Jump to content
tolkamid

14 aastase pingutused

Recommended Posts

ausalt öeldes ei soki, mulle ei meeldi valetajad muidu, aga noh enam eriti raskemat ei taha juurde tulla, aga lähimal ajal loodan 86 saada, proteiini enne sõin pool purki 3 muscle protein mingi oli, aga noh eriti kasu polnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru miks siia foorumisse tulevad mingid 14 pubekad ennast välja elama..........ma tahaks teada kus te imelapsed siis treenite....ma pole küll üheski saalis näinud 14a kes rinnalt 85 lükkaks.....ja palun lugege oma teksti ise,,sõin pool purki proteiini, kasu ei olnud. Ma ei oska kohe midagi nii lolli jutu peale öelda, minge otsige endale mindi arvutimängude foorum ja ajage seal oma kangelaslikku juttu......ja ma palun ärge hakake siin foorumis midagi tõestama kui te tõestada midagi tahate kirjutage kus te treenite....ma tulen ja vaatan palju siis rinnalt läheb.....ja kui sa tõesti 14a 86kilo surud siis ma võin su käest siin avalikult vabandust paluda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõndadel on ikka geneetiline eelsoodumus. Üks sõber mul kõigest 13 aastane, kuskil kuu aega jõusaalis käinud ja teeb 40kg'ga 8-10x. Pole paha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mnjah, kuid arvan, et valdav enamus on ikka selliseid tühikargajaid siin, kes endale ette kujutavad..mõni ulub siin, et surub ka mingi ale 85 a lihasmassi juurde ei tule- veider ju? Teine 14 aastane arvab üldse, et võib juba paari aasta pärast mr. Olympiale kandideerida:irw

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle Tman, mul kodus kang ja pink olemas+hantlid ja lõuatõmbe toru, kui tahad võid külla tulla ja tõestan et lükkan 82, võibolla kui tuled panen 86 juba, mul paljud sõbradki käivad jõukas, üks on 15 ja paneb 95, kas pole mitte kõva. ja ausalt sõin pool purki ja kavatsen augustis kolm või isegi neli purki megaprotein champion 8 osta. aga noh kes ei usu tulge rakvere kungla 7-32 ukse taha ja tõestan kui vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

yo Ax,keda sa selle all mõtlesid-->15-aastane ja 95 rinnalt??ja ära seda megaprotein 8 kyll osta,sellel on täis pask maitse,osta parem proteiin no.1 või sis whey lemon(siin soovitatakse ka neid).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja võite selles kindlad olla et ta surub 82!!

ise olen 16-aastane,kaalun 66-67 ja surun 95(viimane kord jõukas oli 100 väga lähedal).aga jh,kes ei usu tolkamid sis sõitke Rakveresse...irwww:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tolkamid? Kui isegi sa surud 95 siis see peamine lihas vajab sul veel kõvasti trenni.

Olgem viisakad kaasrauatõstjate vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest SMi007

Ma ei mõista, miks te üritate siin tõestada(ptüi õige väljend oleks "jätta muljet"), et surute siin nii palju jne.Mis see teile annab, kui teete ennast netis üles?Netimaine tõuseb?Ja mis sellest saate?Vastake ausalt!

Ja kui te saategi kunagi meesteks, siis ma arvan, et te kekka enam(rõhutan "kui saategi")

Siin on jutukas ka...vaadake sinna(vahest käib ka seal maailma nö.eliit mehi(...?)!

Jätke se kekutamine naistele parem(plikadele st)

Tehke oma surumisi väljaspool netti ..

Teil endal oleks ka parem siit kasulikku informatsiooni leida, kui laus lollusi oleks vähem!

Respect!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõsiselt huvitab kuidas saab 82 suruda, sest kangile saab otsa panna tavaliselt 10, 15, 20kg jne. kettad. siis on ka veel väikesed 5; 2,5 ; ja kõige väiksemad 1,25 kettad, seega saab suruda 82,5 kg, võib-olla ei olnud see pisiasi sinu jaoks märkimisväärne, aga 86 kg surumisele on kõige lähemal võimalik 85 ja 87,5 kg!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun hatebreed'iga.

Ma olen ENAM kui kindel, et kõik, kes rauda rebivad, tahavad lihasmassi kasvatada. Aga ei ole siiani mina aru saanud, mida kuradit te räägite, et oioi fafa ma surun niiplaju ja niipalju.. on see mingi näitaja?? Kui tahate lihast kasvatada, siis on tähtis välimus, mitte see, palju ntx rinnalt surute. Muidugi on tore ja huvitav pidada arve meeles ja kasvõi yles kirjutada ja võrrelda kunagi ja näha arengut, et raskused suurenevad, mitte mingi netis tõmmelda et ma teen mingi eriti suure raskusega surumist. Kui tõesti huvitavad raskused, siis on mõtekas ju jõutõstjaks minna v rammumeheks! Kas pole mitte nii?! Nagu ytles Jay Cutler: jõusaali minnes jätke oma EGO koju ja sama on selle foorumiga siin!

Sry, kui nyyd kellegi "hinge metsikult riivasin", kuid soovitan jutu üle järele mõelda. See kõigest vaid minu arvamus!

EDU! Bert

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles mu jutu mõte oligi, et see ei koht kus ennast tõestada, saal on. Siia ei ole vaja mingeid mõttetuid teemasi a´la kas see on ea kui ma 100 surun. Niipalju kui mina aru saand olen on see foorum rajatud selle mõttega, et siin saab nõu küsida ala proffidelt kuid samas ka asja harrastajatelt. Ja swoosh16 -le niipalju, et ma ütlesin, et sul pole vaja siin esinema hakkata, mis sa saad sellest et sa sellist juttu ajad, et mina surun ja mina surun, kas see oleks normaalne kui mingi Kiivikas või Morozov siia paneks küsimuse, et kas *** on norm rinnalt lükata v? Loodan et saite jutu mõttele pihta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To Tman: niipalju veel selle teema kohta, et see foorum on siiski mõeldud selle jaoks, et inimesed saaksid üksteiselt nõu küsida... aga see, mis siin viimati lahti läks, see oli täielik laiamine, mis nagu väga nõme! Ära nüüd ikka nii ka ütle, et nad ei tohiks küsida, kas on norm kui ta nt. 80 kg surub :) Ikka võib küsida, kuid igal asjal on oma piirid! :)

Selleks see forum siin ongi, et me kõik saaksime oma küsimusele vastuseid ja saame ise targemateks! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõttetu teema

1. ükskõik kui palju sa surud (100? 200? 300? 400?) seda on vähe, sest ALATI on keegi kes surub rohkem!!!

2. Ükskõik kui suur su käsi ka ei ole (20? 30? 40? 50? 60?) ALATI on kellegil jämedam käsi!!!

uhkustada pole mõtet... isegi tüdrukule... tal võib olla vend kes on staazikam/suurem - ja polegi vaja suuremat/tugevamat kaugemalt otsida. :)

ja kui keegi tõesti endaga nii rahul on - siis pole ju mõtet edasi treenida?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tõesti on mõtet sellistel teemadel nii kõvasti vaielda? Las poiss tõstab rauda kui huvi on. Kuigi kõrvaltvaatajana tundub, et tegemist on järjekordse kõva mehega kellel ainuke viga see, et käed/ jalad on nõrgad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

MIda iganes ma pole siin poolt teemat lugenud, niigi arusaadav et mõttetu. Mingi 82 kilo (või kui palju iganes) surumine pole mingi ime. Ameerikas panevad seal noored mingi 200 kanti või umbes nii. Aga noh rahval peab ju mingi läbu teema olema kus saab millegi mõttetu üle vaielda. Igatahes ei tahtnud ma kedagi rünnata. Asi läheks muidu veel mõttetumaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×