Jump to content
Ott Kiivikas

EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

Recommended Posts

Teadaanne, olude sunnil nihutasime EMV toimumisaega 16.10.2010 . Lihtsalt mida varem te seda teate seda parem, et vormi tegemisega mööda ei paneks nagu mina kevadel.... :)

EMV toimub Tallinnas, Salme kultuurikeskuses (igati sissetöödanud kohas).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsin üle, kes praegustest või ka tulevastest võistlejatest plaanivad sügisel võistlemas olla???

Mina nagu lubatud rohkem kingitusi ei tee - seega olen platsis :P

Mina ei oska sügise kohta midagi öelda. Vägagi võimalik, et jätan selle hooaja üle pika aja vahele. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsin üle, kes praegustest või ka tulevastest võistlejatest plaanivad sügisel võistlemas olla???

Mina nagu lubatud rohkem kingitusi ei tee - seega olen platsis :)

Kui jumal annab, siis tulen. Üritan jälle väikest edasiminekut näidata lihasmassis ja eelkõige vormis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg muutus, sest leidsime, et algselt Eesti Näitustest ühtse Fitness Expo raames toimuma pidav võistlus on siiski parem pidada selleks ettenähtud saalis ehk siis teatrisaalis. Ja klassikutele on see võistlus ka paar nädalat lähemal, sest muidu on neil 2 kuud MM -ni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsin veel, kas on lisandunud võistlejaid, kes plaanivad tulla 16.10 lavale? Kuidas ettevalmistus on sujunud ja kas dieet on juba alanud?

Ise olen platsis ja hetkel veel maha ei pea võtma, kaal hommikul 90,5kg ja eriti plaani seda tõsta ka ei ole, max 91 kilo ja sealt hakkan kuskil 2 kuud enne võistlust alla tulema 88 kilo peale, see peaks ka võistlusvorm olema. Kuna olid kevadel vigastused, siis läks koos sellega kaduma ka mõningane lihasmass, eriti jalgadel (tänu põlvevigastusele) - siis eesmärk on eelkõige taastada vana vorm.

Jalg on ikka niipalju paranenud, et sain üle poole aasta jällegi 150 kg seeriat kükkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei oska sügise kohta midagi öelda. Vägagi võimalik, et jätan selle hooaja üle pika aja vahele. :)

ytleksin ausalt,et see on sul yks paganama 6ige tegu.Sest sa v22rid puhkust ja massi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu õpilastest valmistuvad Mikk Raudsepp - juuniorid raskekaal, Siim Veri - noored kulturism, Jaanika Saaremets - bodyfitness. Kindlasti tulevad Revalist veel võistlema Indrek Viska - klassika pikk kat. Liisa ja Natalia - fitness. Esimese hooga rohkem ei tea (sest selle nädala kogunemisel olid read veel hõredad, loodetavasti tuleb ikka mõni juunior või bf ka veel lisaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meelis sa ise ei plaani tulla väikesi kaasmaalalsi ehmatama?

Kallid väikesed kaasmaalased, ;) Ma kaalun seda juba aasta aega mida teha ja koik muudkui käivad peale ,et v6taksin osa bodybuildingutest,kuna olen aastaringselt nii vormis ja valmis kohe lavale astuma(yhesonaga vorm on hea)ise peeglisse vaadates ytleksin et oleks ikka palju vaja teha ,aga raha prob ja ei ole resurssi osta lisandeid :P

5 sep on Mr NABBA Ireland 2010. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naiste BF on Christina Alev taas laval ning parem kui kunagi varem, sest teine absol tiitel tahab kaitsmist ja kolmas võitmist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimaste andmete järgi peaks Jurok ka klassikas lavale naasma, peale aastast pausi. Lisaks ehk üks uus mees revalist - kes oleks siis lühem klassik. Rahvast juba üksjagu.

Lisaks viimases telefonivestluses kodanik Kängsepaga - lubas ka Maiko, et tuleb -75 kg juuniorites välja, seega Kirp (laksud hakkavad käima.... :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas noortega lood on, kas on üks kategooria või on ikka kaalukategooriad ka olemas ...

Eks noored nagu ikka ühes kategoorias ning juunioritel -75 ja +75 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind on konkurents alati motiveerinud - pigem valus kaotus kui võit mitte kellegi üle...... :)

Eks see nii muidugi ole. Üksinda laval seismise jaoks ma seda teekonda ette ei võtnud. Kaotus on aktsepteeritav, kui tegid kõik, mis sinu võimuses ja ise enda arengu ja vormiga rahule jääd.

Eelmine kordki kutsusin konkurente üles võistlemisele, kuigi tean, et õigetes oludes võiks see mulle saatuslikuks saada. Olematus konkurentsis võidetud medalil pole sama väärtus.

Konkurents on edasiviiv jõud, ka viimasel aastal on see mind arenema kannustanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×