Jump to content
Janar91

Otsin jõusaali kus treenida.

Recommended Posts

Tere, käisin kutsekas jõusaalis ja sain pisiku külge. Nüüd olen Tallinnas Mustamäel praktikal ega leia endale sobivat jõusaali. Äkki keegi oskab soovitada midagi mis oleks lähedal ja kuupilet võiks jääda 300.- kanti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, käisin kutsekas jõusaalis ja sain pisiku külge. Nüüd olen Tallinnas Mustamäel praktikal ega leia endale sobivat jõusaali. Äkki keegi oskab soovitada midagi mis oleks lähedal ja kuupilet võiks jääda 300.- kanti :D

muidugi sellises hinnaklassis on raske leida aga mustamäel on selline koht nagu kristiinesport mis asub forelli tn.ja 1kuu maksab 400 ja 3 kuud 900..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

audentes 500kr ja teisel pool ritualis on ujumine,jõusaal,rühmatreeningud Lõunapakett (sissepääs äripäeviti 11:00 - 16:00, L, P terve päev) 400 krooni ja Noortepakett (vanus 13 - 19) 450 krooni , aga siis peab aastase lepingu tegema

Muudetud kasutaja martin1333 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vindi 18 keldris oli vist õpilane 350... väga vip saal (kristiine rajoonis)

Karx, oskad mulle selle vip keldri nime öelda?

Muudetud kasutaja Janar91 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis Te arvate sellisest jõusaalist nagu: Spordiklubi Aeg

Koduleht: http://www.hot.ee/skaeg/index.html

Puudub igasugune informatsioon jõusaali kohta, samas kuupilet on 350.-

Äkki keegi on seda kunagi külastanud ja oskab soovitada?

Kunagi ammu-ammu käisin siis oli totaalne peldik. Aga see oli ka mingi 8 aastat tagasi umbes vist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
muidugi sellises hinnaklassis on raske leida aga mustamäel on selline koht nagu kristiinesport mis asub forelli tn.ja 1kuu maksab 400 ja 3 kuud 900..

Ma kardan, et seal võib kitsaks minna. Jõusaal on pindalaga 12 × 10 meetrit. Kindlasti käib ka palju rahvast seal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, Nõmme kaugeks ei jää aga hind on suhteliselt krõbe. Muidu välimuselt super lux jõukas.

Kui sa oled (üli)õpilane nagu su algne postitus viitab, siis on see vaid 500 krooni kuus. Kuid kui saad kusagilt mujalt võrdväärse saali parema hinnaga, siis muidugi pole mõtet Nõmmele minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×