Jump to content
kristosepp

Rinnalihased.

Recommended Posts

Mind huvitab,mis lihaseid kitsa haardega rinnalt surumine treenib?

Peamiselt triitsepsit ja rinda. Olenevalt surumistehnikast võid ka õlad mängu kaasta tugevalt.

Profid soovitavad kitsamalt suruda selle rinna "keskosa" jaoks eks sa proovi järgi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
M6tlesin rohkem,et millist rinnalihaste osa.

Rinnalihas on üks lihas, tal pole mingeid erinevaid osasid mida sa saad eraldi treenida, selle kuju otsustab geneetika (vähemalt nii olen lugenud).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinnalihas on üks lihas, tal pole mingeid erinevaid osasid mida sa saad eraldi treenida, selle kuju otsustab geneetika (vähemalt nii olen lugenud).

No ma olen laia haardega rinda suht kaua,aga mul on nagu nibude ylevalt lihases,aga alt rasvas.

M6tlesin,et 2kki kitsa haardega treenib rinnalihast seal altpoolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa hoiad küünarnukid laiali ja kitsas haare, siis rohkem rinda ja triitsepsit, aga mainiks ka ära, et see asend pole väga soodne õla tervise suhtes.

Küünarnukid keha ligidal ja kitsas haare aga töötab rohkem triitsepsit ja õlga ning on palju tervislikum.

Pikali surumine treenib nö alumise rinnalihase osa. Kaldpingil aga rohkem ülemist poolt. Mis puutub rinnalihasesse, siis rinnalihas kooseb tglt suurest rinnalihasest ja väikesest.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline on kitsa haardega ja 6lad kitsalt?

milline kitsa haardega,6lad laialt?

Ma arvan et parem oleks öelda küünarnukid laialt vs küünarnukid kitsalt. Kui sa teed kitsalt, siis kangi alla tuues on küünarnukid väga su kere lähedal, kõhu juures. Kui teed laialt, siis on küünarnukid ja käed palju suurema nurga all võrreldes kehaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et parem oleks öelda küünarnukid laialt vs küünarnukid kitsalt. Kui sa teed kitsalt, siis kangi alla tuues on küünarnukid väga su kere lähedal, kõhu juures. Kui teed laialt, siis on küünarnukid ja käed palju suurema nurga all võrreldes kehaga.

aa,sain aru.

Aga seda,et peaksin siis negatiivse kaldega suruma hakkama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aa,sain aru.

Aga seda,et peaksin siis negatiivse kaldega suruma hakkama?

Kui sa mõtled nüüd kitsa haardega surumist, siis sa ei pea seda negatiivse kaldega suruma, tee tavalise rinnalt surumise puki ja kangiga ning treenib tripsi nii mis kole :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

issand 4-5 aastat tagasi oli siin foorumis vaidlused pidevalt, et kas erinevaid lihase osasi saab isoleeritult treenida või mitte, mis siiamaani pole selgeks seda saanud siis ja ajate noortele pudru ja kapsaid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×