Jump to content
Korvpallur22

Kaalu langetamine

Recommended Posts

Tere!

Varsti, 2 kuu pärast on mul lõpetamine ja ma tahaks olla peenikesem. Ma olen 16-aastane.

Ma olen praegu 172 pikk ja kaalun 61 kg. Tahaksin kaaluda u 55 kg.

Kõige täähtsam polegi just kaalu langus, vaid see, et saaksin kõhust lahti.

Ja jalad võiks ka peenemad olla.

Oskate midagi soovitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Varsti, 2 kuu pärast on mul lõpetamine ja ma tahaks olla peenikesem. Ma olen 16-aastane.

Ma olen praegu 172 pikk ja kaalun 61 kg. Tahaksin kaaluda u 55 kg.

Kõige täähtsam polegi just kaalu langus, vaid see, et saaksin kõhust lahti.

Ja jalad võiks ka peenemad olla.

Oskate midagi soovitada?

Muidugi oskame.Loe voorumit,siina taolisi teemasid kümneid ...

sa ikka lugeda oskad,eks ole, :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

... see, et saaksin kõhust lahti...

Kõhust lahti saamist küll ei soovita. Kõht on toidu seedimiseks hädavajalik.

Muudetud kasutaja wtrix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Varsti, 2 kuu pärast on mul lõpetamine ja ma tahaks olla peenikesem. Ma olen 16-aastane.

Ma olen praegu 172 pikk ja kaalun 61 kg. Tahaksin kaaluda u 55 kg.

Kõige täähtsam polegi just kaalu langus, vaid see, et saaksin kõhust lahti.

Ja jalad võiks ka peenemad olla.

Oskate midagi soovitada?

Ma ei saa aru kuidas moodi sul saab olla kõht ees? Ning 172cm pikk ning kaaluksid 55kg, see oleks kahtlane..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Varsti, 2 kuu pärast on mul lõpetamine ja ma tahaks olla peenikesem. Ma olen 16-aastane.

Ma olen praegu 172 pikk ja kaalun 61 kg. Tahaksin kaaluda u 55 kg.

Kõige täähtsam polegi just kaalu langus, vaid see, et saaksin kõhust lahti.

Ja jalad võiks ka peenemad olla.

Oskate midagi soovitada?

Kahjuks me ei saa rasva põletada ühest konkreetsest kohast, rasv väheneb ühtlaselt igalt poolt. Ühenda treening tervisliku toitumisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru kuidas moodi sul saab olla kõht ees? Ning 172cm pikk ning kaaluksid 55kg, see oleks kahtlane..

Võta oma menüüst välja rasvad ja valgud - no nagu see tibitjeedi puhul käib - ja paari kuu pärast vaata end peeglist, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta oma menüüst välja rasvad ja valgud - no nagu see tibitjeedi puhul käib - ja paari kuu pärast vaata end peeglist, ;)

Mis soovitused ? <_<

Ja teema algataja ei soovinud nädalaga 6 kg alla võtta, 2 kuud on väga normaalne tempo tervislikuks kaalu alandamiseks rasva näol, esimestel nädalatel õige toiumise korral on täitsa normaalne, kui nädalaga langeb kaal 1kg ja edaspidi 0,5 kg. Ehk 2 kuud ja 6kg on täitsa ok, eriti kui kaalulangetaja ei ole rammumees/kulturist, kelle sooritus trennis langeks väga sellise kaalu languse puhul.

See mis aga sina soovitad, et rasvad ja valgud välja on just vastupidine, mis tegelikult peaks.

Teemaalgatajale soovitan, teisi samalaadseid teemasid lugeda, sest selliseid teemasid tuleb siin iga päev mitmeid, seega keegi ei viitsi ka asjakohaseid vastuseid enam kirjutada.

Usun, et kui võtaksid paar tundi ja loeksid Jorgen Matsi blogi läbi ( http://jorks.wordpress.com/ ), saaksid baasteadmised kätte toitumisest ning suudaksid oma kava enam-vähem paika panna.

Kuigi jah, 55kg 16a noormehe kohta, sellise pikkuse juures on minu meelest pisut vähe, pigem soovitan sul korralikult trenni tegema hakata ja kehakoostist muuta lihaselisemaks.

Edu ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis soovitused ? ;)

Ja teema algataja ei soovinud nädalaga 6 kg alla võtta, 2 kuud on väga normaalne tempo tervislikuks kaalu alandamiseks rasva näol, esimestel nädalatel õige toiumise korral on täitsa normaalne, kui nädalaga langeb kaal 1kg ja edaspidi 0,5 kg. Ehk 2 kuud ja 6kg on täitsa ok, eriti kui kaalulangetaja ei ole rammumees/kulturist, kelle sooritus trennis langeks väga sellise kaalu languse puhul.

See mis aga sina soovitad, et rasvad ja valgud välja on just vastupidine, mis tegelikult peaks.

Raske juhus, <_<

No eks ma siis selgitan ...

1.Minu postitus oli vastus väitele,et 172cm pikkusel ja 61kg kaaluval inimesel ei saa kõhtu ees olla.Näitasin,mismoodi see oleks võimalik - ehk siis,tegemist oli vastusega konkreetsele postitusele.

2.Igale inimesele ei ole antud võimet loetut mõtesteda ja aru saada irooniast.

Minu sügavaim kaastunne.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks on neid erinevaid dieete, kus räägitakse, et liha/valgud on pahad ja need 13 päeva dieedid ja igasuguseid paastumisi nii palju, et tõesti on raske aru saada, kes räägib irooniaga ja kes on lihtsalt loll. Minu viga, et sinu eelnevate postitustega ei tutvunud ja kindlaks ei teinud kummas rühmas sa pesitsed...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teemaalgataja on naine, ma vaatan <_<

Mina sain asjast kah nii aru, ;)

Kuid igal juhul näitab asjaolu,kui taoliste mõõtudega inimene leiab,et tal on kõht ees seda,et menüüga on midagi väga valesti.

Olenemata soost.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina sain asjast kah nii aru, ;)

Kuid igal juhul näitab asjaolu,kui taoliste mõõtudega inimene leiab,et tal on kõht ees seda,et menüüga on midagi väga valesti.

Olenemata soost.

Oleneb ikka soost ... lihtsalt kured on lõunast tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Varsti, 2 kuu pärast on mul lõpetamine ja ma tahaks olla peenikesem. Ma olen 16-aastane.

Ma olen praegu 172 pikk ja kaalun 61 kg. Tahaksin kaaluda u 55 kg.

Kõige täähtsam polegi just kaalu langus, vaid see, et saaksin kõhust lahti.

Ja jalad võiks ka peenemad olla.

Oskate midagi soovitada?

sõida palju ratast ja käi jooksmas ja küll rahule jääd ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Varsti, 2 kuu pärast on mul lõpetamine ja ma tahaks olla peenikesem. Ma olen 16-aastane.

Ma olen praegu 172 pikk ja kaalun 61 kg. Tahaksin kaaluda u 55 kg.

Kõige täähtsam polegi just kaalu langus, vaid see, et saaksin kõhust lahti.

Ja jalad võiks ka peenemad olla.

Oskate midagi soovitada?

Ärge laske end segadusse ajada kasutaja nimest. Mulle paistab siit küll hoopis naissoost isik välja. 172 cm pikk 61 kg kaaluv poiss küll eriti ei muretseks sellise kaalu pärast ja eriti "jalad peenemaks" sooviga. ;)

Muidugi, võimalus on.

Aga kui tegemist on siiski naisterahvaga, siis kui juba rasv kõhu peal, on seda ka mujal, ja muidugi jalgade ümber. Ja kahjuks naistel kaob ta sealt ka viimasena. Nii et kahe kuuga midagi ära teha - võimalik, kuid nõuab 60 päevaks mitte ühtki "vääratust" toidus. Lisaks vähemalt 3x nädalas end tugevalt liigutada.

Retsept: kehamonitor->aktiivse kehamassi määramine->kalorid->toit ja mõni intensiivne trenn, nt. BodyCombat. Ja seda 60 päeva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No profiilis on sooks määratud "naine" ju, kas saab veel ebaselgem asi olla? ;)

Ma loodan, et teemaalgataja tahab olla peenikesem ka muul ajal, kui lõpetamisel? Lõpetamisel saab kanda niikunii pikka kleiti, ja leiab neid väga edukalt ka õhulise keskkohaga. JungaTroll`i soovitus on tore küll, aga mulle tundub, et on tegemist tüdrukuga, kes trenni pole elus väga teinud. Selline äkiline algus oleks siis väga raske. Ma soovitaks võtta pikemaajalisi eesmärke - vaikeselt end harida ja õppida ja treenida. Kuna tegemist on alles 16 aastasega, siis tõenäoliselt elab ta veel vanematega ja on koduse toidu peal..loogiline järeldus, ka see pole tõenäoliselt kuigi tervislik? Ja vanemad pole suurem asi eeskuju olnud tervisliku toidu ja treeninguga. Mina olen ka oma pere "must lammas", pool oma elu püüdnud lahti murra sellest traditsioonist, kuidas meie peres toitutakse. See ongi pikaajalisem eesmärk - vaikselt kappi nihverdada rohkem köögivilju ja kohupiima jmt, rohkem emaga poes kaasas käia + õhtul koolitükkide vahel teha tiir rattaga või minna jooksma.

Seepärast oli minu meelest cubs224 soovitus siiani parim - sõita palju ratast ja käia jooksmas + lisaks mitte ajada mac`i ja hessi burgereid ja friikaid sisse, samuti pidada piiri magusaga. Elustiil ju vajab muutmist, mitte ainult hetkeline muutus, et lõpetamisel ilus olla.

Muudetud kasutaja Kassisilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta oma menüüst välja rasvad ja valgud - no nagu see tibitjeedi puhul käib - ja paari kuu pärast vaata end peeglist, :)

No mis jutt! Pane see kohe suhu tagasi! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mis jutt! Pane see kohe suhu tagasi! :)

Eks ma siis tsiteerin oma kuu aja vanust postitust:

Raske juhus, :)

No eks ma siis selgitan ...

1.Minu postitus oli vastus väitele,et 172cm pikkusel ja 61kg kaaluval inimesel ei saa kõhtu ees olla.Näitasin,mismoodi see oleks võimalik - ehk siis,tegemist oli vastusega konkreetsele postitusele.

2.Igale inimesele ei ole antud võimet loetut mõtesteda ja aru saada irooniast.

Minu sügavaim kaastunne.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

iroonia, sarkasm jne on üna kohatu hetkel.

vaevalt,et kõik seda ära tabavad ning üleüldse mis tobedaks kombeks on saanud selline käitumine.

enam ei suudeta konkreetselt,otse välja öelda oma arvamusi ning soovitusi.

igaüks püüab jõle tark olla kui saab mõistukõnesi pidada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iroonia, sarkasm jne on üna kohatu hetkel.

vaevalt,et kõik seda ära tabavad ning üleüldse mis tobedaks kombeks on saanud selline käitumine.

enam ei suudeta konkreetselt,otse välja öelda oma arvamusi ning soovitusi.

igaüks püüab jõle tark olla kui saab mõistukõnesi pidada.

mis seal välja öelda on, pole enam ju midagi soovitada KUI LOE EELNEVID TEEMASI või TELLI TOITUMISKAVA, igal vanal foorumlasel on kõrini juba nendest tüüpilistest kaalulangetamisteemadest , siis tulebki mängu sarkasm ,mis muudab teemat natukenegi põnevamaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu soovitus on selline: TELLI TOITUMISKAVA!!! Nii lihtne see ongi, siin foorumis sattud aina sügavamale segadusse, kuna kõik on hirmus TARGAD ja suured spetsialistid nõustama.....:)

Toitumiskava on individuaalne, ning järgib sinu eesmärke ja hetkeseisu. See mõnisada krooni investeeringut tasub ennast ruttu ära, tean omast käest.

Olen kaotanud kaalust kuue kuuga 8kg, ning seda tänu õigele toitumisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iroonia, sarkasm jne on üna kohatu hetkel.

vaevalt,et kõik seda ära tabavad ning üleüldse mis tobedaks kombeks on saanud selline käitumine.

enam ei suudeta konkreetselt,otse välja öelda oma arvamusi ning soovitusi.

igaüks püüab jõle tark olla kui saab mõistukõnesi pidada.

Oot ...

mina ju andsin soovituse,kuidas saab 172cm pikkune ja 61kg kaaluv inimene pekine välja näha.

Väga konkreetne soovitus oli,mis oli vastuväiteks isikule,kes väitis,et taoline asi ei ole mitte võimalik.

Vastuses oli toda kommentaari tsiteeritu kah ...

Oli arvamus,oli soovitus.

Nii et mis mõistukõnet sa siin pead?

Üritad jube tark välja näha või, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina ei ürita aga teist ei saanud ma tol hetkel päris aru.

nagu sa näed pärast selgitamist nõustusin ma täielikult miks nii võisite öelda..

point aga jääb ikkagi samaks.sarkasm ei aita,võibolla ainult mõnepuhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×