Jump to content
Mutionu

Jõusaal koju! Kust osta PLOKKMASINAT?

Recommended Posts

Tere,

leidub siin foorumis keegi, kellel oleks plokkmasin (koos lisavarustuse - erinevate köite ja kangidega) müüa?

nimelt soovin koju väikse jõusaali teha, kuna spordiklubi asub suht kaugel.

või äkki tegutseb eestis mõni pood, mis selliseid tooteid müüb?

Arcomani kodulehelt jäi selline mulje, nagu nad müüksid ainult spetsiaalseid masinaid.

plokkmasin on aga universaalne, millega saan peaaegu kõiki harjutusi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma kaldun arvama, et see päris nii lihtne ei ole @ punamütsike. Kui just sündinud ehitaja pole, siis soovitan ikkagi poest osta kui end ära lõhkuda mingil moel. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

a ma endale ehitasin ja ma pole sündinud ehitaja. tegin isegi 2plokki. vertikaal kus saab teha laia ja triitsa ja horisontaal kus saab teha samuti laiale tõmbeid ja näit biitsa. ise olen rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikult tean ühte väga head plokkmasinat. Plaanisin ise ka endale osta koju, kuid hiljem tulevikus võib-olla. Müügil on see Tallinnas, Liivalaia tänava ja Pärnu mnt. ristmiku lähedal. Seal eksisteerivad mingisugused 3 poodi, ühe nimi nendest on Dynamo. Aga see, kus seda masinat müüakse, on kõige Pärnu mnt. poolsem pood. Hinnaks oli siin kuu v 2 tagasi ainult 6900.- Ma leian, et see ei ole kallis. Loodan, et said natuke abi või vähemalt mõistsid, kus see asub. Kui võib-olla mingit rohkem inffi tahad vms sisi võid mailida.

EDU! Bert

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja no muidugi see jäi veel lisamata, et siin mingi aeg tagasi, müüs Planet Sport kasutatud tehnikat. Ma tõesti ei mäleta, kas seal plokkmasin oli, aga sellele küsimusele oskab Ott vastata, kuna ta seal treener.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Planetis ei ole müügil plokkmasinaid, küll aga vabaraskused. Üldjuhul suhtun skeptiliselt igasugustesse kodusaalidesse, sest kuidas sa jalgu seal treenid, võid neid ploki tõmbeid teha, siis on vaja igasugu mud tehnikat, lõpuks leiad ikkagi, et ühed ja samad harjutused tüütavad ära ja lähed saali. Neid poe plokkmasinaid olen käinud presenteerimas ja aru ei saanud kuidas iimesed koju midagi sellist ostavad, need ei liigu üldse, rääkimata mingist raskusest. Sellise hinnaga nagu Bert mainis mingit korraliku asja kül ei saa. Korralik moodul, kus on head plokid ja saab teha ka jalgu maksab ligi 100 000.- , sellega saab tavaharjutaja kõik vajalikud harjutused teha. Bert kas sa proovisid seda plokki ka või vaatasid ainult hinda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa omaksid kangi ja hantleid koos korralike raskustega siis saaksid põhimõtteliselt kõik oma harjutused ära sooritada, vaja oleks ainult teha mõningad pingid ja pukid. Igatahes 100 korda mõistlikum lahendus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Bert. Kui nii väikse hinna eest tõepoolest hea masina saab, võtan ära.

Plokkmasina, mille kindlalt koju ostaks, on näiteks Flexeri saalis.

Tõepoolest on ka harjutusi, mida plokkmasinaga teha ei saa.

Näiteks kukla tagant surumine, rinnalt surumine, sääre ja reie treenimine.

Smithi kangi ja pingi rinna ja õla jaoks ostaks eraldi, jalgade jaoks on aeroobsed harjutused (hüppenöör, jooksmine jne).

Kodus treenimine annab kõvasti motivatsiooni juurde. Võid treenida suvalisel kellaajal, kuulata muusikat nii kõvasti kui soovid, treenida kasvõi alasti. Põhimõtteliselt saab kõike seda teha, mida avalikus saalis pole sünnis.

Pikemas perspektiivis hoiab isegi raha kokku.

Lisaks mainisin ka alguses ära, et saal asub kodust kaugel, mis teeb kodus treenimise palju mugavamaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott: Proovisin seda ja see on täiesti korralik. Ta ei ole mõeldud suure jõusaali jaoks nagu nt. Planet Sport, vaid see ongi koju mõeldud rohkem, harrastajatele. Seega ta ei ole niivõrd vastupidav ja ta ei talu suurt koormust nagu suurtes ühiskondlikes jõusaalides, kuid kodus ajab asja täiesti ära!

Mutionu: Pole tänu väärt! Mine vaata see masin ise üle ning siis otsusta. Ja kui seal sinu jaoks raskusi vähe peal, saad ju alati juure osta!

M.M. ja hatebreed: ma pakun, et Mutioonul on kang ja hantlid ka olemas, kui ta tahab koju jõusaali teha (isegi kasvõi väikse). Aga muidu olen ka teiega nõus, et hantlid ja pink koos kangiga on väga efektiivne! Schwarz alustas ka ju ainult kangiga :)

EDU! Bert

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, plokil on siiski parem minu arust.

Ei vääna käsi nii palju kui kangid, saab vabamalt teha.

Ja kokkuvõttes ega seal suurt vahet pole.

Muide Bert, palju seal raskusi peal oli siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ei suudaks kodus tõsiselt trenni teha,külmkapp,sigaretid,arvuti,lehed ja muud ahvatlused otse käeulatuses.Jõusaalis pole valikut,kui juba seal oled,tuleb trenni teha.

Vahel küll õlga teen kodus,kui saali pole aega minna.Õlga seetõttu,et mul on kodus vaid 25 kilosed hantlid ja muud ma nendega eriti teha ei jõua.Muide,ma ei saa aru miks hantlid ja muud sellised asjad poes nii ropult kallid on,endale tegi tuttav metallitöömees need haltuura korras paari soti eest.Küllap teeks ka plokkmasina; ja hoopis teiste hindade eest kui eelpoolmainitud summad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×