Jump to content
Ott Kiivikas

Kes sügisel võistlevad?

Recommended Posts

eeem, äkki ott oskab öelda ka millal täpsemalt ning kus võistlusi toimub?

ning millistest osadest võistlused meil siin koosnevad - st. võistluse ülesehitus? (ärge pange tähele, ei ole asjaga suht eriti kursis)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis tomiuvad 24.10. 2004a. Tallinnas, Salme keskuses, aadressil, Salme 12, algusega 15.00. Võistlusjuhend pannakse välja septembris.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mina ikka tulen iirimaalt, kui saan lennu piletid!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu märgitud, et uuendusena (õigemini vana asja uuesti väljatoomine) on see, et taastatud on nii noorte kui juuniorite kaalukategooriad. Noored võistlevad kahes kaalukategoorias - 67,5kg ja üle ja juuniorid - 72,5kg ja üle selle. Lisaks et motiveerida treenereid on iga kaalukategooria võitja treenerile autasuks medal. Ise plaanin + 90kg. kuid mine sa tea et ei lähe alla 90ne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eee, endal ka väiksed mõtted, kuid probleem selles, et ei ole kunagi laval käinud ning ei tea suht kuda seal käituda ning kuda see poseerimise asjandus - sest et ma kardan, et lihtsalt laval töllerdamisest ka ei piisa :)

Kuna olen ise treenija, siis nagu ei ole kust nii väga infi saada. Aga no vähemalt panin end seminarile kirja, äkki siis sealt saab midagi väärtuslikku kõrva taha panna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekkis hoopis vastupidine küsimus ... Miks osavõtt nii väike on??? Jõusaalid on rahvast täis ja treenib seal vääääga palju neid, kes täitsa vabalt võiks lavale astuda ja ka auhindu noppida -miks seda ometi ei tehta? Lihtsalt häbenetakse või pole piisavalt informeeritud kuidas asjad käivad või pole tahtmist või on lootusetuse tunne võita absoluuti, väiksed auhinnad ... või mis?! Oleks tore saada selles mõttes tagasisidet, siis asjaga seotud asjapulgad oskaks arvestada sellega.

Tänan tähelepanu eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kahjuks lavale ei kipu. Kui hästi läheb, sisi kevadel, EKV'le tulen. Mula si selles, et olen liialt palju pühendunud oma treeningutele ja sõbrad on kõik unarusse jäänud. Seega puhkasin suvel, hakkan augustist jälle treenima ja ei taha niimoodi lavale ronida :) Muidugi endal suured raskused ka rasva %*ga. Aga kõik, kes lavale lähevad, respect! Olen mõtetes teiega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jokeriga täitsa nõus. Ma ise arvan seda, et need kes pole veel laval käinud kardavad natuke naeru aluseks jääda, endal olid samad sümptomid. Mis seal ikka häbeneda, sellistel nimedel nagu Kiivikal ja Kalmusel oli ka kunagi esimene kord ja ega alati ei võidagi ju kõige lihaselisem mees, peale selle hinnatakse propotsioone, kuivust, poseerimis oskust jne. Vaevalt keegi võistlustel ainult auhindade pärast käib, või käiks. Need kes on hetkel kahevahel siis on viimane aeg oma mõte positiivseks kallutada. Ise valmistun, olen mineja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teate mis on probleem. asi nimelt selles et võistlejad paistavad väikestena ainult kaugelt. olen ise olnud pealtvaataja ja mõni võistleja võttis küll muige suule. eriti noor/juunior. aga kord oli võimalus ka lava taga tiir teha ja ühtäkki muutusid need väiksed sipsikud ikka pärs jurakateks (nägin ka M.M - pea et face to face. absoluutselt teine mees võrreldes sellega kes laval) et ühesõnaga lahkusin lavatagant punaste kõrvade ja alaväärsuskompleksiga. pange lava rahvale lähemale :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjah, oleks siis midagi näidata siis ka tuleks :)

Arvestades sellega, et ma alles alles alustasin uuesti ning olen 195cm pikk, mul läheb veel nati aega, et keha ehitada...

Aga küll ma kunagi ennast ka näitan:p

M1ster.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Augustikuu seminar ongi mõeldud kõigile neile, kes kas juba võistlevad, plaanivad tulevikus võistelda või kes on treenerid ja tahavad et tulevikus mõni nende õpilane võistleks. Teemasid me hiljem kordama ei hakka, nii et soovitan kindlasti kohale tulla. Seal saategi vastused neile küsimustele, mis eelpool tekkisid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei, ma ei tahaks küsida, aga miks te tagasi nii tegite, et Juuniorid ja Noored 2 kategoorias?? Kas võistlejaid nii palju, et ei mahu ühte kategooriasse ära?? Ei tegelikult ei mõtle ma midagi halba sellega, lihtsalt tekkis küsimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×