Jump to content
TõnuE

Tartu tudengirammumees 2010 - 1.mai

Recommended Posts

Tartu tudengirammumees 2010

Tartu Kevadpäevadel selgitatakse taas välja selle kevade tugevaim Tartu tudeng.

Eesti Professionaalsete Rammumeeste Ühing (www.rammumees.ee) on kohale toonud korralikud raskused ning enam pole tegu mitte niisama õllevaadiga jooksuga.

Alad:

1. 280 kg kummi kantimine 4 kordust

2. Kohvrite kandmine 90+90kg 25m

3. Jõutõmme 190 kg korduste peale 1 min jooksul

4. Apollon 80 kg korduste peale 1 min jooksul

5. 100 kg kivi tõstmine üle kõrguse korduste peale 1 min jooksul

Võistlus toimub 1.mail algusega kell 13:00 Vabaduse puiesteel.

Korraldavad Eesti Professinaalsete Rammumeeste Ühing ja RõõmuLabor OÜ.

Auhindu jagavad: Saku, ajakiri Muscle&Fitness, Polar, Eesti Professionaalsete Rammumeeste Ühing

Registreeri ennast võistluseks e-maili aadressil einasto@funlab.ee või tule kohale 30 min enne võistluse algust.

Lisainfo:

Tõnu Einasto

einasto@funlab.ee

5301 5353

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahju, et 1. mail on, tahaks ka tulla, kuid mul samal päeval Eesti MV klassikalises tõstmises.

Siiski, soovin osavõtjaile kerget kummi ja libedat kohvrit.

Tallinna tudengirammumees 2010 selgub 6.mail Tallinnas, Tammsaare pargis, algusega kell 18:00

Tule sinna kohale!

Edu 1.mai võistlustel.

Tõnu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on nagu tõstekang, kuid kangi toru läbimõõt on suurem ning ketaste asemel on suured auto rattad.

Ei pea tingimata olema autorattad. Erinevus on jah selles, et kang on jämedam ja jäigem ning kettad ei käi ringi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja seda peab ainult rinnalt peakohale saama - suruma (või võib ka svungida, tõugata )?

Või siis iga kordus hakkab maast rinnalevõtuga ja järgneb tõuge/svung/surumine ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja seda peab ainult rinnalt peakohale saama - suruma (või võib ka svungida, tõugata )?

Või siis iga kordus hakkab maast rinnalevõtuga ja järgneb tõuge/svung/surumine ?

Iga kordus hakkab maast. Ja võid tõugata või svungida. Suva, peaasi et pea kohele saad ja suudad fikseerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tudengipäevade kodulehel on raskused veits teised: nimelt siis jõutõmbe ja apolloni raskus. Et siis kas siin või seal on valed andmed. Ja mõni nädal tagasi olid üldsegi väiksemad raskused märgitud kodulehel:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas on lisavarustusega ? Tõstevöö,jalasidemed võivad vast ikka olla (nagu ka professionaalsetel rammumehe võistlustel), kuid kas randmerihmad (et kang randme külge kõvasti kinnitada) kohvrite kandmise,jõutõmbe ja apolloni ajal võivad küljes olla ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tudengipäevade kodulehel on raskused veits teised: nimelt siis jõutõmbe ja apolloni raskus. Et siis kas siin või seal on valed andmed. Ja mõni nädal tagasi olid üldsegi väiksemad raskused märgitud kodulehel:P

Need on õiged andmed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas on lisavarustusega ? Tõstevöö,jalasidemed võivad vast ikka olla (nagu ka professionaalsetel rammumehe võistlustel), kuid kas randmerihmad (et kang randme külge kõvasti kinnitada) kohvrite kandmise,jõutõmbe ja apolloni ajal võivad küljes olla ?

Eks ole näha kohapeal, mis korraldajad mõtlevad. Aga kohvrites ja apollonis kindlasti ei lasta neid kasutada.

Muudetud kasutaja antz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas jõutõmmet võib ka sumo stiilis teha ja kui kõrge saab olema kõrgus, millest 100 kg-st kivi peab üle tõstma? Vaadates youtubest kuidas profid apollonit üles vinnavad tekib küsimus, et kas selle peakski nö üles käkkima, mitte tõukamisele sarnaselt. Hoiab see siis jõudu kokku või on profidel lihtsalt raskus nii suur?

Muudetud kasutaja p6ri poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju, kui mina näinud olen, siis sumo stiilis tõmmet teha ei lasta. Asfaldile tehakse märgendid, millest laiemalt ei tohi jalad olla. Võib-olla on mõnel võistlusel lastud ka, aga mina ei ole kuulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tudengipäevade kodulehel on raskused veits teised: nimelt siis jõutõmbe ja apolloni raskus. Et siis kas siin või seal on valed andmed. Ja mõni nädal tagasi olid üldsegi väiksemad raskused märgitud kodulehel:P

Tudengid lähevad ka ju aasta aastalt tugevamaks. Mäletan ,et 2 aastat tagasi kui olin ise selle ürituse juures, siis olidki väga väikesed raskused jõutõmme 140 kg (seda tõmmati seal ikka 25 -28 kordust etteantud aja jooksul) jne. Seega raskuste progresseerumine on igati mõistetav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tudengid lähevad ka ju aasta aastalt tugevamaks. Mäletan ,et 2 aastat tagasi kui olin ise selle ürituse juures, siis olidki väga väikesed raskused jõutõmme 140 kg (seda tõmmati seal ikka 25 -28 kordust etteantud aja jooksul) jne. Seega raskuste progresseerumine on igati mõistetav.

Nii ta on jah, et tugevamaks minnakse. Eks peab ise ka rohkem pingutama hakkama. Nüüd siis vähemalt selge, mis raskustega tegelema hakatakse laupäeval. Olen kindlasti kaasaelajate seas !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii palju, kui mina näinud olen, siis sumo stiilis tõmmet teha ei lasta. Asfaldile tehakse märgendid, millest laiemalt ei tohi jalad olla. Võib-olla on mõnel võistlusel lastud ka, aga mina ei ole kuulnud.

Õige küll. Kitsalt peab tegema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noh, käisin, nägin

päris tore võistlus oli, mehed olid tugevad, aga paljudel puudus hea tehnika ja seetõttu oli mõne mehe puhul lausa oht vigastusteks, nt priit kärg ;)

jõutõstjatest olid kohal marko mumm ja elar kraav, kokkuvõttes said nad vastavalt 11. ja 8. koha (13 osalejat oli kokku)

kõige rohkem pani mind hämmastama elar kraavi 190kgx17 tõmme ja veel ühe tüübi samasugune resultaat

apollon kangis oli paljudel meestel halb tehnika, marko mumm hakkas seal selle kangiga tantsima, ma kartsin juba et kohe juhtub midagi hullu, aga õnneks möödus hästi :D

võistlus andis natuke motivatsiooni juurde, nüüd tahan ise ka olla rammumees :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noh, käisin, nägin

päris tore võistlus oli, mehed olid tugevad, aga paljudel puudus hea tehnika ja seetõttu oli mõne mehe puhul lausa oht vigastusteks, nt priit kärg :o

jõutõstjatest olid kohal marko mumm ja elar kraav, kokkuvõttes said nad vastavalt 11. ja 8. koha (13 osalejat oli kokku)

kõige rohkem pani mind hämmastama elar kraavi 190kgx17 tõmme ja veel ühe tüübi samasugune resultaat

apollon kangis oli paljudel meestel halb tehnika, marko mumm hakkas seal selle kangiga tantsima, ma kartsin juba et kohe juhtub midagi hullu, aga õnneks möödus hästi :D

võistlus andis natuke motivatsiooni juurde, nüüd tahan ise ka olla rammumees :P

Ma olin tegelikult küll 7. aga seal suurt vahet ei ole.

Võistluse kohta nii palju, et rammumees on palju keerulisem kui arvasin. Esimese võistluse kohta pole paha, 2 alal esikoha jagamine (jõutõmme ja apollon). Kummi kantimine ja kivi olid muidugi esimest korda tehes väga rasked ja kõik jäi seal tehnika taha. Kohvrites jäi samuti kogemuste puudumise taha korralik tulemus. Kui poleks tasakaalu kaotanud, siis oleks aeg kindlasti olnud parimate seas. Et korralikult teha tuleks ikka alasid harjutada. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võistlus andis natuke motivatsiooni juurde, nüüd tahan ise ka olla rammumees :D

Halb uudis on see, et kui sa ennast juba väikeste raskuste ja mingite hantliharjutustega suudad vigastada, siis rammumehealadega on ilmselt iga trenn uus vigastus. Äärmiselt vigastusterohke ala on see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×