Jump to content
Ott Kiivikas

EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

Recommended Posts

Esiteks ütlen seda, et Jaanika oli meeletult tubli siin fitness.ees kommenteerimisel!!! Sa oled ikka nagu loodud kohe tead.....kahju muidugi, et sind laval ei näinud....(L) (särav nagu sa oled onju:P) oleks saand nautida.....

Võistlus oli nii põnev ja koguaeg oli nö. karv püsti käe peal, sest tean ise niii hästi hästi mis see tähendab seal laval olla.....(näete mind kevad 2011:P, kuna hetkel olen pühendanud ennast oma TTÜ ülikooli õigusõppele)

Christina oli tubli...täpselt nii tubli nagu ma arvasin, et ta on - võit tuli õigustatult! Sest treenib õieti alale vastavalt....(täpselt seda mis bodyfitnessis vaja)

Ta lihtsalt on PARIM

Muudetud kasutaja Muzzka poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa mina sellest naiste värgist aru. Annikale lihaste koha pealt vastast ei olnud, minu kogenematutele silmadele(seega vast polegi ime, et aru ei saa :D). Lihased ilusad, kuid mitte häirivalt suured. Piisavalt kuiv, aga mitte liigne kuivik.

Kohtuniku enda sõnad:

1. üldmulje ehk siis see, mida kohtunikud kohe tähele panevad - soeng, riietus, ehted, nägu jne. vähetähtis pole ka enesekindlus ning VÄGA OLULINE on poseerimisoskus, millega võib kas kõik võita või ka kõik ära rikkuda. poseerimisega saab varjata oma nõrku külgi ja tuua esile oma tugevad pooled, kuid võib ka juhtuda vastupidi .

2. proportsioonid - õlad, selg ja jalad. kui neid lihaseid "pole", siis pole ka edu loota.

3. kui on võrdseid sportlasi, siis läheb võrdlus detailseks ja vaadatakse juba lihasgruppide kaupa, tehakse väljakutseid.

4. liigne kuivus on miinus, ka Eestikatelt on näiteid tuua

5. liigne lihasmass on miinus. tiitlivõistlustel sageli ellimineeritakse liigkuivad sportlased ning eelmise aasta EM-l jäi üks tädi medalist ilma just liigse kuivuse tõttu.

6. lihaste separatsioon peab olema näha (olemas), kuid mitte kulturistlikult häiriv, detailid peavad olema näha/eristatavad (õlg - biitseps, lailihas - trapets - õla tagaosa, reie nelipea ja küljepoosis ka reie kakspea ning tuhar)

Sageli teevad kohtunikud selle vea, et hindavad BF võistlejaid BB kriteeriumite järgi, ka meil on seda tehtud ning ka hr. Otsus on kiitnud liigkuiva vormi kui väga head, mis on eksimus.

Aga eks siin ongi nii palju detaile mängus, et tavainimene vist ei saagi sellest ever aru. Egas midagi, elu läheb edasi. <_<

post-7558-1287248304_thumb.jpg

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun vabandust, et noortega kursis pole ning seepärast ei suuda ka meenutada kohta noorte kategooriates.

Bodyfitness -163cm

I Esta Pilt

II Helen Liiva

III Marina Sakutene

Bodyfitness +163cm

I Christina Alev

II Jaanika Saareleht

III Annika Summel

IV Tiina Porgand

V Julia Dunik

Juuniorid -70kg

I Aimar Kuusnõmm

II Kristjan-Johannes Konsap

Juuniorid +70kg

I Mikk Raudsepp

II Taavi Merisalu

Klassikaline kulturism -180cn

I Imre Vähi

II Marti Taru

III Harri Indus

IV Siim Savisaar

V Taavi Talah

VI Maikal Pikalev

Klassikaline kulturism +180cm

I Jüri Leinvald

II Indrek Viska

III Martin Münz

Mehed -80kg

I Andrey Abrossimov

II Rain Kuusnõmm

III Siim Sammalkivi

Mehed -90kg

I Ott Kiivikas

Mehed +90kg

Janar Gröön

Absoluutne absoluutne

Ott Kiivikas

Parim Veteran

Christina Alev

Parim vabakava

Ott Kiivikas

Spordiklubid

I Reval Sport

II Fittest Club

III Sparta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas seda oleks võimalik siia kirjutada, mis taustalood olid kõigil võistlejatel vabakavades?

Ehk asjaosalised on ise nõus oma taustamuusika esitaja/loo nime/mix'i nime ütlema :D

Paljud jäid kõrvu kõlama... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas saab enne võistlust dop. kontrolli "pääsejad" välja loosida? Põhimõtteliselt võinuksid sinna sattuda ka oma kategooriate viimased? <_< Kui hirmul on nii suured silmad, oleks võinud juba saalis istunud Kalmuse nime ka loosirattast välja tõmmata, siis oleks asi kohe überhalenaljakas olnud..

Muudetud kasutaja soomusk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas saab enne võistlust dop. kontrolli "pääsejad" välja loosida? Põhimõtteliselt võinuksid sinna sattuda ka oma kategooriate viimased? <_< Kui hirmul on siis suured silmad, oleks võinud juba saalis istunud Kalmuse nime ka loosirattast välja tõmmata, siis oleks asi kohe überhalenaljakas olnud..

kaua su post ei pysi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartlased juba kodus ja suured tänud võistluste korraldajatele ning samuti erakordsed kiidusõnad Tartu noortele kulturistidele Fittest spordiklubist! Meie fotograaf tegi täna umbes 700 pilti ning lähiajal püüan need Fitness.ee toimetusse saata. Järgmine võistlus juba järgmisel nädalavahetusel ja see tuleb Eesti koondisele kindlasti väga raske pähkel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured 6nnitlused v6itjatele,kuid julgen oelda oma terava pilguga ,et nii vesised enamused!

Mis toimub mehed kas ei oska vormi teha? <_<:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar "lahedat" situatsiooni olid, mis olid naljakad. Kuid esimese võistluse kohta on ainult öelda kiidusõnu ! Mulle meeldis.

Laval oli närv nii suur, et siiamaani tundub, et viibisin laval maksimaalselt 5 sekundit (läksin lavale ja kõndisin maha). Järele mõeldes, ei suutnud oma lihaseid maksimaalselt pingutada, v-o ka suutsin, kuid tundus, et ei suutnud (ei mäleka ka eriti).

Kirss tordi peale oli siiski M.Kalmuse lause: "See kõik on alles algus".

See lause oli see, mis tõstis minu motivatsiooni kõvasti edasi treenida. See tõesti on alles algus. Poole aastaga ja lisaks paar nädalat ennem võistlust haiglas veedetud nädal, ja selline vorm nagu oli - olen ise väga rahul ! Ei lootnudki Mikku võita, kuid oli lootus ühes poosiski paremad punktid saada <_<

Lisaks, et Mikk on ülimalt lahe inimene, hästi sõbralik, tema oli see, kes mulle õli peale määris (sai natuke üleliia, et Rosin palus õli maha võtta), aga ikkagi suured tänud talle !!!

Mulle meeldis ! Öelgu, mis teised ütlevad. Kõik olid tublid.

Ei taha kedagi solvata, aga kui härra Taru ja Imre ette kutsuit, arvasin/kardsin, et Taru on parem kui Imre. Aga kui oli absoluutkategoori välja selgitamine, siis mõtlesin, et ei tea, kumb võidab, kas Imre või Ott. Mulle millegi pärast läks Imre rohkem peale (v-o asi oli selles, et nägin Imret publiku seast VIP reas, kuid Otti ainult lava taga pimedas).

Austan väga sõnu, mida mulle laususid A.Tokko ja O.Kiivikas. Aitäh teile !

Kokkuvõttes olin närvis ja väga põnevil. Mulle meeldis kõik, mis toimus ja ei kahetse mitte midagi - kõik oli super !

(PS. Unustasin oma diplomi maha. :D)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eheee,jõutõstjad ruulivad- 1 juba näitas elupõlisele kulturistile koha kätte :-).

Eks parastajatel ole jälle pidupäev, aga mis siin salata: kurb, aga tõsi. :D

kirbul on küll tuju paha

Kuulsin jah, et kaameramehel oma geniaalsuses õnnestus minu võistlusjärgset vestlust perega jäädvustada. No mis teha: eks ma avaliku elu tegelase ja staarkulturistina pean sellega arvestama. :D

Ei saa mina sellest naiste värgist aru. Annikale lihaste koha pealt vastast ei olnud, minu kogenematutele silmadele(seega vast polegi ime, et aru ei saa ;)). Lihased ilusad, kuid mitte häirivalt suured. Piisavalt kuiv, aga mitte liigne kuivik.

Aga eks siin ongi nii palju detaile mängus, et tavainimene vist ei saagi sellest ever aru. Egas midagi, elu läheb edasi. <_<

post-7558-1287248304_thumb.jpg

No ärgem laitkem nüüd enda kohtunikuvõimeid. Ma usun, et tegu oli ikka Bonsunakate vastase vandenõuga.

Kuidas saab enne võistlust dop. kontrolli "pääsejad" välja loosida? Põhimõtteliselt võinuksid sinna sattuda ka oma kategooriate viimased? :o Kui hirmul on siis suured silmad, oleks võinud juba saalis istunud Kalmuse nime ka loosirattast välja tõmmata, siis oleks asi kohe überhalenaljakas olnud..

No ma ei tea, kas loositi või peakohtunik määras, aga sama hea viis kui iga teine. EKFLil ei ole raha kõiki testida ja kui inimene keeldub dopingukontrollist, on asi selge. Pole küll keelatud ainete mõjuga kursis, kuid minuteada kaalumise võistluse vahele jääva 3 tunniga lihast ei kasvata ja diureetikumid ka väga ei mõju.

...või siis on tegu mõne vandenõuga.

Ei taha kedagi solvata, aga kui härra Taru ja Imre ette kutsuit, arvasin/kardsin, et Taru on parem kui Imre. Aga kui oli absoluutkategoori välja selgitamine, siis mõtlesin, et ei tea, kumb võidab, kas Imre või Ott. Mulle millegi pärast läks Imre rohkem peale (v-o asi oli selles, et nägin Imret publiku seast VIP reas, kuid Otti ainult lava taga pimedas).

Hmm. Juba iseenesest vastukäivad hinnangud. :D Absoluudi puhul on ikkagi tegu KULTURISMI absoluudiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas saab enne võistlust dop. kontrolli "pääsejad" välja loosida? Põhimõtteliselt võinuksid sinna sattuda ka oma kategooriate viimased? <_< Kui hirmul on siis suured silmad, oleks võinud juba saalis istunud Kalmuse nime ka loosirattast välja tõmmata, siis oleks asi kohe überhalenaljakas olnud..

Dopingu kontrollis kasutatakse kolme erinevat meetodit: võistlusväline testimine -mis ka eile toimus, loosiga kõigi osalejate seast testimine ja võistlusjärgne testimine kas siis abs paremus või kategooriate võitjad (vastavalt millised võimalused võistluste läbiviijal on). Nii tehakse ka rahvusvahelistel võistlustel. Aleksejev keeldus - ja mina pakkusin vabatahtlikult, et ma võin ise minna.

Samas ütlen ,et võistluseelne testimine on oluliselt mugavam (muidugi kui piss tuleb kähku, Jüri oli seal 2,5 tundi kuuldatavasti), sest tavaliselt algab võistlusjärgne bankett ja tahaks juba pesema, kuid istud kontrollis....

Kontroll tehti reeglitepäraselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Dopingu kontrollis kasutatakse kolme erinevat meetodit: võistlusväline testimine -mis ka eile toimus, loosiga kõigi osalejate seast testimine ja võistlusjärgne testimine kas siis abs paremus või kategooriate võitjad (vastavalt millised võimalused võistluste läbiviijal on). Nii tehakse ka rahvusvahelistel võistlustel. Aleksejev keeldus - ja mina pakkusin vabatahtlikult, et ma võin ise minna.

Samas ütlen ,et võistluseelne testimine on oluliselt mugavam (muidugi kui piss tuleb kähku, Jüri oli seal 2,5 tundi kuuldatavasti), sest tavaliselt algab võistlusjärgne bankett ja tahaks juba pesema, kuid istud kontrollis....

Kontroll tehti reeglitepäraselt.

Kui reaalne on et piss kähku tuleb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks parastajatel ole jälle pidupäev, aga mis siin salata: kurb, aga tõsi. :D

Kirp, ma ei parasta midagi, mõlemad olite tublid, aga mina kui jõutõstja hoian ikka omade poole ja loomulikult on mul hea meel jõutõstjate üleskerkimise üleka teistes alades.. Ära pahanda <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×