Jump to content
AlexChiro

Toidulisandid

Recommended Posts

Tere tere spordiinimesed, mul tekkinud selline küsimus, käin jõusaali juba paar aastat! sain juurde mingit 10-15 kilot see aja jooksul. Rasva ei ole väga palju, nüüd mõtlen et on vaja alustada lisandid osta! millest saab alustada? Mis tooted on head, mis pean võtta algusel.

Käin trenni 4-6 korda nädalas, söön korralikult, (kaalun 86-88 kg kasv on 187 sm kui see on vaja)... kes saab midagi soovitada???

Suur aitäh kolleegid ja sõbrad.

Aleksandr :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiksid kreatiini proovida. Esimene kord peaks effekt päris hea olema, järgmistel kordadel enam sellist kaalutõusu oodata ei ole(kreatiini kasutatakse tavliselt kuuridena).Ise sain esimene kord kasutades 5kg juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui alustasin siis Argo soovitas mulle HTR ja Dextora juua! nende pärast sain mingit 7 kilod... mitte ainult nende pärast aga... sõin ka päris palju!!!! nüüd on vaja mingit lisandit mis annavad lisa jõudu trenni jooksul ja kaalu ka!!! mis veel saab olla? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui alustasin siis Argo soovitas mulle HTR ja Dextora juua! nende pärast sain mingit 7 kilod... mitte ainult nende pärast aga... sõin ka päris palju!!!! nüüd on vaja mingit lisandit mis annavad lisa jõudu trenni jooksul ja kaalu ka!!! mis veel saab olla? :)

Küsi Argolt neid mida tema tarvitab. Saad "lisa"jõudu nii mis mühiseb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere tere spordiinimesed, mul tekkinud selline küsimus, käin jõusaali juba paar aastat! sain juurde mingit 10-15 kilot see aja jooksul. Rasva ei ole väga palju, nüüd mõtlen et on vaja alustada lisandid osta! millest saab alustada? Mis tooted on head, mis pean võtta algusel.

Käin trenni 4-6 korda nädalas, söön korralikult, (kaalun 86-88 kg kasv on 187 sm kui see on vaja)... kes saab midagi soovitada???

Suur aitäh kolleegid ja sõbrad.

Aleksandr :)

Uskumatud kasvud kodanikel :P ja seda veel ilma lisanditeta. 15 kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uskumatud kasvud kodanikel :) ja seda veel ilma lisanditeta. 15 kilo.

Kuule vend... on nii! kaalusin 72 kilod umbes! nüüd on 86- 88!!! saan näidata pilte! milline oli ja milline nüüd. ja see on kahe aasta jooksul!!!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kilodes pole midagi ulmelist.

Vaatan siin oma spordiarsti pabereid kergejõustiku päevilt.Ajal mil hakkasin jõusaalis käima jalavigastuse taastusravi eesmärgil.

Visiit oli 11.04.2008

Kehakaal oli siis 74

Eelmise aasta lõpus (21.12.2009) oli kehakaal 97

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kilodes pole midagi ulmelist.

Vaatan siin oma spordiarsti pabereid kergejõustiku päevilt.Ajal mil hakkasin jõusaalis käima jalavigastuse taastusravi eesmärgil.

Visiit oli 11.04.2008

Kehakaal oli siis 74

Eelmise aasta lõpus (21.12.2009) oli kehakaal 97

oi kena!!!! aga su fotod on sul näha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Kerge OT, aga kaalu tõus pole algul mingi näitaja. Endal läks kaal 3 kuuga 77 pealt 86 peale kui saalis käima hakkasin. Nüüd on tõusnud aeglaselt aga stabiilselt...vahepeal oli isegi 90kg aga nüüd jooksen pekki maha ja on 89 peal hetkel.

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kerge OT, aga kaalu tõus pole algul mingi näitaja. Endal läks kaal 3 kuuga 77 pealt 86 peale kui saalis käima hakkasin. Nüüd on tõusnud aeglaselt aga stabiilselt...vahepeal oli isegi 90kg aga nüüd jooksen pekki maha ja on 89 peal hetkel.

kuule se on väga tore et said lihased kasvada! aga mitte rasva =) mull ka on vaja näts pekki maha ja oleks juba parem... aga küsimus on selles mis tootest alustada.

(Vabandust et mu eesti keel ei ole kõige parem =) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui aus olla siis peale kreatiini sellist "mõju " omavat lisandit ei ole.Olen kõiki meie kaubanduses olevaid lisandeid proovinud.Soovitan sellist kombot nagu kreatiin-beta-alaniin ning valk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnele pidi Tribulus hea laksu andama.

sry! ma mõtlesin et mina tahan vaadata! =) et galeriit ei ole sul?

Ma kardan, et mul pole seda kahe aasta tagust pilti näidata. Praegust aga küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui aus olla siis peale kreatiini sellist "mõju " omavat lisandit ei ole.Olen kõiki meie kaubanduses olevaid lisandeid proovinud.Soovitan sellist kombot nagu kreatiin-beta-alaniin ning valk.

kle! ma ei tea midagi kreatiinist... et ma otsin õiget lisandit! mull ikka oleks vaja midagi et mitte korraga annab efekti, aga edasi ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kle! ma ei tea midagi kreatiinist... et ma otsin õiget lisandit! mull ikka oleks vaja midagi et mitte korraga annab efekti, aga edasi ka!

Hea artikkel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere tere spordiinimesed, mul tekkinud selline küsimus, käin jõusaali juba paar aastat! sain juurde mingit 10-15 kilot see aja jooksul. Rasva ei ole väga palju, nüüd mõtlen et on vaja alustada lisandid osta! millest saab alustada? Mis tooted on head, mis pean võtta algusel.

Käin trenni 4-6 korda nädalas, söön korralikult, (kaalun 86-88 kg kasv on 187 sm kui see on vaja)... kes saab midagi soovitada???

Üldlevinud jagatud seisukoht on, mille on ka välja öelnud näiteks Indrek Otsus: hetkel on teada 2-3 lisandit, millel on ka mingisugune tõestatud efekt jõutreeningul. Kreatiin, beet-alaniin on neist kaks peamist. Muidugi, ma ei räägi siin kõikvõimalikest valgulisanditest, need nagunii. Samuti mitte steroididest.

Kuid ka kreatiinil ja beeta-alaniinil on peamine mõju mitte otseselt lihaskasvule vaid lihase energia tootmise võimele. Selle võrra aga tõuseb su võime trennis rohkem pingutada, mis omakorda genereerib õige toitumise ja puhkuse puhul parema lihaskasvu.

Parema toitainete varu tõttu on lihas ka rohkem "täitunud", sellest tuleneb omakorda kohene mõningane massi lisandumine.

Kuid kohe, kui see esmane mõju kaob, on lihas tagasi samal tasemel. See, mis jääb on ikkagi läbi parema treeningu saavutatu.

Nii et, kui sa tunned, et oled ammendanud oma võime pingutada, samas töövõimet jätkub, võid kreatiini ja beeta-alaniiniga tulemusi saavutada. Kui aga jõusaalis niigi ressurssi "üle jääb", ei anna need erilist jäävat efekti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See video on liiga reklaami moodi. Või noh, mitte moodi, vaid ongi reklaam.

kle jah! eklam ja reklam.. mis nüüd. mina näiteks ei saanud midagi aru, et jah ta paneb neid pulbrit, aga miks, kuidas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×