Jump to content
TõnuE

Tartu tudengirammumees 2010 - 1.mai

Recommended Posts

Ma olin tegelikult küll 7. aga seal suurt vahet ei ole.

Võistluse kohta nii palju, et rammumees on palju keerulisem kui arvasin. Esimese võistluse kohta pole paha, 2 alal esikoha jagamine (jõutõmme ja apollon). Kummi kantimine ja kivi olid muidugi esimest korda tehes väga rasked ja kõik jäi seal tehnika taha. Kohvrites jäi samuti kogemuste puudumise taha korralik tulemus. Kui poleks tasakaalu kaotanud, siis oleks aeg kindlasti olnud parimate seas. Et korralikult teha tuleks ikka alasid harjutada. :D

Jõutõmme oli sul ikka päris võimas, tubli töö!

Üritusega võib kindlasti rahule jääda ning loodetavasti andis see noortele trennitahet juurde. Auhinnad olid samuti võimsad. Ehk võistlen ise ka tulevikus mõnel rammumehevõistlusel, tuleb vaid kõvasti jõusaalis edasi rassida seni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noh, käisin, nägin

päris tore võistlus oli, mehed olid tugevad, aga paljudel puudus hea tehnika ja seetõttu oli mõne mehe puhul lausa oht vigastusteks, nt priit kärg ;)

jõutõstjatest olid kohal marko mumm ja elar kraav, kokkuvõttes said nad vastavalt 11. ja 8. koha (13 osalejat oli kokku)

kõige rohkem pani mind hämmastama elar kraavi 190kgx17 tõmme ja veel ühe tüübi samasugune resultaat

apollon kangis oli paljudel meestel halb tehnika, marko mumm hakkas seal selle kangiga tantsima, ma kartsin juba et kohe juhtub midagi hullu, aga õnneks möödus hästi :D

võistlus andis natuke motivatsiooni juurde, nüüd tahan ise ka olla rammumees :o

See apollon hakkas vähe tantsima küll aga tegelt oli kõik kontrolli all. Mul praegu vasaku õla vigastus juba hea 3kuud ja ega stbiilsust õlas väga enam pole.

Üldiselt panin ikka nõrka ka. Enda vabanduseks võin öelda, et olen juba pikemat aega õppinud ja lõputüüd öösiti kirjutanud.

Samas teiste tase oli ikka väga kõva. Kuigi see kumm tundus ikka ulmeliselt raske. Samas peale jõutõmbe oli ikka nii, et hea tehnika andis vähemalt 2x igale asjale juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellelgi tulemuste tabel ka on? Kes võitis?

Tulemused ilmuvad täna õhtul rammumees.ee kodulehele.

Neljapäeval toimub Tallinna tudengirammumehe võistlus, algusega kell 18 Tammsaare pargis.

Hetkel on eelregistreerinuid 4.

Tõnu,

korraldaja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulemused ilmuvad täna õhtul rammumees.ee kodulehele.

Neljapäeval toimub Tallinna tudengirammumehe võistlus, algusega kell 18 Tammsaare pargis.

Hetkel on eelregistreerinuid 4.

Tõnu,

korraldaja

Korraldajale: Endiselt ei leia internetist Tartu tudengi rammumehe protokolli..??

Rammumees.ee pealt ei leia??

Ootel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Korraldajale: Endiselt ei leia internetist Tartu tudengi rammumehe protokolli..??

Rammumees.ee pealt ei leia??

Ootel...

Tere

Olen edastanud protokolli rammumees.ee meestele, peaks ikkagi lähipäevil ilmuma.

Pisut kannatust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×