Jump to content
Bert

Tehnika

Recommended Posts

Küsimus selline, et olen näinud Ronnie paljusid videosid ja tema tehnika jätaks soovida. Seda selles suhtes, et meil siin Eestis toonitatakse pidevalt, et tehnika ja tehnika, et see on väga oluline treeningsaavutuste juures. Toon näite: Ronnie teeb näteks prantsuse surumist. Ta teeb seda võimalikult väikese aplituudiga ja suhteliselt kiires tempos. Mina isiklikult arvan, et see ei ole niivõrd efektiivne, kui teha võimalikult suure amplituudiga (korraliku tehnikaga lihast nii kurnata, kuidas vähegi võimalik). Mis te sellest arvate? Muidugi küsisin Ronnie käest seda ise ka, eks näis, mis vastab! :)

EDU! Bert

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige tehnika omandamine on oluline siis kui treeninguid alustatakse, hiljem käib asi juba intuitiivselt. Olen proovinud seda Ronnie tehnikat ja võib öelda et see mõjub hoopis teistmoodi kuna toimub pidev liikumine ja lihas ei saa hetkeksi puhkust seeria ajal. Loomulikult ei ole ka amplituud maksimaalne, kuid vahest selliseid seriaid teha mõjub hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina olen kogu aeg arvanud, et sellised poolikud seeriad on sellepärast, et lihast tihedaks ja sitkeks muuta, et tuua välja detaile. kas olen valesti ary saanud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, ma arvan, et sa ei ole valesti aru saanud. Ise arvan umbes midagi sinna kanti ka. Ma mõtlen ka kunagi midagi sellist proovida, kui minna võistlustele, siis enne võistlusi dieediperioodil teha niiviisi seeriaid ja hästi palju aeroobset!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

või mittetäielikke seeriaid võiks teha viimastena , ma mõtlen et viimased kordused, kui jõud raugeb, et siis võiks natuke varastada tehnika arvelt, et oma kordused ära teha. arvan mina vast nii

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teine põhjus miks nad täis amplituudiga ei tee on see, et nende vennikeste raskused on nii suured mis hakkavad juba julmalt liigeseid lõhkuma. Ma ei mäleta enam kes aga Musclemagis kirjutas üks vennike, et ei saa üldse enam oma käsi sirgeks lükata, kuna siis käib räige valu läbi, jutt oli mõlemast küünarliigesest. Ega ilma abiaineteta pole ju loodus inimest selliseks loonud, siit tulenevad ka kõik võimalikud tervisehädad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×