Jump to content
Ott Kiivikas

EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

Recommended Posts

Kaaluklasse võib rohkem ka teha, kuid selle eelduseks on ka võistlejate arv - kui vaevalt suudame saada kokku kategooriasse 3-4meest, siis ei ole mõtet ka kategooriaid rohkem teha. Kui nüüd see seltskond, kes kevadistel Lõuna -Eesti karikavõistlustel võistles tuleks ka EMV lavale, siis võib mitmed kategooriad ka juurde teha.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib tulla selline mees kui kaalu sisse pigistab... :)

post-22-1279285107_thumb.jpg

ohohh..kes see mees on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot nüüd Ott. Sa hakkad alles maha võtma ja pilt on selline???

Ei ole nagu midagi öelda, vow.

Ega muidu ju lakse ei käi - kevadel sain kõrvakiilud kätte, nüüd on aeg jalad tagaumiku alt välja võtta.... :D

Eks ma olen saanud korralikult treenida ja plaan oligi mitte põrsaks ennast süüa, seda on elu ka varem näidanud, et lihast kasvatada mõõdukalt saab ka pisikese + kalorraziga ja seda suurem tõenäosus on, et seda dieediga ka niipalju ära ei kaota.

Ütleme ka nii ,et see kuivuse tase, mida Eesti parimad klassikud: Koovit ja Vähi teevad on ikka maailma amatööride tipp ja kui tahad mängus kaasa lüüa, siis pead lähtuma ka kõige kõrgematest nõudmistest. Algjatel ei tasu seda endale kohe eesmärgiks seada, muidu lihtsalt kuivatatakse nii ära, et lihaseid ei jää ka järgi, kvaliteet on nagu skulptori töö, see tuleb aastatega.

Selle teema alla võib vabalt panna veel pilte kui keegi EMV valmistub ja tahab teada anda, millises seisus ta hetkel on, usun, et pärishuvitav on teada kuidas konkurentidel läheb. Kirp, kus sinu vormi pildid on??? :D

Konkurent Kuusnõmm juba ehmatab siin nii, et vaata ette.... B)

Sven kuidas sul dieet edeneb ja kas lööd kaasa ka EMV Salmes (klassikas näiteks)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle teema alla võib vabalt panna veel pilte kui keegi EMV valmistub ja tahab teada anda, millises seisus ta hetkel on, usun, et pärishuvitav on teada kuidas konkurentidel läheb. Kirp, kus sinu vormi pildid on??? :D

Konkurent Kuusnõmm juba ehmatab siin nii, et vaata ette.... B)

Kirbul ei ole midagi ette näidata! Minge poodi ja vaadake sardelli ja siis saate ettekujutuse kui reljeefne see vorm Kirbul on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naistest niipalju, et Revalist peaks tulema bf nii Kadi Rõõm kui Olga Skavõš. Loodan, et ehk tuleb mõni päris noor mees ka NB! 7.septembril on siis uued sisseastumiskatsed - eriti oodatud just noored mehed, naised vanus 15-19a.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirbul ei ole midagi ette näidata! Minge poodi ja vaadake sardelli ja siis saate ettekujutuse kui reljeefne see vorm Kirbul on :D

Minuarust asi nii hull ei ole, laagris oli ikka näha, et dieet käib ja arvan ,et te näete The best ever Kirpu!!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuarust asi nii hull ei ole, laagris oli ikka näha, et dieet käib ja arvan ,et te näete The best ever Kirpu!!! :D

Ma loodan ka. Teravuse panin eesmärgiks kohe peale eelmise aasta õppetundi.

Ma ei ole küll hetkel võistlusvormis, aga eesmärk polegi kiiresti kaalu saada ja siis vormi hoides massi kaotada. Hetkel on augusti kohta vorm ok ja soovitud kaalust lahutab veel paar kilo, ning ma ei näe põhjust, miks ma ei peaks jõudma need alla võtta. See dieet olen saanud esimest korda kasutada ka erinevaid rasvapõletajaid, mis teevad dieeditamise oluliselt kergemaks just alakaloraazis energitaseme säilitamise poole pealt.

Tibusid loetakse sügisel, eks siis näeb, mis pilt on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma loodan ka. Teravuse panin eesmärgiks kohe peale eelmise aasta õppetundi.

Ma ei ole küll hetkel võistlusvormis, aga eesmärk polegi kiiresti kaalu saada ja siis vormi hoides massi kaotada. Hetkel on augusti kohta vorm ok ja soovitud kaalust lahutab veel paar kilo, ning ma ei näe põhjust, miks ma ei peaks jõudma need alla võtta. See dieet olen saanud esimest korda kasutada ka erinevaid rasvapõletajaid, mis teevad dieeditamise oluliselt kergemaks just alakaloraazis energitaseme säilitamise poole pealt.

Tibusid loetakse sügisel, eks siis näeb, mis pilt on.

Mina hoian Kirbule pöialt! Ja kui sa peaksid põruma, siis ootab sind ees elukutselise rannabiitsepsimehe karjäär :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naistest niipalju, et Revalist peaks tulema bf nii Kadi Rõõm kui Olga Skavõš. Loodan, et ehk tuleb mõni päris noor mees ka NB! 7.septembril on siis uued sisseastumiskatsed - eriti oodatud just noored mehed, naised vanus 15-19a.

Kus täpsemalt sisseastumiskatsed toimuvad? Olen ise muidu 20, aga tahaks ikka proovida :D

Ja kas sellest tuleb hiljem ka rohkem infi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus täpsemalt sisseastumiskatsed toimuvad? Olen ise muidu 20, aga tahaks ikka proovida :D

Ja kas sellest tuleb hiljem ka rohkem infi?

Sügis on tulemas ja aeg välja kuulutada noorterühma kandideerimise aeg ja koht. See toimub jätkuvalt Tallinnas , Spordiklubis REVAL - SPORT (Aia tn.20) 7. septembril algusega 15.30. Oodatud on nii poisid kui tüdrukud vanuses 15 - 19 aastat. Kogunemine fuajees.

Rühma kandideerijatelt eeldame: soovi tegeleda kas siis fitnessi, kulturismi või athletic fitnessiga võistlustasemel. Soovituslikult varasem jõusaali käimise kogemus (kuid võib ka ilma selleta tulla proovima), töötahe ja kohusetundlikus. Soovi iseenesega personaalselt tegeleda - sest spordiala eeldab seda.

Katsetel tuleb poistel teha: Lõuatõmbamine korduste peale, rööbaspuudel surumine korduste peale ja sõudeergomeetril tõmbamine 1 min jooskul. Lisaks vaatame üle ka proportsioonid - kaasa võtta ka ujumispüksid.

Tütarlastele järgmised katsed: Keretõsted kõhulihastele, kätekõverdused korduste peale ja sõudeergomeeter 1 min jooksul. Kaasa võtta samuti rannariietus ehk trikoo või bikiinid).

NB! Erandkorras võtame rühma ka nooremaid või vanemaid soovijaid - kuid sellistel juhutdel on ka nõudmised teised, millest juba personaalselt räägime.

Lisainfo ja registreerimine: ott@fitness.ee tel. 5048898

Tere tulemast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Halb valgus, aga kui parema pildi saan, siis panen ülesse. Kaal 78.8 - 79.1 kg. Eile alustasin dieeti.

Edit: Võtsin pildi maha. Aga tänaseid pilte näeb järgmises postituses :D

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega sulgi sealt midagi palju maha ei ole vaja kaapida - enamus mehi ei saa lavalgi nii kuivaks. Üks palve on, tee järgmine kord pilt väiksemaks mitte üle 480 pix, muidu kui rohkem pilte panna suuri, siis ta avab neid mõnes arvutis väga pika aja, ette tänades.

Sa võid endast ka mõne täispika foto panna, sul oli jalg ka päris korralik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niih... täna võtsin siis jõusaali digika kaasa ja sai paar pilti tehtud. Ka mitte just kõige parema valguse juures. Üritasin natukene poseerida ka.

Pilte saab näha SIIT!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli, vorm on päris hea, väikesed soovitused. Pane enne pildistamist white palance paika fotokatel on see seadistus olemas, siis ei peksa rohelist või mõnda muud värvi sisse ja kontrastsus jääb parem. Proportsioon on hea - kuid poseerimisega peab kõvasti vaeva nägema, saan aru ,et saad selles osas Imrelt abi.

Kuna sa oled suht kuiv, siis vaata ,et esimene kord dieediga üle ei pinguta - muidu ei jää lihasmassist oktoobris midagi järele.

Igal juhul on huvitav vaadata, mis voris keegi on - seega loodan ,et sinu ettevõtmine julgustab ka teisi oma pilte üles panema. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×