Jump to content
Raul93

nohu, nõrkus

Recommended Posts

Et eile hommikul andis nohu endast märku. Kas keegi teab millest nohu toitub või kas on mingeid kindlaid toiduaineid mis leevendavad nohu? Olen kuulnud, et nohu kestab umbes 7 päeva ja siis on kuur läbi. Et kas peab lihtsalt selle kuuri läbi elama ja siis uuesti naasma endise eluviisi juurde või on võimalik sellest kuidagi mingit kindlat toitu süües pmst. üle öö lahti saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et eile hommikul andis nohu endast märku. Kas keegi teab millest nohu toitub või kas on mingeid kindlaid toiduaineid mis leevendavad nohu? Olen kuulnud, et nohu kestab umbes 7 päeva ja siis on kuur läbi. Et kas peab lihtsalt selle kuuri läbi elama ja siis uuesti naasma endise eluviisi juurde või on võimalik sellest kuidagi mingit kindlat toitu süües pmst. üle öö lahti saada?

Giljotiin mõjub muidugi koheselt.Teistest nii efektiivsetest ravivõtetest ei ole nagu kuulda olnud ..., :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen oma nohust kiiresti saanud lahti nii:

Määrida nina seest meega. Tunne on ebameeldiv, kuid ükski nohu ei ole viitsinud selles ninas laiata. (PS: Ära tee, kui sul on mee vastu allergia)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen algavast nohust lahti saanud tee ja meega. 1..2 päeva ja nohu kadunud, kui ma ei raviks siis läheks vist tõesti nädal. Saad nohust lahti kiirelt vaid siis, kui saab kiiresti jaole algsaadiumis nohule, kui edasi läheb, on ravi pikem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Ise olen sellist asja nagu Olynth kasutanud. Korra lasen mõlemale poole ühe suraka sisse ja tõmbab nina korra vesistama..paar tundi ja nohu on mul kadunud....

Igaühele ei pruugi nii just mõjuda, kuid kui ei proovi siis ei saa teada ka ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tasapisi hakkab nohu üle minema, aga kui järgmine kord peaks tulema, siis kohe esimesel hetkel õunaäädikat lahust vms jah? Tegelt mind huvitab see ka, et kuidas organismile kasulikum on: 1)Kas elada nohu üle ja selle läbi mingid mürgid kehast välja nuusata vms või 2)Võidelda kohe vastu ja selle läbi vältida ka nende niiöelda mürkide tulekut ja sellega kaasnevat nädala pikust nohu?

muidu tänud vastajatele. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe kui nohu tulema hakkan võtan tavaliselt poolteist tabletti platseebot ja siis järgmisel hommikul veel ühe terve tableti. Tundub, et täitsa töötab. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×