Jump to content
vend vähk

EM 2010 Maastricht - Taavi hõbe, Imre pronkst!

Recommended Posts

Krt, oleks meil olnud mõni 65 kg spordipoiss, siis oleksime praeguse seisuga kohe kulturismist vähemalt hõbemedali saanud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt, oleks meil olnud mõni 65 kg spordipoiss, siis oleksime praeguse seisuga kohe kulturismist vähemalt hõbemedali saanud! :)

Kajakas oli EKV´l 64,5kg :DDDD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis seal ikka paneme siis traditsioonilise ennustusvõistluse ka käima. Eesti koondisest on EM võistlustel väljas 4 sportlast, palume ennustada nende lõppkohad lõpprotokollis. Varasemast postitusest leiate ka võistlejate nimekirjad ja sportlaste arvu (see võib veel natuke muutuda, kui tuleb mõni võistleja juurde, kuid loodetavasti väiksemaks ei jää). Arvestust peame ikka - süsteemis, et kes kogub kõige vähem - punkte, see võidab, kui õieti ennustajaid on rohkem kui üks läheb peaauhind 1000 fiti jagamisele võrdsetes osades. Ennustamine läheb lukku reede õhtul kell 19.00 (siis kui kaalumine algab).

Laupäeval toimub eelvõistlus ja pühapäeval on finaalid.

Eesti koondislased: Imre Vähi -175cm, Janar Rückenberg +180cm, Taavi Koovit +180cm, Ott Kiivikas kulturism -90kg.

Head ennustamist! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, olen optimist ja pakun koondislastele järgmisi kohti:

Imre Vähi - 3 koht

Taavi Koovit - 1 koht

Janar Rückenberg - 6 koht

Ott Kiivikas - 3 koht

Oti välja pandud nimekirja vaadates ei pruugigi selline lõpptulemus väga utoopiline olla :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre Vähi - 1 !! (Imre, this is YOUR time to take some freaking victory!! )

Taavi Koovit - 2

Janar Rückenberg - 8

Ott Kiivikas - 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, kas sina või Imre teete Janarile korraliku poseerimiskoolituse ka? Oleks väga tore näha kõiki eestlasi finaalis, kuid Janarit hoiab sealt minu hinnangul tagasi eelkõige poseerimisoskus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Infot Slovakias toimunud võistluselt - sealt peaks ka meie meestele vasteid tulema.

Kliki siia

Hmm, vaatasin pildid üle ja seal oli päris mitu asjalikku klassikut, aga tundub, et mõni mees jäi iga ringiga järjest nõrgemaks ja lõpus unustati ära jalad jne. Kui juhtub, et tuleb 5-6 ringi, siis on see ainult vesi minu veskile!

Silma hakkas üks kiilakas sportlane, kes võitis Oslo GP ja peaks olema kas taanlane või norrakas(osales 2008 Põhjamaade MV-l) ja EM võistlejate nimekirjas ma teda ei näinud :)

Ootan huviga nädalavahetust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre Vähi - 1 !! (Imre, this is YOUR time to take some freaking victory!! )

Taavi Koovit - 2

Janar Rückenberg - 8

Ott Kiivikas - 3

Yhank You, Anne! You are big optimist! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott, kas sina või Imre teete Janarile korraliku poseerimiskoolituse ka? Oleks väga tore näha kõiki eestlasi finaalis, kuid Janarit hoiab sealt minu hinnangul tagasi eelkõige poseerimisoskus.

Just arutasime siin ja selles osas peab teda aitama jah - sest seal on tõsiseid vajakajäämisi. Kuid õnneks saame seda parandada... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, vaatasin pildid üle ja seal oli päris mitu asjalikku klassikut, aga tundub, et mõni mees jäi iga ringiga järjest nõrgemaks ja lõpus unustati ära jalad jne. Kui juhtub, et tuleb 5-6 ringi, siis on see ainult vesi minu veskile!

Silma hakkas üks kiilakas sportlane, kes võitis Oslo GP ja peaks olema kas taanlane või norrakas(osales 2008 Põhjamaade MV-l) ja EM võistlejate nimekirjas ma teda ei näinud :)

Ootan huviga nädalavahetust :)

See kiilakas on Norrakas, sinu ette platseerus Põhjamaadel Andre Thesen. Kuid see Thesen kaotas ühele slovakile, kes on sulle tõsine vastane (vorm ja head proportsioonid nr. 2 oli piltidel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See kiilakas on Norrakas, sinu ette platseerus Põhjamaadel Andre Thesen. Kuid see Thesen kaotas ühele slovakile, kes on sulle tõsine vastane (vorm ja head proportsioonid nr. 2 oli piltidel

Jah, seda meest ma silmas pidasingi. Esimesed poseerimised olid tal superlux, aga lõpus hakkas ära vajuma. Päevad pole vennad ja ei hakka midagi spekuleerima. Selge on see, et massiga ma sellistele kobradele vastu ei saa, aga kogemustega võib midagi ära teha küll :) Ootame nädalavahetust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre Vähi - 1

Taavi Koovit - 1

Janar Rückenberg - 1

Ott Kiivikas - 1

Minu optimistlik ennustus :)

St. esmakordselt antakse välja 2 kuldmedalit samas kategoorias Taavi ja Rück..... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mälu värskendamiseks veelkord Eesti koondislased, kliki ja vaata!

Taavi klassika üle 180cm

Imre klassika kuni 175cm

Janar klassika üle 180 cm

Ott kulturism kuni 90kg

Kirp grimmija/stilist

Spekulatsoonide vältimiseks jätan personaalsed kohad ennustamata.

Eesti saavutab meeskondlikus arvestuses parima koha läbi aegade, mis võib olla näiteks 6.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×