Jump to content
hardo1990

Mõned küsimused

Recommended Posts

1) Kui vastupidavusalale järgneb plahvatustlik jõusaal, siis kas vastupidavusala kannatab?

ca 1,5h sõudmist, 20-30min paus(venitamine ja muu..), jõukas (12 kordust, 4 seeriat, 6 ülakeha harjustust, 2-3x nädalas)

2) http://www.fitsport.ee/?p=4&folder=2&a...p;lk=&sort= - kui hea kraam see on?

(valku 35%, süsivesikuid 50%, rasva 4%) sh 3 g kreatiini ja 6 g BCAA. Süsivesikuid peaks juurde lisama, aga kas võib ükstaspuha mida, dextrot soovitatavalt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1) Kui vastupidavusalale järgneb plahvatustlik jõusaal, siis kas vastupidavusala kannatab?

ca 1,5h sõudmist, 20-30min paus(venitamine ja muu..), jõukas (12 kordust, 4 seeriat, 6 ülakeha harjustust, 2-3x nädalas)

2) http://www.fitsport.ee/?p=4&folder=2&a...p;lk=&sort= - kui hea kraam see on?

(valku 35%, süsivesikuid 50%, rasva 4%) sh 3 g kreatiini ja 6 g BCAA. Süsivesikuid peaks juurde lisama, aga kas võib ükstaspuha mida, dextrot soovitatavalt?

1. Pigem kannatab jõusaal kui sa pärast pikka sõudmistrenni kange lähed tõstma. Neid kahte ehk oleks parem eraldi teha. Kui on plaan sellist kombot 2-3x nädalas teha, siis on ju aega küll et 3 päeva teed vastupidavust ja 3 päeva tõstad kange. Ning miks sa ainult ülakeha harjutusi teed?

2. Ei ole ükski pulber mingi imeravim mis sind paremini kasvama/taastuma paneks kui tavatoit. Antud pulber tundub normaalne olevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlen rohkem seda, et kas mitte vastupidamise treenimine peale jõukat luhta ei lähe? Äkki mõni vilunum teab selle kohta mulle pikemalt rääkida? Netist väga ei leia...

Hetkeline plaan on siiski sõudmise kõrvalt jõusaali teha, mitte vastupidi.

Ma ise usun ka, et on normaalne toode.

Muudetud kasutaja hardo1990 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×