Jump to content
pck100

ei mõju

Recommended Posts

tõstan yle päeva hantleid(7kg) olen seda juba kuu aega teinud tehtes tavaharjutust (seistes hantliga käsi tõstes) teinud rinnalihastele,aga tulemust pole! tavaharjutust tehes tõstan 20 korda mõlemale käele. ma saan aru et nyyd ytlete et vähe teen jne aga tahaks ikka tulemust näha.olen 15 ja suht pikk aga lihaseid pole ollagi:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine kuhugi jõusaali! Otsi mõni treener, kes sind aitaks.

Neti teel on täiesti võimatu abi leida, asjatundja peab sind oma silmaga nägema!

Mina sain abi Revali jõusaalist, kus üks kulturismiga tegelev mees mulle praktiliselt 3 päevaga enam-vähem kõik põhitõed selgeks tegi. Ja mina veel ennem oma 1.2 a. jõusaali karjääri :P jooksul arvasin, et ma tean täpselt kuidas mida teha jne. VOT niipalju teadsin :D

ps. Niisama neid sinna tülitama pole mõtet minna, kui soov on tõsine ja kõik läbi mõeldud siis go for it!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa trenni teed?Kas nii et tõstad niipalju kui isu on või siis tõstad niikaua kui enam mittekuidagi ei jõua?

Ma tean ka sellist venda kes tegi 2 a trenni oma tuju järgi.Midagi tal nagu tuli juurde aga see oli ikka 2 aasta kohta üsna vähe.Tuleb kangi tõstaniipalju kui jõuad.

kül varsti tulema hakkab.Aga kuidas endal tune on ,kas on jõudu nagu juurde tulnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleks see vaid nii et tõstad ühele ja teisele käele ja siis naudid juba swarzamõõdus käsi. ja see proteiin kah veel. ilma proteiinita on võimatu areneda. mupärast tõsta olgu sul hantel või pool tonni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×