Jump to content
refixeq

Massi lisajad

Recommended Posts

Tervist.

Küsimus lihtne, olen väga kiire ainevahetusega inimene ja tahan kangesti kaalust juurde saada nii lihas kui ka rasva arvelt, rasv pole olulinegi tegelt seda võib tulla rohkem või vähem. Probleem siis selline et ostsin omale Serious Mass 5,5kg ja olen juba suht pool kotti nahka pistnud(Väga maitsev kraam btw). Kuid tulemusi näha pole, kaal on sama, ainuke vahe on selles, et nagu energiat tundub rohkem olevat.

Sõbrad tuttavad soovitasid siit kysida, et keegi soovitaks aeglasemalt imenduvaid valke/massilisajaid proovida. Ehk keegi oskab soovitada?

Muidu toitumine on korras joon ikka jogurteid ja söön kohupiimasid ja värke. Piima päris juua ei saa kuna viskab põhja konreetselt alt ära( laktoosi talumatus vms).

Ei oskagi rohkem midagi kirjutada hetkel. Küsimused/Vastused oodatud. Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui toitumine on tegelikult korras, siis on pm võimatu, et serious massiga midagi juurde ei tule.

See on ikka päris priske kaloripomm.Mina otsiks viga toitumisest.

Just nii!

Sa ei saa tavatoiduga piisavalt kaloreid kätte... ennem toitumine paika, siis alles lisandid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan siis lyhidalt kiirelt kuidas toitun enamjaolt...

Ommik 11:00-12:00 300-400g Pelmeenid

13:00-14:00 1L joogijogurt või 300-400g kodujuust või kohupiim 400g.

14:00-15:00 Sheik 150g-336g olenevalt tujust ja eelnevast toidust.

16:00-18:00 Trenn

18:00 Sheik 150g-336g -""-

19:00-20:00 Pelmeeni laks või siis midagi rimi letist :D yldjuhul korralik toidukord 400g+

22:00 Jogurt kohupiim või siis kodujuust

23:00-02:00 Sheik 336g

Edit:

Nyyd siis lisan päevas 100-150g pähkleid juurde ja pärast seda Serious Mass kotti liigun mass2 peale... St kuskil 1,5-2kg on seda Serioust alles veel...

Ja jah mu hommik hakkab kell 11/12

Muudetud kasutaja refixeq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaks ütlema, et Serious Mass sobib kiire ainevahetusega inimesele väga hästi aga kui toitumine korrast ärasiis ei aita mitte ükski massilisaja.Pelmeenidega eriti lihast ei kasvata, vaheta pelmeenid veiseliha, kanafilee ja väherasvase sealiha vastu.Süsiveikutest võiksid täisterariisi, tatart, kaerahelbeid ja muid aeglaselt seeditavaid toiduaineid tarbida.Peale selle igasuguseid köögivilju nii palju kui süda lustib. Ka puuvilju pead sööma aga nende puhul pead vaatama mida sööd sest osad neist annavad ka kiireid süsivesikuid nagu näiteks viinamarjad.Kui ise korralikult toituda ei oska pead spetsialistidel endale toitumiskava teha laskma. Muidugi sa pole siin oma treeningkavast rääkind, kui korralikult trenni teed ja sööd siis peaks ilma massilisajattagi kaalu tulema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas pelmeenis pole siis liha :D . Minuteada on seal väga rohkelt seda ja väga kiire ja mugav valmistada.

Ei asi asjaks kui nii ytlete siis ouk. Tegemist oli siiski kiire ettekandega, koguaeg loomulikult pelmeenipeal ei ole, saab ka kana ja muud liha tarbitud, valget ja punast kala oleneb päevast, igapäev ja koguaeg ei jõua lihtsalt vaaritada.

Muudetud kasutaja refixeq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peaks ütlema, et Serious Mass sobib kiire ainevahetusega inimesele väga hästi aga kui toitumine korrast ärasiis ei aita mitte ükski massilisaja.Pelmeenidega eriti lihast ei kasvata, vaheta pelmeenid veiseliha, kanafilee ja väherasvase sealiha vastu.Süsiveikutest võiksid täisterariisi, tatart, kaerahelbeid ja muid aeglaselt seeditavaid toiduaineid tarbida.Peale selle igasuguseid köögivilju nii palju kui süda lustib. Ka puuvilju pead sööma aga nende puhul pead vaatama mida sööd sest osad neist annavad ka kiireid süsivesikuid nagu näiteks viinamarjad.Kui ise korralikult toituda ei oska pead spetsialistidel endale toitumiskava teha laskma. Muidugi sa pole siin oma treeningkavast rääkind, kui korralikult trenni teed ja sööd siis peaks ilma massilisajattagi kaalu tulema :D

Üks hea vastus siis kah...

Kaalu tuli nagu mingi hetk, kuid siis jäi seisma, treeningkavamuutes asi ei muutund jõud ja lihas jäi kõik nagu hoobipealt suht seisma yhte kohta, sellepärast otsustasingitoitumist yle vaadata massilisajat syya.

Võtan järgmine nädal ette ja kirjutan kõik ylesse ilusti, koostan sellise väikse päeviku toitumisest ja trennist ja siis postitan siia kriitikutele sõimamiseks ma arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas pelmeenis pole siis liha :D . Minuteada on seal väga rohkelt seda ja väga kiire ja mugav valmistada.

Ei asi asjaks kui nii ytlete siis ouk. Tegemist oli siiski kiire ettekandega, koguaeg loomulikult pelmeenipeal ei ole, saab ka kana ja muud liha tarbitud, valget ja punast kala oleneb päevast, igapäev ja koguaeg ei jõua lihtsalt vaaritada.

Järgmine kord, kui poest pelmeene ostad, loe koostisaineid ja tee endale selgeks, kui palju erinevad pelmeenid üldse lihatäidist sisaldavad, järgmiseks vaata, mis lihast see niiöelda lihatäidis koosneb ning siis uuri, mis kuradi möks see ülejäänud heal juhul 50% seal pelmeenis siis on.

Ise söön ka pelmeene, kuid ainult Talleggi kanapelmeene. Nende lihatäidis on suur ja erinevalt teistest pelmeenidest, on taigna sees fileeliha, mitte hakklihamöks. Keedan paki ära, panen peale paki (250g) hapukoort ja lasen heal maitsta. Üks lemmiktoite üldse. :D

Üldiselt on pelmeen ikkagi spamfood, mitte täisväärtuslik toit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järgmine kord, kui poest pelmeene ostad, loe koostisaineid ja tee endale selgeks, kui palju erinevad pelmeenid üldse lihatäidist sisaldavad, järgmiseks vaata, mis lihast see niiöelda lihatäidis koosneb ning siis uuri, mis kuradi möks see ülejäänud heal juhul 50% seal pelmeenis siis on.

Ikka uurin ja puurin kyll mis seal pakipeal kirjas on päris põrsast kotis ei osta.

Ise söön ka pelmeene, kuid ainult Talleggi kanapelmeene. Nende lihatäidis on suur ja erinevalt teistest pelmeenidest, on taigna sees fileeliha, mitte hakklihamöks. Keedan paki ära, panen peale paki (250g) hapukoort ja lasen heal maitsta. Üks lemmiktoite üldse. :D

Üldiselt on pelmeen ikkagi spamfood, mitte täisväärtuslik toit.

Word!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...

14:00-15:00 Sheik 150g-336g olenevalt tujust ja eelnevast toidust.

...

18:00 Sheik 150g-336g -""-

...

23:00-02:00 Sheik 336g

...

Ehk siis päevas minimaalselt 636 g ja maksimaalselt 1008 g massilisajat tarbid päevas ?

Nagu näha, siis raha liigub... :D

Või liigub jutt ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind hakkas huvitavama, kuidas sa nii täpselt mõõdad, et just 336g, ja miks just see arv ja mitte 335 või 337? On ikka viitsimist, et toidukaaluga grammitäpsusega 336g pulbrit kaaluda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind hakkas huvitavama, kuidas sa nii täpselt mõõdad, et just 336g, ja miks just see arv ja mitte 335 või 337? On ikka viitsimist, et toidukaaluga grammitäpsusega 336g pulbrit kaaluda...

Kusjuures kui korralik köögikaal olemas siis neid perfektsioniste jagub ikka korralikult, kes kipuvad täpselt mõõtma(või muid asju täpselt teevad, ala äratuskell 06:43 helisema mitte 06:40 või 06:45 :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures kui korralik köögikaal olemas siis neid perfektsioniste jagub ikka korralikult, kes kipuvad täpselt mõõtma(või muid asju täpselt teevad, ala äratuskell 06:43 helisema mitte 06:40 või 06:45 :D )

Miks on täpsem ärgata 06:43 kui 06:45?

See näide siinpuhul küll väga paika ei pea, sest vaevalt, et nüüd vahet on, kas võtta 336g või 335g massilisajat. Arvan pigem, et need ühikud on siin üsna ligadilogadi kirja pandud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

336g selle pärast et see on üks serious massi portsion. 2 kulbitäit.

Kui mina kunagi koti seda asja ostsin, siis ei söönud kunagi tervet portsionit, pigem ikka 1. (25g valku, 125g sv, 625cal)

Miks peaks keegi terve portsioni võtma ja veel mitu korda, see mulle kohale ei jõua.

Seega arvan et et asi pole sul pulbrites vaid nagu varem öeldi, kvaliteetses toidus.

Söö kvaliteetset liha, juurvilju, puuvilju, rohkelt kodujuustu, kohupiima jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks on täpsem ärgata 06:43 kui 06:45?

See näide siinpuhul küll väga paika ei pea, sest vaevalt, et nüüd vahet on, kas võtta 336g või 335g massilisajat. Arvan pigem, et need ühikud on siin üsna ligadilogadi kirja pandud.

OT:

Otseselt ei olegi kuidagi täpsem, kuid usun, et valdav enamus inimesi eeldab, et kui 336g siis see on täpselt kaalutud, kuid kui 300g või 350, siis see võib olla ka tunde järgi pandud. Ehk silma järgi ei vala 336g :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe täis sheigi kaal on 336g ehk kaks kopsikut triiki täis, kui ei tea millest räägid mida seletada yltse?`5,5kg pakis on ~~ala 16 täis sheiki!

Ehk siis päevas minimaalselt 636 g ja maksimaalselt 1008 g massilisajat tarbid päevas ?

Nagu näha, siis raha liigub... :D

Või liigub jutt ?

yle kahe sheigi ei joo kunagi..

St kui enne trenni jääb joomata siis prst trenni täis sheik.

õhtul enne magama minekut oleneb ka kuidas ennem joodud sai.

Ja kui jutt rahast siis selle hoiame vast enda teada ;)

Seega arvan et et asi pole sul pulbrites vaid nagu varem öeldi, kvaliteetses toidus.

Söö kvaliteetset liha, juurvilju, puuvilju, rohkelt kodujuustu, kohupiima jne.

Saab tehtud lisan rohkem liha menyyse, piimatooteid söön juba yle ma arvan... juurviljad/puuviljad pudrud?

Vana hea kaerahelbe pudru peaks kärama kyll ma arvan? :D

Muudetud kasutaja refixeq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vana hea kaerahelbe pudru peaks kärama kyll ma arvan? :D

Jah, näiteks, pluss 2-3 keedumuna. Teine päev tee jällegi Rotteri omletti, muna (3-4), sinki, juustu, (avokaadot), oliive, paprikat, peale hapukoort.

Kaks korda päevas peaksid ikkagi sööma ka köögivilju, kuna tahad massi siis ka pastad ja värgid. Söö ca iga 3-3,5 h tagant (nt mina teen nii).Ja just massi suhtes on minu jaoks väga mõjuv iga toidukorra järel veel puuvili süüa: pulbrist tulevad vitamiinid ei asenda päris vitamiine. Need olid praegu ka ainsad, mida sa said.

Kui oled sama kiire ainevahetusega kui mina, siis eeldan et nii palju söömine on raske, aga nii see värk on:)

Ja kui raha liigub siis võid mingi hetk mõelda ka massi-toitumis kava tellimise peale. Julgen väga julgelt soovitada, siin tehakse väga häid kavasid, olen ka ise tellinud.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×