Jump to content
krms

Kava- mis arvate?

Recommended Posts

Isik kes teeb ringtreeningut, mida soovitasin, saab kenasti end koormata. See ongi selline metoodika- ringtreening- ehk religiooni puudumine nö.

Kallis sõber. Sa ei rääkinud midagi ringtreeningust. Ütlesid et tee suvalisi harjutusi suvalisel ajal. Ringtreeningu vastu pole mul iseenesest midagi, see on üldfüüsilisele väga hea.

Aga ringtreeningu metoodika pole kohe kindlasti "tee suvalisi harjutusi suvalisel ajal" :rolleyes::)

Kui asjad tõesti nii käiks nagu sina räägid, et keegi ei järgiks mingit metoodikat, siis kaoks treenerite point üldse ära.

Ja üldse.. sa pole vist kunagi mingit adekvaatset kirjandust sirvinud, ega ju, kui ikka nii lampi lahmid?

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb ju täitsa eesmärkidest. Minu soojendus trenniks on üldjuhul selline. 5-10 ratas/sõudeergomeeter, 4 seeriat kõhtu, 5 minutit venitamist, kükk...

Võin tuua näiteid professionaalide poolt, kus samuti kõhulihased tehakse trenni alguses. Ei ole see nüüd nii kindel reegel ka, et ilmatingimata peab neid stabiliseerivaid lihaseid trenni lõpus koormama.

Keegi ei keela teil harjutusi suvalises järjekorras teha, aga kui ükskord kükkimisel kangi alla jääd või trauma saad, sest stab. lihased ei suuda keha asendit säilitada, siis hakkad mõtlema, miks tehakse nii ja mitte teisiti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. päev:

Soojendus 10-15 min.

Surumine hantlitega negatiivse kaldega pingil 3 x 8-10

Tõmme kangiga ettekallutades 3 x 8-10

Plokil allasurumine köiega 3 x 8-10

Hantlite tõstmine kõrvale seistes ettekallutades 3 x 8-10

Biitsepstõste ühe käega scott-pingil 3 x 8-10

Hantlite tõstmine kõrvale toetudes kaldpingile 3 x 8-10

Sääre sirutused istudes 3 x 8 - 10

Sääre painutamine 3 x 8-10

Säärtele seistes trenažööril 3 x 8-10

Seljasirutajale kaldpingil 3 x 10-12

Aeroobne 20-30 min.

Mis arvate? Jaotasin 3. päeva peale sp ära, et kõhulihaste harjutused on erinevad

Ei oska midagi väga head arvata , aga kui endale meeldib ja tundub et töötab siis anna minna.Kahjuks ta sulle vaevalt tuleb.Peaasi , et liiga pikalt püsima ei jää selle kava juurde. Teisel päeval võiks näiteks positiivse kaldega pingil suruda neid hantleid ja triitsepsi biitsepsi , selja harjutused võiks ka vahelduse mõttes varieeruda.Algaja jaoks pole vast hullu midagi.Mõne kuu pärast võiks vast kolmeks jaotatud kava proovida jne.Nii nagu elu on noh.

Mis need harjutused endast kujutavad?

Hantlite tõstmine kõrvale toetudes kaldpingile 3 x 8-10

Sääre painutamine 3 x 8-10

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi ei keela teil harjutusi suvalises järjekorras teha, aga kui ükskord kükkimisel kangi alla jääd või trauma saad, sest stab. lihased ei suuda keha asendit säilitada, siis hakkad mõtlema, miks tehakse nii ja mitte teisiti.

Ma arvan, et mitte keegi pole nii rumal, et paneb koheselt maksimaalsed raskused kangile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et mitte keegi pole nii rumal, et paneb koheselt maksimaalsed raskused kangile.

Loomulikult ei pane keegi esimese paari seeriaga max raskust kangi peale, kangi alla jääd ikka viimase korduse ajal - jalgade jõu poolest saaksid üles aga selga ei jõua hoida, sest seljalihased on eelnevast väsinud ja nii tulevadki mõttetud traumad, mida saaks ära hoida.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult ei pane keegi esimese paari seeriaga max raskust kangi peale, kangi alla jääd ikka viimase korduse ajal - jalgade jõu poolest saaksid üles aga selga ei jõua hoida, sest seljalihased on eelnevast väsinud ja nii tulevadki mõttetud traumad, mida saaks ära hoida.

Olen samal meelel nagu Vilps. Kükipuuris kangi alla jäädakse pigem teistel asjaoludel kui väsinud kõhu tõttu, see sinu toodud aspekt on seega kaduvväikse olulisusega, ja metoodikal- teha kõike et vähendada kasvõi 0.001% kaaluga riske- pole spordis üldse mõtet rääkida, seal pigem tehakse palju ohtlikumaid asju, kogu jõusaali-harrastamine üleüldiselt on riskantsem kui sin utoodud küki õnnetuse näide. Nüüd aga kui isik küki eel teeb isoleeritult reit või kõhtu eesmärgiga kükis just seda isoleeritult eelnevalt koormatud lihast paremini mõjutada, siis see on väga levinud metoodika, seda niemtatakse vist eel-kurnamiseks. Seega ma ei näe ka probleemi, kui teemalagataja isik soovib kõhtu treenida enne kükki, see ku ita kangi alla seal halvasti jääb, ei tule kül lselelst koormatud kõhust, vaid milelstki muust, ja süüdi poel selles keegi tiene kui tema ise. Aga nõus olen, et ka kaduvväikse tähtsusega aspekti välja toomine on asjakohane, ja arvan, et õige on juurde mainida, et tee harjutusi mistahes järjestuses, aga pea silmas, et kõhu tõttu võib kükis nii juhtuda. Praktika näitab veel, et enamik jõusaalis ei pane kükkimisel kangi ketaste järele kinniteid, ja see tundub olema Enamus, keda mina kükkimisel olen näinud, pigem see nagu oleks küki puhul ohtlik minumeelest veidike, kes nii kükivad võiksid siin teada anda ja põhjendada miks nad nii teevad.

Sinu mõtlemise järgi tuleks koormata enne triitseps ja deltalihased ja siis hakata lamades surumist tegema.

Normaalsed inimesed mõtlevad teisiti.

See ei ole minu mõtlemise järgi, vaid nii on kirjas uuemas kirjanduses küllalt palju. Seda niemtatakse minuteada Eelkurnamiseks.

Normaalsed inimesed ei käi jõusaalis, jõusalaiharrastusega tegeleb kaduvväike ebanormaalne osa elanikkonnast. Või mõtled normaalsuse mõiste all sama mida rullnokkade saates kunagi mõeldi, et normaalne ehk popp? Nagu näed, siis läbi aegade on inimesed ikka sinust jätkuvalt erinevalt mõelnud siin saidil, nii ka Vilps seekord siis seda ka mõista andis, korduvalt on ka teised mõelnud teistmoodi kui on sinu mõtlemine. On jäänud ka silma, et sa üldse esmalt sarkastiliselt armastad reageerida asjadele, seejärele jääd raskustesse põhjendustel, ja eemaldud arutelust. Minu arust pole see Normaalsuse-jutt sul asjakohane siin, ku iräägid, räägi selgelt ja rahulikult.

Kallis sõber. Sa ei rääkinud midagi ringtreeningust. Ütlesid et tee suvalisi harjutusi suvalisel ajal. Ringtreeningu vastu pole mul iseenesest midagi, see on üldfüüsilisele väga hea.

Aga ringtreeningu metoodika pole kohe kindlasti "tee suvalisi harjutusi suvalisel ajal" :rolleyes::)

Kui asjad tõesti nii käiks nagu sina räägid, et keegi ei järgiks mingit metoodikat, siis kaoks treenerite point üldse ära.

Ja üldse.. sa pole vist kunagi mingit adekvaatset kirjandust sirvinud, ega ju, kui ikka nii lampi lahmid?

Tere.

Defineeri Ringtreening. Minu definitsioon sellest on nii, nagu sa bling-i ees jutumärkides kirjutad.

Treeneri vajadus on erinev teema, aga asjad reaalselt nii käivadki, et reaalselt tehakse edukalt asju nii, millest sina aru ei saa, või heaks ei kiida, tehakse reie esiosa enne kükki ja tehakse sama ka peale kükki ja tehakse ka superseeriatena kükiga koos, seega kõiki variatsionoe esineb, ja ühegi kohta ei saa öelda, et midagi valesti on, treener võib soovitada mida soovib.

Kus kohas see lahm on? Tegu on normaalse foorumi aruteluga, mine vaata välismaa foorumitesse kuidas seal arutletakse väga erinevate vaadetega asju, mingit lapsikut blingimist küll ei tehta nagu siin saidil kombeks veel on. Kirjandust olen rohkelt lugenud, kuid pean olulisemaks midagi muud kui kirjandust, ja isikud kes kirjandust oluliseks peavad, neist ma eriti aru ei saa. Millist kirjandust silmas pead? Ka sulgpalli oma või? Milleks lambist küsida, kas kirjandust loed? Viimati arutasime ju veejoomise teemas, kus küllalt linke toodi, mis sulle jäi väheks sealsest kirjandusest või? Seal teemas jäi küsimusi üles nagu alati, millele sul on võimalus minna vastama oma loetud kirjanduse baasil. Üks küsimus, mis seal vajaks lahti seletamist, on Rotteri väide, et jõusaalis isik jätab liitri higi maha, selel kohta seal on ka küsimus, kas keegi veel nii arvab, mine arutle oma loetud kirjanduse baasi lselelst, on ka muid küsimus iseal üleval- ja see ongi normaalne, küsitakse ja vastatakse kui osatakse, seda võiksid ka sa teha, mitte aga blingida.

Ja mis alusel sinuga väitlema peaks?

Ei-ei,sinusugustel tuleb lasta lihtsalt rääkida ja mida rohkem ,seda parem,, :P

Lihtsalt peab aeg-ajalt jälgima,et mõni algaja su jura puhta kullana ei võtaks.

btw,sinu religiooni-näite puhul peaks religiooni puudumine tähendama eelkõige treeningu puudumist elik mittetreenimist, ;)

Seetõttu, et kogu muu maailm just seda nn väitlemist teeb foorumites, mine vaata kui ei usu. Isiklikult minu või sinu õigust või kasu taga ajada ma ei näe mõtet. Kuna tundud teistest siin taibukamana, siis sulel üleüldiselt järelemõtlemiseks asjaolu, et mis sa arvad, milline on nö "interneti-vanus" siinsetel noortel? See vanus ja suhtlemisoskus ka väljendub nende suhtlemises- ärrituvad, blingivad jne. Et pigem on kasuks kui nad sellest etapist üle saavad sedalaadi teemadega, kuid kasu on juba ka praegustes arutlustest paljudele, selles ära kahtle.

Muudetud kasutaja asdfghjkl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen samal meelel nagu Vilps. Kükipuuris kangi alla jäädakse pigem teistel asjaoludel kui väsinud kõhu tõttu, see sinu toodud aspekt on seega kaduvväikse olulisusega, ja metoodikal- teha kõike et vähendada kasvõi 0.001% kaaluga riske- pole spordis üldse mõtet rääkida, seal pigem tehakse palju ohtlikumaid asju, kogu jõusaali-harrastamine üleüldiselt on riskantsem kui sin utoodud küki õnnetuse näide. Nüüd aga kui isik küki eel teeb isoleeritult reit või kõhtu eesmärgiga kükis just seda isoleeritult eelnevalt koormatud lihast paremini mõjutada, siis see on väga levinud metoodika, seda niemtatakse vist eel-kurnamiseks. Seega ma ei näe ka probleemi, kui teemalagataja isik soovib kõhtu treenida enne kükki, see ku ita kangi alla seal halvasti jääb, ei tule kül lselelst koormatud kõhust, vaid milelstki muust, ja süüdi poel selles keegi tiene kui tema ise.

e-ee ...

sina soovitad ...

inimene järgib su soovitust ...

jääb kangi alla ...

ja süüdi on teised asjaolud;muud asjaolud;tema ise ...

ainult mitte sina,kes talle soovituse andis, :rolleyes:

Kle,miks mulle tundub,et sa absoluutselt ei vastuta oma sõnade eest?Või pakub sulle koguni mõnu,kui inimesed end su lollusi järgides sandistavad ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
inimene järgib su soovitust ...

jääb kangi alla ...

Keegi ei jää kangi alla, ei usu seda ei mina, ega keegi teine siin. See kangi alla jäämisej utt on nagu jääpurika pähe kukkumise jutt- olematu tõenäosusega ja sõltuv muudest asjadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi ei jää kangi alla, ei usu seda ei mina, ega keegi teine siin. See kangi alla jäämisej utt on nagu jääpurika pähe kukkumise jutt- olematu tõenäosusega ja sõltuv muudest asjadest.

Tore,et meil on voorumis oma Nostradamus, :)

Loeme ...

ja usume muidugi sind - jõusaalis vigastusi ei esine ... ei esine ... ei esine ..., :rolleyes:

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juhtuda võib kõike ja vigastuse saamine on tõenäolisem kurnatud lihasega . Spetsialisti eraldab mittespetsialistist see .et tal on kogemus selliseid asju ette näha ja amatöörile sellest teada anda eelnevalt - see kas seda järgitakse on igaühe enda otsustada ja pärast ei ole kellegile näpuga näidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kangi alla jääb väikese tõenäosusega, ja erinevatel asjaolul, seejuures eelkormatud stabiliseeritud lihas kükkimisel on üks väiksema tõenäosusega põhjustaja seejuures. Vaevalt, et teemalagataja kükipuuris vigastada saab eelkoromatud kõhu pärast, aga see võimalus on olemas, seda mainida juurde siia, on asjakohane, sama asjakohane, nagu juurde mainida, et kangile ikka kinnitid panna ketaste taha. See teadmine aitab loomulikult harjutusi suvalises järjestuses teha ja hulk muid teadmisi aitavad samuti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei ole minu mõtlemise järgi, vaid nii on kirjas uuemas kirjanduses küllalt palju. Seda niemtatakse minuteada Eelkurnamiseks.

Ja miks sa arvad, et see, mis uuemas kirjanduses on kirjas, et just see on ainuõige.

Eeltoodud näite juurde - triitseps ja deltalihas on ülearu kurnatud ja tõsta ei jõua, aga rinnalihase arengu jaoks on kangil olev raskus ebapiisav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise ka kogend kükkides et viimasel kordusel vajun liiga ette sest kere on väsinud juba, ei kujuta ette küll et enne kükki teen selga ja kõhtu, selgroo lüli võib paigast minna ju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja miks sa arvad, et see, mis uuemas kirjanduses on kirjas, et just see on ainuõige.

Eeltoodud näite juurde - triitseps ja deltalihas on ülearu kurnatud ja tõsta ei jõua, aga rinnalihase arengu jaoks on kangil olev raskus ebapiisav.

Võin arvata vabalt ekslikult, sama kehtib ka sinu ja teiste puhul, kes siin loevad.

Kui nägin teema-algataja kava, siis tekkis koheselt arusaam, et lihase arenguks küll see kava loodud pole, seal eesmärgiks üldfüüsise toonuses hoidmine ja kõhulihaste välja toomine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

asdfghgjkl, enamus eemalduvad sinuga väitlusest kuna see on täiesti mõttetu. Sa ei oska isegi oma linkidest välja lugeda, mis seal tegelikult kirjutatakse. Keegi ei viitsi sinuga vaielda. Nagu vanasõnagi ütleb, targem annab järele.

Ja sinu treeningmetoodikaga võib algaja end paar kuud trennis lõbustada, mingist hetkest ja tasemest hakkab see lihtsalt vastu töötama. Usu mind. Siis peab pöörduma asjatundjate ja kirjanduse poole ja võtma kasutusele erimetoodikad. Asjad mida sina pead lolliks usuks.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on sellest kavast jäänud selline mulje, et sa oled oma kõik lemmikud harjutused kokku toppinud:P

Ühesõnaga selles kavas pole mingit loogikat, et üldsegi hakata midagi aretama. Soovitav on tõesti võtta tööriistade alt treeningkava.

Kui sa tahad teha ülekeha treeningut, siis keskmine inimene talub max 6 harjutust, s.o. 4 ülekeha harjutust ja 2 lisaharjutust.

Ehk siis kava näeks selline välja:

E:

1. Kükk

2. Rumeenia jõutõmme

3. Rinnalt surumine

4. Ette kallutades kangi tõmme vastu rinda

5,6. Sääremari, käed või mis iganes soovid

K: Surumise asemel püsti üles surumine ja ette kallutadaes kangi tõmmete asemel lõuatõmbed

R: sama mis esmaspäev

Järgmine nädal ntx vahetad, et rinnalt surumist 1x ja püsti surumist 2x.

Soojenduseks algul tee veidi aeroobset, et kerge higi tekiks ja siis dünaamilist venitust kogu kehale(õlaringid, randme ringid, puusa ringid, põlveringid, jala heited ette jne)

Mis puutub asdfghjkl, siis sa oled küll oma soovitustega täiesti mööda pannud. "Tee parem 1-2 seeriat oma soovil igat harjutust, või võta harjutusi üldse vähemaks. Võiksid suvalisi harjutusi suvalises järjekorras teha, ja seejuures väikeste puhkepausidega."

2 seeriat hoiab vormi, 3 seeriat juba arendab ning 1 on hommikuvõimlemise teema, kus tahad end värselt tunda ja muud midagi.

Suvalisi harjutusi suvalises järjekorras, ehk siis selga ja kõhtu enne kükki või jõutõmmet....sa tahad, et ta lõhuks oma selja ära? Või õlga ja triitsepsit enne surumist, ta ei saa eales surumist paremaks, kui väsitab käed enne ära.

Need printsiibid on põhimõttega loodud. Sinu postituste arvu järgi ütleksin, et oled üpriski kogunud...aga nagu näha elu petab!

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis puutub asdfghjkl, siis sa oled küll oma soovitustega täiesti mööda pannud. "Tee parem 1-2 seeriat oma soovil igat harjutust, või võta harjutusi üldse vähemaks. Võiksid suvalisi harjutusi suvalises järjekorras teha, ja seejuures väikeste puhkepausidega."

2 seeriat hoiab vormi, 3 seeriat juba arendab ning 1 on hommikuvõimlemise teema, kus tahad end värselt tunda ja muud midagi.

Suvalisi harjutusi suvalises järjekorras, ehk siis selga ja kõhtu enne kükki või jõutõmmet....sa tahad, et ta lõhuks oma selja ära? Või õlga ja triitsepsit enne surumist, ta ei saa eales surumist paremaks, kui väsitab käed enne ära.

Need printsiibid on põhimõttega loodud. Sinu postituste arvu järgi ütleksin, et oled üpriski kogunud...aga nagu näha elu petab!

Jõutõmme puudub kavast ju, kava on kergeloomuline kergete harjutustega ju. Mis sa kujutad ette, et ta hakkab jõutõmbega alaselga raskelt koormama või, see poel tema eesmärk, tema eesmärk on kõhulihased välja tuua. Ma ei näe mingit mõtet siin rääkida pikemalt ohtusest. Kui kasutatakse eelkoormamise metoodikat, mida ta alateadlikult teha võib, siis valib ta ka loomulikult kergemad raskused järel-harjutusse, ja paneb kangile lukud peale. See ohutusjutt ei oma pikalt arutamiseks siin mingit mõtet. Pole mingit pointi arvata, et laialt tuntud eelkoormamis-metoodika ohutõenäosust lakke tõstab. Mulle tundub, et sa räägid teemal "kuidas on kõige ohutum treenida", seda võib väga pikalt rääkida, ka eelkoormamise metoodika juurde, mitte kuidagi see ei kinnita aga selel metoodika ebatõhusust või suurt ohtu. Minu arvamus on öeldud selel suvalise järjekorra soovituse näol, ja ma ei näe selles midagi valet. Kui soovid selle valesuses miskit kinnitada, siis too artikkel ja põhjendus, miks tehakse Eelkoormamist. See et sina seda eelkoormamist teadlikult ei ole teinud ,ei tähenda, et muu maailm seda ei teeks. See, et keegi teisiti julgeb arvata, ja tema arvamusi kuidagi ümber lükata ei õnnestu, ei peaks kedagi ärritama ega blingima panema ega elu-petmiste mõtteid ütlema panema. Kui on soov, sisi ütlen veelkord üle öeldu, et asjakohane on ohutusalastest asjadest rääkida, nagu kangi ketaste kinnitid, ja eelkoormamise võimalikud ohud ja jääpurika pähe kukkimise oht- neist rääkida on õige ja olen seda veelkord üle korranud selel lausega, kui väga ehmatavana tundub miskit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks kes ütles, et ta valis õiged harjutused oma eesmärgiks. Teiseks kes ütles ta ilmtingimata tahab kõhulihaseid välja tuua?

Ta arvatavasti tahab massi lisada ja arvatavasti jah kõhulihaseid välja tuua.

Massi saab lisada ainult baasharjutustega. Baasharjutuse puhul kehtivad ohtusreeglid, et tagada minimaalne oht. Ja kas ma just enne neid ei põhjendanud ära? Tahad artiklit ja tõestust...võiks nagu osad teõstused suuta enda peas teha. Äkki sa tood tõestused ja artiklid, et miks teha harjutusi suvalises järjekorras?:rolleyes:

Võta nüüd mõistus pähe ja ära ürita enda seisukohast nii jäigalt kinni hoida. Keegi ei taha sulle pähe astuda. See, et siiani pole keegi su seisukohtadele vastu astunud, ei tähenda, et need ka õiged oleksid. Treeningsaalis pole mingi moeteema, et ühel päeval teen selles järjekorras ja teine päev teen üldse neid harjutusi mis meeldib...On printsiibid, mis on aastatega välja töötatud, et tagada harjutuse juures maksimaalne effektiivsus ja ohutus. Ma ei tea üht inimest kah, kes poleks jõusaalis saanud mingit vigastus. Sinu printsiibide järgi see teema postitaja saab suht varakult oma vigastused ja sh pole erilist tulemust saanud.

Kas siin teemas pole piisavalt inimesi su seisukohtade vastu hakanud. Kas vaikselt valgus juba ei paista? Midagi peab ikka mäda olema kui 10 inimest hakkavad sulle vastu vaidlema...

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kangi alla jääb väikese tõenäosusega, ja erinevatel asjaolul, seejuures eelkormatud stabiliseeritud lihas kükkimisel on üks väiksema tõenäosusega põhjustaja seejuures. Vaevalt, et teemalagataja kükipuuris vigastada saab eelkoromatud kõhu pärast, aga see võimalus on olemas, seda mainida juurde siia, on asjakohane, sama asjakohane, nagu juurde mainida, et kangile ikka kinnitid panna ketaste taha. See teadmine aitab loomulikult harjutusi suvalises järjestuses teha ja hulk muid teadmisi aitavad samuti.

Lõpeta juba ükskord jura ajamine!

SINU soovituste järgimine suurendab vigastuste ohtu tunduvalt, :angry:

Kui sa kasvõi kordki oleks proovinud oma soovituse järgi treenida,siis sa teaksid seda.

Vata,peale seljavigastust olen ise tihti täisküki jalatrennis viimaseks harjutuseks jätnud - selg ei kannata enam täiskoormusega kükki välja,väiksema raskusega kükk ei väsita piisavalt jalga.

Pole vaja sugugi max raskust,et probleemid tekiksid.Max'iga on asi tglt lihtne - kurnatud lihas ei jaksa ja kogu lugu.Probleemid tekivad väiksemate raskustega - keha lihasmälu järgi peaks kang olema "kerge",paar kükki teed ära ilusti ...

ja äkki avastad,et kang tundub küll "kerge",aga püsti kah ei saa, :huh:

Soovitada midagi taolist algajale,kes oma keha ei tunneta ja väita,et mingit ohtu ei ole,võib tüüp,kes kas

1.ei tea üleüldse,millest räägib ja jahub kusagilt kuuldu-loetu põhjal

2.soovib tahtlikult teist kahjustada elik sadistlik psühhopaat

Sina paistad rohkem esimese kategooria alla kuuluvat,a krt seda teab ... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näited Eelkurnamise metoodika kohta:

http://www.bodybuilding.com/fun/zaino11.htm

Meelisteema "küki" kohta on näide seal ka olemas:

Sample Pre-Exhaust Methods

Thighs:

Isolation Exercises:

o Leg Extensions - View Exercise

o Leg Curls - View Exercise

o Adductor/Abductor - View Exercise

Compound Exercises:

o Squats - View Exercise

o Leg press - View Exercise

o Hack Squat - View Exercise

o Lunges - View Exercise

o Front Squat - View Exercise

o Stiff-Legged Deadlifts - View Exercise

Kuid olge kreatiivsed, ja ärge lugege üks-ühele näiteid kirjandusest, saate kombineerida omale palju huvitavamaid eelkurnamisi kui soovite.

Muudetud kasutaja asdfghjkl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mulle tundub et keegi varsti isegi ei vaevu su teemadele vastama? :)

Sa mõtled seda, et keegi ajutiselt ei viitsi reageerida või? Ma arvan, et reageeritakse ikka ,kaevatakse isegi mitme aastaseid vanu teemasid välja meelelahutuse huvides. See pakkumine sul on ekslik ma arvan, aga seda saab tulevikus näha siis, kas tõesti eksid taaskord. Mis aga puutub sellesse, kas reageeritakse foorumis minu postitusele või sinu või kelelgi teise omale, siis minuarust pole nagu suht tähtsust sellel, las reageerivad kui tahavad, sina ära muretse.

[bling.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa mõtled seda, et keegi ajutiselt ei viitsi reageerida või? Ma arvan, et reageeritakse ikka ,kaevatakse isegi mitme aastaseid vanu teemasid välja meelelahutuse huvides. See pakkumine sul on ekslik ma arvan, aga seda saab tulevikus näha siis, kas tõesti eksid taaskord.

:):angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
[bling.

Mis sa sellest arvad, kui paluks moderaatoritel meile mõlemale blingimise eest hoiatuse määrata? Kas leiad samuti et see oleks asjakohane?

Võin oma smailide asemele ka "Yeah right" kirjutada, see ei muudaks mu posti sisu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×