Jump to content
Cropp

Kust osta hea hinnaga hantleid

Recommended Posts

Olen seda ka varemalt soovitand ja soovitan ka nüüd! Kui käed otsas, siis osta jupike umbes 30mm-st keermelatti, mutrid ja sinna sobivad seibid, lase seibid õigetsse kohtadesse kinni keevitada ja teip nt. ümber käepideme ja ongi valmis, kalli raha eest pead aind raskused ostma! Tegin huvi pärast ka pikad varred endale ja umbes 100kg hantli!

large_22687733_1Bnd.jpg

Väga lihtne ja odav lahendus!

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin poest 2x10kg hantlid ja keevitasin kõigile pikenduseks jupid vahele ning nüüd saan panna peale üle 40kg.Kettad soetasin poest tasapisi juurde.Nii ei olnud vaja raha korraga välja laduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostsin poest 2x10kg hantlid ja keevitasin kõigile pikenduseks jupid vahele ning nüüd saan panna peale üle 40kg.Kettad soetasin poest tasapisi juurde.Nii ei olnud vaja raha korraga välja laduda.

Mina ostsin mõni kuu tagasi Powermanist 65 kg hantleid (kahe hantli peale kokku). Maksma läks, tõsi, 2970 krooni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HANTEL 15 kg,reguleeritav,kroom,metall käepide tk. 599.-

HANTEL 15 kg,reguleeritav,must,kummist käepide tk. 579.-

HANTEL 15 kg,reguleeritav,kroom,kummist käepide tk. 649.-

Meil on pakkuda sellise hinnaga hantleid, ära on toodud siis 1 hantli hind - kohapeal Tallinnas olemas.

info@fitness.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HANTEL 15 kg,reguleeritav,kroom,metall käepide tk. 599.-

HANTEL 15 kg,reguleeritav,must,kummist käepide tk. 579.-

HANTEL 15 kg,reguleeritav,kroom,kummist käepide tk. 649.-

Meil on pakkuda sellise hinnaga hantleid, ära on toodud siis 1 hantli hind - kohapeal Tallinnas olemas.

info@fitness.ee

Jämedalt kokku võttes tuleb siis ju sama hind. Mitu kilo selle pulga peale üldse mahub? Mul hakkavad need Powermani pulgad täis saama (42 kilo). Hea oleks kui leiaks ühe pikema kusagilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ostsin mõni kuu tagasi Powermanist 65 kg hantleid (kahe hantli peale kokku). Maksma läks, tõsi, 2970 krooni.

46 eek /kg kohta.. krt kallis.

me teeme ise hantleid ja hind on reeglina 30-37 eek/kg, sõltuvalt hantli raskusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi proteiin.ee-st on omale midagi tellinud? Plaan sealt tellida, aga pole nagu eriti kuulnud midagi sellest kohast? Saab kauba ruttu kätte jms?

Tänan

Tellisin. Tallinnas toodi kätte (tõsi, sattusin mehele lihtsalt tee peale). Kõik toimis nagu ette nähtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×