Jump to content
Ott Kiivikas

EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

Recommended Posts

Mulle on siiamaani arusaamatu mille järgi määrati Abrossimov paremaks, vorm oli ju suht udune? <_<

kohtunike arvates :D Eks ikka kogemused ka mängivad suurt rolli...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle on siiamaani arusaamatu mille järgi määrati Abrossimov paremaks, vorm oli ju suht udune? <_<

Ma tean aga ei ütle. Sina aga olid parim kolmest eile see kindel. Kogemused siin nüüd küll Abrossi puhul kusagilt välja ei paistnud. Kogenud kulturist sellise vormiga meistrivõistlustel lavale ei tulegi. Aga "nutta" pole midagi. Noorte päralt on tulevik niinaa. Edu sulle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht palju kirutakse siin Abrossimovi.

Minu pilgu järgi ei olnud see vorm nii udune midagi. Nõrgaks kohaks olid kindlasti jalad, mis jäid ülakehast valgusaastate kaugusele. Samas kindlasti oli ülakeha üks parimaid. Vist ainuke biitseps, mis oli 50+cm sellel võistlusel, nii, et minu poolt 5+

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle aastane tase polnud eriti tugev. Vähesed mehed olid viitsinud vormi teha ja suuri mehemürakaid vaat, et polnudki. Midagi on ikka mäda miks tase langeb. Okei, Ott ja Imre olid oma tavapärases headuses, aga peale neid polnudki nagu kedagi enam. Midagi on ikka valesti, kui jõutõstjad teevad kahe kuuga vormi ja tulevad ja nahutavad kulturiste nii, et maa must.

Edit: Unustasin Miku, tema oli ka tasemel.

Muudetud kasutaja Jarmo Oberst poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seoses konkureerivas keskkonnas üleskerkinud mudaloopimisega võistlejate ja kohtunike aadressil, tegin sinna ühe avaliku pöördumise, mille ka siia kopeerin.

Lugupeetud Marko Tooming (aka Joker) ning kõik teised bonsunakad.

Käesolev postitus on minu ametlik pöördumine nii selle lehe eestvedajate kui ka kõikide huviliste poole. Ühtlasi on see ka minu viimane postitus sellel lehel, sest viimaste sündmuste valguses ei pea ma vajalikuks enam siin lehel eksisteerida. Miks? Kohe selgitan!

Lugedes Marko poste käesolevas teemas, tuleb mul tunnistada, et mul on häbi selliste nn treenerite pärast. Kaotada tuleb osata, kaotustest tuleb õppida, kuid konkurentide solvamine ei ole kindlasti mitte selle parimaks näiteks. Olles nii treener kui ka kohtunik, tean ma, millest räägin. Väita, et nii oma kategoorias kui ka absoluutarvestuses Eesti meistriks tulnud Christina Alev on vormitu, ei ole kooskõlas hea tava ja eetikaga. Tegemist on madalalaubalisuse musternäitega, milliseid teisi ega ka seda konkreetset arvamust ei saa ega ei tohigi tolereerida. Üks asi on võistluste, võistlejate ja võistlustulemuste analüüs, sootuks teine on vastaste/konkurentide avalik mustamine, solvamine ja mahategemine. Küsimus ei puuduta vaid Christinat, vaid ka Jaanikat ja teisi sportlasi. Olen nõus, et kõik võistlejad nii bf-s kui ka muudes kategooriates ei olnud ehk oma parimas vormis, kuid nende solvamiseks ja nende mudaga loopimiseks puudub igasugune alus. Eelpool on paar tähelepanelikku foorumlast juhtinud tähelepanu sellele, mida eelkõige hinnatakse bf-s, ei hakka neid kriteeriumeid siinkohal üle kordama, kellel huvi, see leiab. Ja tendents kogu maailmas on naiselikkuse säilitamise poole ja seda selleks, et välistada bf-i muutumine kulturismiks. Nende jaoks, kes ei mahu mõiste "esteetika ja sportlikkuse ning naiselikkuse harmoonia", loodi kategooria klassikaline kulturism. Mina hindan sporti ja tööd, mida selle nimel tehakse, kuid ma pole kunagi halvustanud mitte kedagi, ka konkurente mitte!

Lõpetuseks tahan ma öelda, et Marko Toomingu poolt oleks kohane avalikult vabandada, võtta tagasi oma sõnad, mida ta on öelnud kõikide võistlejate kohta ning loeme selle loo lõppenuks. Marko käitumise vastuvõetamatusest olen ma informeerinud ka Marekit ennast ning vaevalt, et Marek soovib omanimelise keskkonna muutumist peldikuseinaks.

Loodan, et see postitus püsib siin kauem kui paar minutit ja seda saavad lugeda mitmed.

Jõudu ja jaksu ning kainet meelt kõigile!

Lugupidamisega

Raivo Piiber

EOK kulturismi ja fitnessi III taseme treener

IFBB kulturismikohtunik

2008, 2009 ja 2010 Eesti parim bf treener

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljud, kes oleksid absoluudis kaasa teinud jätsid vahele: Taavi Koovit - käevigastus, Rückenberg - lihtsalt taastus ja puhkab nagu ma olen aru saanud ja valmistub kevadeks, Morozov - oli aasta alguse kampaania korras ostnud Malaisia piletid ja siis olude sunnil nihutasime nädala EMV aega ja ta ei saanud pileteid vahetada, plaanib kevadet, Pärle - vigastus, loodame kevadel näha (kui see sats oleks kõik vormiga kohal olnud, siis oleks ka mida vaada olnud rohkem, kuid oleks on oleks - ja tuleb au anda siiski neile, kes kohal olid ja tegid seda mis nad parasjagu suutsid.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb tõdeda, et klassikud on meil tasemel.

Aga suurte lihastega kulturiste tuleb tikutulega taga ajada.

Paraku sellega on vist nii, et ega see lihas ei kipu kasvama üle teatud piiri, kui vähe kangemat kraami tarbida. Ja Eesti dopingusüsteemi järgi ei ole võimalik siin ka kollidel eriti osa võtta :D

On ju loogiline, et vähegi suurem mees saadetakse kontrolli ( sama saatust tabas ka sel korral üht suurt kolli, kes siis pidas targemaks oma aineid mitte avalikustada ja keelduda kontrollist)

Tuleb tõdeda, et dopinguga vähemalt Eestis kaugele ei jõua. Kõik suuremad tarbijad on suudetud elimineerida. Mina arvan, et õige kah. See on ikkagi nende 95% karistamine, kui keegi tuleb ja näitab midagi. Olles ise niiöelda Pettur.

Eks keegi ikka teeb väikseid sutsakaid aga elu on näidanud, et neid sutsakaid on ka võrguga edukalt püütud <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleb tõdeda, et klassikud on meil tasemel.

Aga suurte lihastega kulturiste tuleb tikutulega taga ajada.

Paraku sellega on vist nii, et ega see lihas ei kipu kasvama üle teatud piiri, kui vähe kangemat kraami tarbida. Ja Eesti dopingusüsteemi järgi ei ole võimalik siin ka kollidel eriti osa võtta :P

On ju loogiline, et vähegi suurem mees saadetakse kontrolli ( sama saatust tabas ka sel korral üht suurt kolli, kes siis pidas targemaks oma aineid mitte avalikustada ja keelduda kontrollist)

Tuleb tõdeda, et dopinguga vähemalt Eestis kaugele ei jõua. Kõik suuremad tarbijad on suudetud elimineerida. Mina arvan, et õige kah. See on ikkagi nende 95% karistamine, kui keegi tuleb ja näitab midagi. Olles ise niiöelda Pettur.

Eks keegi ikka teeb väikseid sutsakaid aga elu on näidanud, et neid sutsakaid on ka võrguga edukalt püütud :D

Keegi ei keela ju roide/dopingut tarvitada, aga kui sa võistled puhaste poistega siis rikud sa ju reegleid ja see on ebaõiglane. Eestis saab suureks kolliks küll, aga siis ei saa ainult Eestikatel võistelda <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Indrek Viska vabakava oli kõige suurem elamus..natuke lihvida ja ausalt öeldes tõeline leid.

Edu sulle, Indrek.

Ühinen Su arvamusega..vinge vabakava, aga natukene konarlik <_<

Erines hallist (loe mostmuscular) massist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seoses konkureerivas keskkonnas üleskerkinud mudaloopimisega võistlejate ja kohtunike aadressil, tegin sinna ühe avaliku pöördumise, mille ka siia kopeerin.

[...]

Lõpetuseks tahan ma öelda, et Marko Toomingu poolt oleks kohane avalikult vabandada, võtta tagasi oma sõnad, mida ta on öelnud kõikide võistlejate kohta ning loeme selle loo lõppenuks. Marko käitumise vastuvõetamatusest olen ma informeerinud ka Marekit ennast ning vaevalt, et Marek soovib omanimelise keskkonna muutumist peldikuseinaks.

Tundub, et seda vabandust ei tule. Tuleb vaid veel rohkem sõimu. Kurb <_<

Vastus Sulle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga aastane nali hakkab vohama <_< mehed mis te kaklete!

No minu poolt on see teema seal lukus, ma ei kavatse kellegagi avalikkuse ees edasi kakelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks muule sopale, lõin siin ennustusvõistlus punkte ka kokku. Kokku osales 27 ennustajat ,Renku oma enam lugemisele ei läinud, sest oli postitatud hiljem.

1300 fitti võitis Midri, kes teenis -13 punkti. Teise koha saavutas Kask kes teenis 800 fitti -16 punkti ja kolmas koht põrgu -17 punkti ja 500 fitti.

Kommentaariks toimunud dopingukontrollile - vihje võistlusjuhendist:

Dopingukontroll

Dopigukontrolli minevate sportlaste selgitamiseks kasutatakse ühte või mõlemat meetodit so juhuslik (loosiga) ja siht-testimine.

Positiivse testi korral on karistuseks esimesel korral 2 aastane võistluskeeld, teistkordse positiivse testi puhul eluaegne võistluskeeld

Peale seda kui sportlane on registreerunud võistlustele ja andnud allkirja, et ta nõustub võistlusreeglitega - on võistluse korraldajatel tead õigus kontrollida, sellega on sportlane ise nõusoleku andnud. Võistlusväliseks testiks loetakse ka testi, mis tehakse vahetult enne võistluse toimumist.

Mis puudutab enne võistlust joomisse, siis on see igati normaalne nähtus ja kui "pekk" on enne läinud ei muuda see joomine küll pilti mide kõige vähematki, eriti juhul kui samal ajal soola sisse ei pea kühveldama....läksin ju ise ka vabatahtlikult kontrolli, et näidata, et see ei muuda mingil juhul lõpptulemust ja et ei oleks seda, et meid kontrollitakse, aga ise ei käi....kes midagi söönud ei ole, sel pole vaja ka karta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti näevad, kuid ei julge lubada päeva, olgu öeldud, et Fitness TV võtterühm saadab kogu reisi vältel ka sportlasi Põhjamaade meistrivõistlustel, seega saab sealt korraliku materiali (Ogre oli ju päris lõbus lugu... <_< ehk tehakse ka järg "Neljale Olümpiatsüklile" vähemalt osad asjaosalised on samad...)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×