Trenn satub mul tavaliselt lõunasele ajale. Hommikul tõusen 8 ajal, siis söön. 11 ajal teen vahepala tavaliselt (täna pool õuna ja 10gr mandleid). Siis 12st trenn 60minutit. Tean, et peale trenni peaks sööma süsivesikuid ja siis järgmisel söögikorral veel süsivesikuid. AGA siit küsimus, kas on ok peale trenni kohe teha LÕUNA? Lõuna teatavasti selline üks suurematest toidukordadest koos hommikusöögiga. Või peaks peale trenni mingit süsivesikut natukene võtma. Ja siis alles ca tunni pärast lõuna tegema?

Lühikokkuvõte siis. Kas LÕUNA (näiteks tatrapuder+lihakaste) vahetult peale trenni rikub kuidagi trenningu efektiivsust? Kui jah, siis kui pikk peaks olema vahe trenningu ja lõuna vahel? Eesmärgiks siis endiselt rasva vähendamine.

Pool tundi kuni tund peale treeningut LÕUNA teha ei tee midagi halba. Kuid soovitan igasugused jahukastmed küll ära jätta, kui eesmärk efektiivne rasva vähendamine. Muidugi eeldasin lihtsalt, et lihakaste on jahukaste :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
need 60min on ikka kangitrenni ma eeldan? kui kangitrenn siis võtaks kohupiima+õun pärast trenni ja teeks 1,5h pausi lõunasöögist, kui on aeroobne trenn siis ei võtaks ma midagi peale trenni ning sööks lõuna 1h-1,5h peale trenni...

Kas sa tooksid palun nende mõlema kohta põhjendused ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälgides teemadess postitatud menüüsid ,siis saan aru ,miks suurem osa inimestel trenniga erilisi tulemusi näha pole.Mis vahepala on õun???Minu "kodu"jõusaali hakkavad tekkima ka tüübid ,kes söövad kangi seeriate vahepeal banaani :lol: Kui su toitumine on selline ,siis ära inimesta ,et jõutõstmist teed 50kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis asi on jõutõstmine?

Minu treeningud on:

Upper body

Core body

Lower body

Pilates

Fat burn

Naistekad ühesõnaga, saali ei külasta...

Kõik kestavad 60 min ja on mõistagi eripäevadel.

Lugesin jah, et õun on kõige mõttetum, aga sisaldab siiski sv. Ja polnud midagi muud käepärast ka, seepärast sõingi ainult pool õuna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälgides teemadess postitatud menüüsid ,siis saan aru ,miks suurem osa inimestel trenniga erilisi tulemusi näha pole.Mis vahepala on õun???Minu "kodu"jõusaali hakkavad tekkima ka tüübid ,kes söövad kangi seeriate vahepeal banaani :lol: Kui su toitumine on selline ,siis ära inimesta ,et jõutõstmist teed 50kg.

Oot, mis viga on banaani süüa trenni ajal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepalaks kahe toidukorra vahele õun on ilmselgelt vähe, eriti kui üritad veel lihast kasvatada. Muidugi oleneb ka toidukordadest ja sellest, kui palju jääb kahe toidukorra vahele aega. Aga sellest ei saanud ka aru, et miks ei või treeningu ajal, seeriate vahele näiteks ühe banaani nahka pista? Ikka parem, kui päris tühja kõhuga jõutrenni teha. Kui nälg kallal, miks mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahepalaks kahe toidukorra vahele õun on ilmselgelt vähe, eriti kui üritad veel lihast kasvatada. Muidugi oleneb ka toidukordadest ja sellest, kui palju jääb kahe toidukorra vahele aega. Aga sellest ei saanud ka aru, et miks ei või treeningu ajal, seeriate vahele näiteks ühe banaani nahka pista? Ikka parem, kui päris tühja kõhuga jõutrenni teha. Kui nälg kallal, miks mitte?

No selle kohta ma ütleks ,et teil on küll palju vaba aega trennis.Pealegi ,mis see banaan sulle anneb jõutrenni vahepeal ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No selle kohta ma ütleks ,et teil on küll palju vaba aega trennis.Pealegi ,mis see banaan sulle anneb jõutrenni vahepeal ?

No selle peale ma ütleks, et täpselt sama, mida ükskõik, mis muul ajalgi. Energiat.

Ja mina isiklikult trennis midagi peale vee ei tarbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No selle peale ma ütleks, et täpselt sama, mida ükskõik, mis muul ajalgi. Energiat.

Ja mina isiklikult trennis midagi peale vee ei tarbi.

Ise ka ainult vee peal trenni ajal. Kuna trennid jäävad mul tavaliselt 1,5 tunni kanti, siis selle aja sees küll ei teki mingit vajadust lisenergia järele. Mõni aeg enne treeningut korralikult söödud, siis saab ka trenn tehtud ilma vahepalata :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No selle kohta ma ütleks ,et teil on küll palju vaba aega trennis.Pealegi ,mis see banaan sulle anneb jõutrenni vahepeal ?

Banaani söömine võtab mul aega keskmiselt 15 sekundit ja seeriate vahel olen ma küll võimeline need 15sek leidma. Mida ta annab? Täidab kiiresti glükogeenivarusid ja annab energiat. Pikemate ja raskemate trennide puhul kasutan isegi banaane ja saadan pikalt need, kellele see ei meeldi. Ma söön vahel trenni ajal kodujuustu ja puuvilju ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×