Jump to content
Ott Kiivikas

EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

Recommended Posts

Eks sul see naljaga ilmselt öeldud, aga Sarge jääb Mikust praegu kolme valgusaasta kaugusele:)

Kas just nii kaugele, aga Sarge ise ka teab, et maailma kolmanda juuniori vastu on raske seista. Samas on sellel mehel üllatavalt hea vorm tema pikkust ja kaalu arvestades ja omavanuste seas selles kaalus ja vanusegrupis oleks ta Eestis ikkagi vaieldamatult väga kõrgel positsioonil. Muidugi võib ju veel unistada, et Ott ja Mikk reede õhtul lubavad endale nõrkusehetke, tarbivad ohtrasti alkoholi, võtavad vana vene jalgratta ning sõidavad ühel jalgrattal(Ott roolis, Mikk pakiraamil) täie ketsiga suurelt Munamäelt alla vastu puud ja veedavad 16.oktoobri Võru haiglas :(:D

Selline lugu muudaks ilmselt Eesti kulturismi ajalugu, aga siiski usun, et kõik läheb nii nagu alati ja sensatsiooni ei tule ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeletu nädalavahetus on seljataga... hommikust õhtuni iga päev, kuid see eest vähemasti siiani on nii osalejad kui publik tagasiside põhjal väga rahule jäänud.... :(

Pole ausalt öeldes aega olnud oma võistlemise peale eriti mõeldagi, sest kogu aeg on midagi muud teha, vormi tegemine on nö kõrvaltegevus.

Sai kodanik Mickusega ka "Sinu küljes trennis" osa sisse filmitud, mõned pildid sellest laupäeval toimunud ühistreeningust.

post-22-1286796905_thumb.jpg

80 kg hantliga 12 kordust 3 harjutuses....

post-22-1286796921_thumb.jpg

post-22-1286796944_thumb.jpg

post-22-1286796957_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu võistlejad!

Võistlejate arvu tasakaalustamiseks on Eesti meistrivõistlustel klassikalises kulturismis kategooriate piire muudetud: kavas on -180 cm ja + 180 cm.

EKFL juhatus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meeletu nädalavahetus on seljataga... hommikust õhtuni iga päev, kuid see eest vähemasti siiani on nii osalejad kui publik tagasiside põhjal väga rahule jäänud.... :(

Pole ausalt öeldes aega olnud oma võistlemise peale eriti mõeldagi, sest kogu aeg on midagi muud teha, vormi tegemine on nö kõrvaltegevus.

Sai kodanik Mickusega ka "Sinu küljes trennis" osa sisse filmitud, mõned pildid sellest laupäeval toimunud ühistreeningust.

No selle looma treeningut tahaks küll näha. Siuksega koos treenides tahaks kindlasti endast ka rohkem välja anda, et väga maha ei jääks. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähelepanu võistlejad!

Võistlejate arvu tasakaalustamiseks on Eesti meistrivõistlustel klassikalises kulturismis kategooriate piire muudetud: kavas on -180 cm ja + 180 cm.

EKFL juhatus

Võrdlemisi ootamatu uudis, aga loodetavasti ei külva suuremat segadust. Minu hinnangul peaksid hr Taru ja Savisaar nüüd -180 cm kategoorias olema. Veel keegi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No selle looma treeningut tahaks küll näha. Siuksega koos treenides tahaks kindlasti endast ka rohkem välja anda, et väga maha ei jääks. :(

Ega siin 32 kilo kergemana ma maha ei jäänud raskustega - kuid täpsemalt juba siis kui video tuleb... olgu öeldud, et pikkus peaks olema sama, kuigi mulle tundub, et ma olen isegi suts pikem....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hei tartlased! Te ei ole mulle teatanud, kas te tahate 19 kohalist bussi?

Mina oleks küll 1 reisija selles bussis, kuid minust see ei sõltu kas võistlusbuss läheb liinile :(

Kuid samas kui kõik tartust minejad kokku koguda ja pundi peale see summa ära jagada, siis oleks täiesti teostatav ju? Koos oleks lõbusam ju. :D

Muudetud kasutaja V.K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina oleks küll 1 reisija selles bussis, kuid minust see ei sõltu kas võistlusbuss läheb liinile :(

Kuid samas kui kõik tartust minejad kokku koguda ja pundi peale see summa ära jagada, siis oleks täiesti teostatav ju? Koos oleks lõbusam ju. :D

Ärge nüüd nalja tehke... Punt oleks pidanud juba ammu koos olema, otsiti ju isegi suuremat bussi.

Mul kama...mina ütlen lihtsalt bussi ära, kui asi tänase päeva jooksul konkreetseks ei lähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkame nimesid kirja panema, kes bussiga minejad. Ega liinibussiga odavam ei tule, isegi see noorte hind täistunniekspressiga.

Ärge nüüd nalja tehke... Punt oleks pidanud juba ammu koos olema, otsiti ju isegi suuremat bussi.

Mul kama...mina ütlen lihtsalt bussi ära, kui asi tänase päeva jooksul konkreetseks ei lähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii hea et varem ennustama ei hakanud kuna klassika kategooriad on tasakaalustatud -180cm ja +180cm. Teeme siis tänasest alates kuni laupäeva 16. okt kaalumiseni ehk 11.00 ni saab ennustada, palun siis järjestada võistlejad kohtade järgi igas kategoorias vastavalt 1 kuni viimaseni.

Eraldi palun välja panna: juuniorite absoluutne võitja, naiste bodyfitnessi absouluutne võitja, meeste klassikalise kulturismi absoluutne võitja ja kogu võistluse ehk siis meeste kulturismi absoluutne võitja. Ja ka Absoluudi 6 parimat järjestada meestes

Auhinnaks siis üekantud auhinnafon naiste MM oma lahenes nii, et kandsime 800 fitti siia juurde ehk tavapärase 1800 fiti asemel läheb mängu 2600 fitti esikoht 1300 fitti teine koht 800 fitti ja ja komas koht 500 fitti.

Kui keegi veel märkab, et ta on juhuslikult vales kategoorias, siis andke kiiresti märku

Head ennustamist!

Noored -70kg

Rainer Neemsalu

Silver Eensalu

Hendrik Ennusaar

Noored +70kg

Paul-Eerik Rosenberg

Siim Veri

Kert Uppin

Juuniorid -75kg

Taavi Merisalu

Aimar Kuusnõmm

Indrek Lemmats

Kristjan-Johannes Konsap

Juuniorid +75kg

Mikk Raudsepp

Klassikaline Kulturism -180cm

Imre Vähi

Harri Indus

Maikal Pikalev

Siim Savisaar

Marti Taru

Klassikaline Kulturism +180cm

Amin Tadayon

Leinvald Jüri

Martin Münz

Indrek Viska

Lennart Männiste

Mehed -80kg

Siim Sammalkivi

Rain Kuusnõmm

Andrey Abrossimov

Taavi Talah

Mehed -90kg

Ott Kiivikas

Mehed +90kg

Aleksandr Aleksejev

Janar Gröön

BodyFitness -163cm

Julia Dunik

Marina Sakutene

Helen Liiva

BodyFitness +163cm

Sandra Järv

Christina Alev

Annika Summel

Jaanika Saareleht

Tiina Porgand

Fitness

Natalia Nazarenko - Kiivikas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juuniorite absoluut - Mikk Raudsepp

Naiste bodyfitnessi absoluut - Christina Alev

Meeste klassikalise kulturismi absoluut - Imre Vähi

Meeste kulturismi absoluut - Ott Kiivikas, Aleksejev ,Vähi, Leinvald, Abrossimov, Viska

Noored -70kg

Rainer Neemsalu - 1

Silver Eensalu - 2

Hendrik Ennusaar - 3

Noored +70kg

Paul-Eerik Rosenberg - 1

Siim Veri - 2

Kert Uppin - 3

Juuniorid -75kg

Aimar Kuusnõmm - 2

Indrek Lemmats - 3

Kristjan-Johannes Konsap - 1

Juuniorid +75kg

Mikk Raudsepp - 1

Taavi Merisalu - 2

Klassikaline Kulturism -180cm

Imre Vähi - 1

Harri Indus -3

Maikal Pikalev -4

Siim Savisaar -5

Marti Taru - 2

Klassikaline Kulturism +180cm

Amin Tadayon - 5

Leinvald Jüri - 1

Martin Münz - 3

Indrek Viska - 2

Lennart Männiste -4

Mehed -80kg

Siim Sammalkivi - 3

Rain Kuusnõmm - 2

Andrey Abrossimov - 1

Taavi Talah - 4

Mehed -90kg

Ott Kiivikas - 1

Mehed +90kg

Aleksandr Aleksejev - 1

Janar Gröön - 2

BodyFitness -163cm

Julia Dunik - 4

Marina Sakutene - 3

Helen Liiva - 2

Esta Pilt - 1

BodyFitness +163cm

Sandra Järv - 4

Christina Alev - 1

Annika Summel - 2

Jaanika Saareleht - 5

Tiina Porgand - 3

Fitness

Natalia Nazarenko - Kiivikas - 1

Muudetud kasutaja Mansel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NB! Taavi Merisalu peaks minema juuniorid +75 kg koos Mikuga!

Janika Jürgenson hetkel nimekirjast kadunud. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NB! Taavi Merisalu peaks minema juuniorid +75 kg koos Mikuga!

Janika Jürgenson hetkel nimekirjast kadunud. :(

Kuulge sõbrad - ma ei saa iga päev uusi kategooria karikaid graveerida kui Mikk on üksi siis on ta üksi, mul ei ole võimalus siin onlineis kogu aeg jälgida , kuidas mehed hüppavad ühest katist teise.

Olgu öeldud, et kohapeal on olemas korralik netiühendus, seega peaks saama teha ka korraliku live ülekande.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×