Jump to content
Ott Kiivikas

EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

Recommended Posts

Kas keegi nimetas sind suureks ja koledaks ja ei soovinud sinu edaspidist võistlemist või lasid lihtsalt kujutlusvõimel veidi vabalt lennata? :D

Nagu ma aru sain, kutsuti just draakon40 bodyfitnessisse võistlema, kuid tekkis kohe probleem, et ta on liiga kuiv/lihaseline bodyfitnessi jaoks, ajaks ennast ka närvi tegelt ju

Muudetud kasutaja p6rgu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh võistluse korraldajatele - kõik oli hästi korraldatud.

Mille üle tahaks nuriseda :D on ebaühtlane lavavalgustus. Ärge pange kriitikat pahaks, võistluspiltidel on selgelt näha, et võistlejate reas keskmised 3-4 võistlejat on valgustatud ülihästi, kuid äärmistele valgust ei jätkunud. Kulturismis on lavavalgustus ülitähtis, soovitaks korraldajatele tulevikus enne võistlusi konsulteerida kohaliku valgustehnikuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh võistluse korraldajatele - kõik oli hästi korraldatud.

Mille üle tahaks nuriseda :D on ebaühtlane lavavalgustus. Ärge pange kriitikat pahaks, võistluspiltidel on selgelt näha, et võistlejate reas keskmised 3-4 võistlejat on valgustatud ülihästi, kuid äärmistele valgust ei jätkunud. Kulturismis on lavavalgustus ülitähtis, soovitaks korraldajatele tulevikus enne võistlusi konsulteerida kohaliku valgustehnikuga.

Valguse panigi paika kohalik valgustehnik..........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi nimetas sind suureks ja koledaks ja ei soovinud sinu edaspidist võistlemist või lasid lihtsalt kujutlusvõimel veidi vabalt lennata? :D

Eino temaatika oli ju aktuaalne, et kunagi kulturismis võistelnud Esta on bodyfitnessi standarite järgi liiga "suur ja lihaseline".

Bodyfitnessi hindamiskriteeriumid on veel subjektiivsemad kui kulturismis ja seal peaks liigse lihaselisuse eest võistlejat "alla hindama".

Maailmatasemel on bodyfitnessistid muidugi üpriski kuivad ja lihaselised, niiet mina Estat selles ei süüdistaks, et ta liiga hea on. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

42. Eesti meistrivõistlustel Kulturismis ja Fitnessis, mis leidsid aset 16.oktoobril Tallinnas, Salme keskuses võeti dopingukontrolli neli sportlast.

Koheselt loobus kontrollist Aleksandr Aleksejev (temale määras SA Eesti Antidoping eluaaegse võistluskeelu kuna see oli Aleksejevile juba teine rikkumine) ja tema asemel läks kontrolli 12.korda absoluutseks meistriks kroonitud Ott Kiivikas.

Lisaks Kiivikale käisid kontrollis ka bodyfitnessis pikkuskategoorias +163cm pronksmedali saavutanud Annika Summel ja klassikalise kulturismi pikkuskategoorias +180cm kuldmedali võitnud Jüri Leinvald.

Kõigi kolme dopinguproovi andnud sportlaste analüüsid olid negatiivsed.(st. rikkumisi ei leitud).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulmused räägivad enda eest, pea püsti! Väga kena olid laval.

Ühinen kiidusõnadega! :) Väga viis sooritus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin videod üle ja võib küll julgelt öelda, et juuniorite tase oli 2010 erakordselt tugev üle pikkade aastate. Selliseid naljamehi ei olnud, kes oleksid tulnud lavale karvastena nalja tegema. Vorm oli superhea ning vabakavad ka täiesti korralikud. Kirp kaotas liiga palju aega pooside sissevõtmisega. Heidan ka ise endale seda teinekord ette. Suurvõistlustel ei ole lihtsalt võimalik, et suures konkurentsis keegi teeks 5-6 sekundit poosi sissevõtmise rituaali, sest iga poosi jaoks ongi eelfinaalides ainult 4-5 sekundit. Kindlasti soovitan viimaste Eesti meistrivõistluste videosid vaadata kõigil, kes tegelevad võistlusspordiga või tahavad lähiaastatel esimest korda võistelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd, pea 3 kuud hiljem leian ma v-o hingerahu, sest videost näen, et vorm kõige s***m ei olnudki: mõni triip jäi ikka näha ka. Ega ma dieediga endale paksemat selga või laiemat jalga ei kasvata, aga detailid olid kõigest hoolimata isegi näha. Ma ise muidugi tean ka, kuhu vaadata ja mida näha lootsin.

Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd, pea 3 kuud hiljem leian ma v-o hingerahu, sest videost näen, et vorm kõige s***m ei olnudki: mõni triip jäi ikka näha ka. Ega ma dieediga endale paksemat selga või laiemat jalga ei kasvata, aga detailid olid kõigest hoolimata isegi näha. Ma ise muidugi tean ka, kuhu vaadata ja mida näha lootsin.

Tänan.

Tore,et selle leidsid oli ka lõpuks aeg teades,et elu läheb edasi. Sul tuleviku võistlused veel ees ju niiet ära anna kunagi alla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd, pea 3 kuud hiljem leian ma v-o hingerahu, sest videost näen, et vorm kõige s***m ei olnudki: mõni triip jäi ikka näha ka. Ega ma dieediga endale paksemat selga või laiemat jalga ei kasvata, aga detailid olid kõigest hoolimata isegi näha. Ma ise muidugi tean ka, kuhu vaadata ja mida näha lootsin.

Tänan.

Sa olid ikkagi selle video lemmik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirbul ei olnud häda midagi, peamine vahe minuarust oli eelkõige jalas, selga ei suutnud Aimar iga kord poseerides ära fikseerida. Poseerisid ilusasti Kirbu poiss, seega kõik on veel ees. Sarge salto tuli küll nagu välk selgest taevast, õli pane järgmine kord natuke vähem, peegeldas liiga palju tagasi. Mikk oli juuniorites nagu teiselt planeedilt kukkunud. Aga juuniorite tase oli vaatamata vähesele võistlejate hulgale täitsa korralik, jätkake samas vaimus, tubli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirbul ei olnud häda midagi, peamine vahe minuarust oli eelkõige jalas, selga ei suutnud Aimar iga kord poseerides ära fikseerida. Poseerisid ilusasti Kirbu poiss, seega kõik on veel ees. Sarge salto tuli küll nagu välk selgest taevast, õli pane järgmine kord natuke vähem, peegeldas liiga palju tagasi. Mikk oli juuniorites nagu teiselt planeedilt kukkunud. Aga juuniorite tase oli vaatamata vähesele võistlejate hulgale täitsa korralik, jätkake samas vaimus, tubli.

Üllatusmomente on ka vaja :D Aga õli pani Mikk peale. Lava taga pidin veel maha võtma kõvasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jällegi suured tänud väga korraliku videomaterjali eest! Huvitav oli vaadata nüüd tagant järgi naiste võistlust ja võrrelda nende tulemustega, mis eesti tüdrukud Soomes, Põhjamaade meistrivõistlustel omavahelises mõõduvõtmises saavutasid. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin viimase osa läbi ja ei olnud enda esinemisega eriti rahul. Vorm oli hea, aga ikka kippusin mõned olulised momendid ära unustama. Liiga palju nihelemist ja võimlemist. Tore on tagant järgi neid videosid vaadata ja meenutada. Tänud kõikidele minu kategooria võistlejatele ilusa esinemise eest ning samuti suured tänud videokokkuvõtte autoritele! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin viimase osa läbi ja ei olnud enda esinemisega eriti rahul. Vorm oli hea, aga ikka kippusin mõned olulised momendid ära unustama. Liiga palju nihelemist ja võimlemist. Tore on tagant järgi neid videosid vaadata ja meenutada. Tänud kõikidele minu kategooria võistlejatele ilusa esinemise eest ning samuti suured tänud videokokkuvõtte autoritele! :rolleyes:

Topeltbiitseps eest, jäi kohati kõht lamedaks. Aga senimaani parim video.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×