Jump to content
Eluminal

mis lihas?

Recommended Posts

Mis lihas töötab kere keerates, ei mõtle kõhtu ega selga, aga olen ära tõmmand mingi lihase sabakondist 4 cm paremal, tundub nagu mingi süvalihas, (vigastus tekkis poksides juba detsembri lõpus ja nüüd proovisin trenni minna ja läks uuesti katki) Oskab keegi öelda mis lihas see võib olla? ja mida ma tegema peaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis lihas töötab kere keerates, ei mõtle kõhtu ega selga, aga olen ära tõmmand mingi lihase sabakondist 4 cm paremal, tundub nagu mingi süvalihas, (vigastus tekkis poksides juba detsembri lõpus ja nüüd proovisin trenni minna ja läks uuesti katki) Oskab keegi öelda mis lihas see võib olla? ja mida ma tegema peaks?

Mida tegema peaks? Mine arstile, lase täpsemalt uurida, enne kui hullemaks teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
käisin perearsti ja ortopeedi(audenteses) juures mingit infot ei saanud öeldi et olen ära tõmmanud midagi :D

Misasja.. nii öeldigi? Kuidas vastuvõtt välja nägi, ainult väline uuring?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust tead et asi just lihases, mitte selgroos? See et valu sinna kohta välja lööb, ei tähenda tingimata, et see ka selle alguskoht on.

Mina soovitaks seda asja seljaspetsi Tiit Ilvese käest uurida www.tiitilves.ee, vbl aega kirja panna sinna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no pmst perearst pani mu pikali siis liigutas mu jalga ja küsis kas on valus, ei olnud, siis järeldas seda et liigesega on kõik korras ja olen mingi lihase ära venitanud, ütles et puhka paar nädalat ja kui terveks ei saa siis saadab ortopeedi juurde. läksin siis ortopeedi juurde, rääkisin talle ära mis perearst arvas ja siis ta ütles et lihase venitusest on põletik sisse tulnud ja tegi mingi süsti. Ütles et paari päeva pärast võin trenni minna ja kui ikka valutab, siis paari nädala pärast läheksin uut süsti tegema. Süstist polnud kasu ja tagasi ka ei läinud sest tundus et ta ei saanud aru mis mul viga on.

Vahepeal sain juba terveks tegin ainult jõusaali mingi kuu aega siis käisin 2 nädalat tagasi poksimas oli kõik korras, aga nüüd laupäeval proovisin uuesti ja hakkas valutama jälle. (valu tuleb just sellest järsust keha keeramisest kui löön)

Kust tead et asi just lihases, mitte selgroos? See et valu sinna kohta välja lööb, ei tähenda tingimata, et see ka selle alguskoht on.

Mina soovitaks seda asja seljaspetsi Tiit Ilvese käest uurida www.tiitilves.ee, vbl aega kirja panna sinna.

Kas Tiit tegeleb ikka lihastega ka? ja palju esmane visiit maksab? Õpilastele on soodustusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×