Jump to content
vend vähk

EM 2010 Maastricht - Taavi hõbe, Imre pronkst!

Recommended Posts

Tänud Imre ilusa kokkuvõtte eest!!! :D

Lisan niipalju, et selle uue grimmiga sai ikka parasjagu pulli, sest keegi ei teadnud täpselt kuidas seda peale kanda, õhtul tundus ,et asi õnnestus - hommikul ärgates viskab Taavi dressid seljast ära (ööseks pan selga, et linu mitte ära määrida) ja on poolenisti roheline nagu Shreck, mul nalja kui palju.... :) Tema jaoks see nali ei olnud, seda enam ,et kui tead, et õhtul kullaheitluseks vaja valmis olla, siis soovitasin tal minna dušši alla ja maha pesta, läksiki see roheline ära ja peale seda panime uue kihi peale, seega asi lahenes ilusasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siis veel mõned pildid oma kaamerast siia üles. Natuke kummalised pildid, aga vähemalt ei ole igav :D

post-50-1274427829_thumb.jpg

Eesti koondis puhkab Brüsseli lennuväljal

post-50-1274427837_thumb.jpg

Kirp sai onu Vähilt endale kingituseks nimelise käteräti FRED. No mis teha- Krissut ei olnud!

post-50-1274427845_thumb.jpg

Kodutud

post-50-1274427854_thumb.jpg

Kirbul avanes kolmas silm noore Toksi kaasabil

post-50-1274427861_thumb.jpg

Koovit ja Lembit

post-50-1274427869_thumb.jpg

Krissukene ja Lemps

post-50-1274427877_thumb.jpg

Krisu magas nii. Krdi elukas norskas ja siis veel salgas, et tema ei ole norsanud!

post-50-1274427886_thumb.jpg

Krisul oli pikk öö. Haavad hakkavad paranema ja rebestused sai haaknõelaga kinni pandud.

post-50-1274427895_thumb.jpg

Kusagil Belgias bussi aknast pildistatud. Kirp arvas, et Ku-kux Glani hobused

post-50-1274427905_thumb.jpg

Lipuga kakajunn. Maastrichtis oli meie hotelli läheduses tänavatel erakordselt palju koerajunne. Keegi naljamees oli siis ühele värskele portsule ka lipukese lisanud.

post-50-1274427913_thumb.jpg

Natuke Maastrichti vanalinna

post-50-1274427920_thumb.jpg

Hullunud Rücku lihapirukat ründamas

post-50-1274427928_thumb.jpg

Kängurumees toksib

post-50-1274427934_thumb.jpg

Kõige väiksem Toks oli supertore tüdruk! Üldse ei virisenud ja uuris kõiki oma suurte silmadega.

Vana Toksiga võrreldes vana rahu ise :)

post-50-1274427942_thumb.jpg

Sai jälle natuke šokolaadi välismaalt kaasa võetud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saladus lahendatud!

Kaua mõtlesid eesti mehed lava taga, et mis asjamees on üks peenikene poiss, kelle kohta ei julgenud isegi klassikalise kulturismi kõige nõrgemat meest pakkuda. Vana seisis tähtsalt ujukatega lava taga ning täiesti tõsiselt valmistus millekski, sest tal oli grimm peal. Nüüd siis leidsin sellise pildi meeste -65 kg kulturistide euroopa esikolmiku kohta ja kõik sai selgeks! Kuna algselt oli selles kategoorias registreeritud ainult 1 võistleja, siis kaalumise päeval lisati veel paar meest ja see kolmanda koha mees oli küll vist mingi Hollandi kohalik, kes vägisi lavale saadeti :D . Selle kategooria kolmas mees oleks võinud olla põhimõttliselt iga -65 kg spordipoiss :D

post-50-1275122578_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa räige ikka, vaadates neid punaseid veerge seal tuleb tõdeda, et pooled kontrolli saadetutest tulid kemmergust positiivse prooviga tagasi.

Loogika järgi kui kõiks oleks kemmergusse saadetud, siis 50% lavalaudu kulutavatest kulturistidest oleks dopinguga põrunud.

Müstika!!!

Ma olen täitsa kindel, et see organisatsioon, kes juhib selle liiga sündmusi, ei ole üldse huvitatud kellegi vahele võtmisest.

Kui Veerpalu pissib hooaja väliselt 20 korda purki, asi siis seda võistlusväliselt ei ole ka kulturistidel teha???

Kui võistlushetkel on lavalaudadel nii öleda joobes seisundis 50%, siis ma usun, et peale Eesti poiste ja veel mõne fanati ei olnudki seal aastaringselt puhtaid poisse.

Palju Õnne Imre!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne Imre!!! Enamuses kategooriates võetigi kontrolli 1 mees, -100kg ja +100kg olidki ainukesed minuteada, kus võeti kaks meest ja mõlemil juhul ka kaks vahele jäid. Igal juhul on hea tõdeda, et vähemalt mingigi kontroll toimub ehk hakkavad kunagi ka 6 finalisti kontrollima nagu seda kunagi tehti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leidsin oma EM vabakava Youtubest:

http://www.youtube.com/watch?v=lOyxKE_NkNk

Väga viis! Esteetiliselt nauditav etteaste. Mis sai flamenko stiilis kavast?

Hästi liikuv ranne annab aktsenti, pea saadab tegevust usutavalt. Hea koordinatsioon. Väga heast vormist rääkimata...

Palju õnne järjekordsete medalite puhul!! :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile õnnesoovide eest!

Siinkohal toon välja mõned tähelepanekud selle dopinguteema kohta:

VARASEMAD AASTAD:

Samasugune juhtum leidis eestlaste jaoks aset 2005 aastal euroopa meistrivõistlustel Brasowis, kus tookord läksid kontrolli iga kategooria 3 esimest ning see oli dramaatiline hetk paljudele koondistele kui vastused tulema hakkasid. Tookord võeti näiteks Oti kategooriast maha esimene koht ning Ott tõusis selle tulemusena kolmandalt teisele kohale ja esimesest mehest oli küll poosidega parem, aga kaotas vabakavaga.

Mina ise olen nüüd tulnud 2008, 2009 ja 2010 aastatel kogu aeg MM või EM finaali(6 parema hulka), aga siiani ei ole õnnestunud dopingukontrollides koha võrra tõusta kuna alati on loosiga kontrolli läinud mõni mees 4-6 kohtadest, mina ise kaasa arvatud ja sellest on vähe kasu kui eelmisel aastal Serbias tulin neljandaks ning kontrolli saadeti viies mees ja see oli positiivne.

PROBLEEM PÜSIB:

Just 2005 aastal tekkis lootusesäde, et nüüd hakkab massiliselt dopingukontrolle tulema kõikidel suurvõistlustel, aga kahjuks see nii ei ole. Viimastel euroopa meistrivõistlustel 2010 saadeti dopingukontrolli igast kategooriast 1 mees ja suurte meeste kategooriatest 2 meest. Kokkuvõttes võib öelda, et positiivseid tulemusi oli NB-90%!!! Mis oleks saanud siis, kui kontrollidesse oleks saadetud kõik finalistid? Kõige ulmelisem oli minu jaoks näiteks Venemaal, Kaliningradis 2008 aastal toimunud maailmameistrivõistlused, kus terve suure maailma peale olid dopingukontrolli saadetud ainult 3 meest- leedukas, eestlane(mina) ja azarbazaan- kõik endised NSVL-u Liiduvabariigid. Kuidas ma sinna dopingukontrolli sattusin oli ka kummaline, ehk isegi kummalisem kui asjaolu, et leedukatest saadeti kontrolli üks mees, aga mingi ime läbi vahetati mehed ära ja pissile läks selline mees, kes minu arvates isegi ei võistelnud. Kui mind kontrolli saadeti, siis minu kategooria teiste finalistide poolt tulid siirad kaastundeavaldused :angry: Ka teistel võistlustel olen näinud dramaatikat ja kisa seoses dopingukontrollidega. Viimastel võistlustel Hollandis üks suur mädapunnidega vene karu lammutas lava taga päris korralikult ja esiteks mees ei olnud rahul, et ta teiseks jäi ning siis vallandus teine vägivallapuhang seoses sellega, et mingid s.tapead julgesid teda dopingukontrolli saata. Tema oli ju staar ning vabakava ajal tutvustati teda kui tõenäolist proffi lähiaastatel. Minu kategooria suurte laiade lõugadega dopingusse saadetud mees ei saanud üldse aru, mis asi on dopingukontroll ja miks ta topsi sisse pissima peab? Vahel mulle tundub, et IFBB ei tee ka ise piisavalt valgustustööd ja selle asemel hoopis vaikitakse need probleemid maha. Kitsale ringile on teada, et 2009 aasta absoluutne klassikalise kulturismi maailmameister (iraanlane) jäi eelmisel aastal vahele ning sai 2 aastase võistluskeelu. Selle asemel on mees 2010 aastal IFBB egiidi all toimunud võistlustel kõvasti medaleid noppinud ning kui ma ei oleks seda teemat oma silmaga netist näinud, arvaksin, et tegemist on halva naljaga. Salapäraselt kadus eelmise aasta dopingukontrollide tulemus internetist poole päevaga ja siiani ei ole seda teemat avalikult üles pandud. Kummaline.

TUNNELI LÕPUS PAISTAB VALGUS!

Dopinguvastase sõjaga on liitumas järjest rohkem riike, euroopas ehk esialgu väiksemad riigid, aga näiteks Ameerikas on suured sammud teinud Canada. Midagi ei sünni üleöö ning muudatused võtavad aega ilmselt aastaid. Samas on ülemaailmne anti-dopingu Liit WADDA saanud oluliselt vabamad käed ja võimalusel on nad ootamatult platsis ja tegutsevad professionaalselt. Kindlasti loodan südamest, et Eestis toimuvad klassikalise kulturismi maailma meistrivõistlused 2011 aastal teevad suure hüppe ja on paljudele siiani seisukohata riikidele teerajajaks selles suhtes. Viimane Balti matš 2010 Eestis oli piisavalt hea näide kui hullult seda teemat kardetakse. Loodan südamest, et ka 2010 aasta Põhjamaade meistrivõistlustel lendavad WADDA spetsialistid peale ning õiglus hakkab võidutsema! Eestis on vähemalt klassikalises kulturismis peale tulemas palju noort värsket verd ja mina usun küll, et kui dopingukontrollid karmistuvad, siis juba lähiaastatel hakkab tulema medaleid küll kõikidelt suurvõistlustelt kõikides kategooriates!

MEDALIL JA MEDALIL ON VAHE.

Eks ma uskusin, et võin sellel aastal tagant järgi kolmandaks tulla, samas arvestasin ka asjaoluga, et äkki me ei saa mitte kunagi teada nende kontrollide tulemust ja samuti arvestasin, et äkki on kolmas mees ikkagi puhas. Kui see medal saadetaksegi kunagi siia Eestisse tagant järgi, siis kindlasti teeb see meele rõõmsamaks, aga samas ei ole minul enam võimalust laval pasunakooride saatel eesti lippu hoides esikolmikus medaliga poseerida. Selliste hetkede nimel tasub igal juhul elada ja ehk saan tulevikus uue võimaluse uutel võistlustel.

KOKKUVÕTTEKS:

Kui ei oleks olnud dopingukontrolle, siis mina oleksin arvatavasti juba ammu võistlusspordist loobunud. Mis see doping muud on kui iseendale ja paljudele teistele samasugustele lollikestele illusioonide tekitamine, terviseprobleemid kindlasti lisaks. Osadele annab see ehk surematuse tunde, aga selle pasaga oma organismi reostades liigutakse surmale lähemale oluliselt kiiremini. Need samad imetlejad, kes praegu suure lihasmäe ümber tiirutavad , räägivad hiljem oma lastele ja lastelastele, et oli kunagi üks selline jobu atleet, kes süstis ennast iga päev ja siis ühel päeval suri see idioot ära ning kellegil ei olnud tegelikult temast sooja ega külma.

Rohkem puhast sporti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

..aga samas ei ole minul enam võimalust laval pasunakooride saatel eesti lippu hoides esikolmikus medaliga poseerida. Selliste hetkede nimel tasub igal juhul elada ...

Võin ainult ette kujutada mismoodi siuke asi sita keema võib ajada ;) . See ongi kogu selle asja juures kõige nõmedam , et võistluste järgselt neljanda koha mees vaatab nukralt kõrvalt , kui esikolmik juubeldab ja mõtleb , et millega siis nüüd mööda panin.Siis pool aastat hiljem tehakse paremusjärjestuses korrektuure ja oled küll statistikas medalil , aga kogu värgil ikka suht sitt maik juures. Eriti naeruväärsed on need 5-nda 6-nda koha tüübid kes testis põruvad . Isegi süstal ###### ei suuda puhastele meestele konkurentsi pakkuda :) . See peaks ikka elementaarne olema , et esikolmik purki siristab peale võistlust , keda see viies -kuues koht ikka nii väga erutab.

Aga Imrele ikka õnne ja edu . Loodetavasti mõned aastad ikka veel viitsimist eesti lippu kõrgel hoida. Ükskord me võidame niikuinii!

Muudetud kasutaja Okk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×