Jump to content
Raul93

reis valus

Recommended Posts

eelmine nädal sai siis joostud mingi 1.5 km päris kiire tempoga ja peale seda on siis reie eesmine lihas valutanud.

see pole selline valu mis venitusega ja selle pärast kysingi nõu kuidas terveks ravida vms. valutama hakab lihas alles kiiresti jooksma hakamisel. Muidu ei valuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eelmine nädal sai siis joostud mingi 1.5 km päris kiire tempoga ja peale seda on siis reie eesmine lihas valutanud.

see pole selline valu mis venitusega ja selle pärast kysingi nõu kuidas terveks ravida vms. valutama hakab lihas alles kiiresti jooksma hakamisel. Muidu ei valuta.

Ega see pole minu arvates midagi muud kui et lihas pole harjunud sellega hetkel, et tee paar korda väiksema tempo ja väiksema kilometraasiga, et kui varsti ei valuta, siis tee trenni edasi. Kui aga valutab siis pöördu arsti juurde. Ning ära unusta venitust ja soendust, see võib põhjuseks olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ma olen käinud jooksmas varemgi ja pikemad distantsid 3-5km, aga need on olnud sellised hea tempoga jooksud vms. Nüüd sai siis natuke kiiremini joostud 1,5 km ja no nyyd 7 päeva juba möödas ja ikka valutab kui yritan kiire tempoga joosta.

Muudetud kasutaja Raul93 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×